Profile cover photo
Profile photo
Roshd Academy
5 followers
5 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
۲۱ رمز موفقیت در کسب و کار اینترنتی (و هر کسب و کاری)

راز جذب پول در اینترنت, راه اندازی کسب و کار اینترنتی, کسب درآمد از اینترنت, مقاله ها


اینترنت رسانه ای بسیار بزرگ است که به کمک آن همه می توانند هر تصویری که از خودشان می خواهند در ذهن مردم و مخاطبان ایجاد کنند.
در کسب و کار اینترنتی مهم نیست که چند سال دارید، اصلا مهم نیست که چقدر سرمایه دارید، در کسب و کار اینترنتی مهم نیست که شما در کجای این کره خاکی زندگی می کنید. کارآفرینی که ایده خوبی دارد و محصولات یا خدماتی ارائه می کند که برای مخاطبان هدف جذاب باشد، یکی از دلایل موفقیت در کسب و کار خود را رقم زده است. اما همین برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی یا هر کسب و کاری کافی نیست.در مقاله جدید آکادمی رشد ، به ۲۱ رمز موفقیت کسب و کار اینترنتی یا هر کسب و کار می پردازیم. آگاهی و رعایت این ۲۱ رمز موفقیت، موجب موفقیت کسب و کار ها شده و به رشد و تعالی آنها کمک می کند.۱- اهداف کسب و کار خود را تعریف کنید. تعریف اهداف کسب و کار تان بسیار مهم است. در کسب و کارتان کدامیک از اهداف زیر را دنبال می کنید؟

فروش بالا و سود سرشار کوتاه مدت یا فروش کم با قیمت بالا (در دوره رایگان یافتن ایده های پولساز کسب و کار اینترنتی به این موضوع پرداختیم که از تکنیک ماتریس تقاضا استفاده کنید و تعیین کنید که آیا فروش بالا با قیمت کم را ترجیح می دهید یا فروش کم با قیمت بالا را. اگر در این دوره رایگان شرکت نکرده اید، کافیست برای شرکت در این دوره رایگان اینجا را کلیک کنید. )
آرامش در کسب و کار و سودی تضمین شده (یکی از اهداف راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، ایجاد آرامش و رسیدن به استقلال مالی و زمانی است. چنانچه کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کرده اید و آرامش ندارید و یا به استقلال مالی و زمانی نرسیده اید، پس باید ببینید کجای کارتان اشتباه است.)
ایجاد یک برند (برندسازی) و یا کارآفرینی۲- قانون علت و معلول را فراموش نکنید. هر چیزی بنا به دلیل یا دلایلی رخ می دهد و اگر شما در کسب و کارتان پیشرفت نمی کنید، پس پسرفت می کنید!۳- اگر کسب و کار اینترنتی خود یا هر کسب و کاری را راه اندازی کرده اید و موفق نبوده اید، علت آن بیشتر از همه، درونی است که تاثیرگذارتر از دلایل خارجی و شرایط بیرونی و محیطی است. مسئولیت کارهای خود را بپذیرید و ابتدا تغییر را از خودتان شروع کنید.۴- تفکر استراتژیک و راهبردی داشته باشید. وقتی کسب و کار اینترنتی یا برنامه هایتان دچار تغییر می شوند، ذهن خلاق داشته باشید و با موقعیت شناس و انعطاف پذیری، کسب و کار خود را به پیش ببرید.۵- برای شروع یک کسب و کار اینترنتی یا هر کسب و کاری، بیشتر به علایق تان توجه کنید تا به سوددهی و پتانسیل کسب درآمد ایده ها. اگر به کار یا ایده ای علاقه داشته باشید، آن را ادامه خواهید داد و در غیر اینصورت، حتی در صورت پتانسیل کسب درآمد بالای هر ایده ای، وقتی با مشکلات و موانع روبرو می شوید، دست از کار و تلاش برخواهید داشت و به یکی دیگر از مرداب های کسب و کار اینترنتی تبدیل خواهید شد.۶- در مورد شرایط کسب و کار ، رقبا و مشتریان تان و همچنین وجه تمایز محصولات و خدمات تان با رقبا تحقیق کنید. مشتری چرا باید محصولات یا خدمات شما را نسبت به رقبایتان بخرد؟در مورد شرایط کسب و کار تان، رقبایتان، مشتریان و وجه تمایز محصول یا خدمات تان نسبت به رقبا تحقیق کنید۷- اهداف بلندمدت (بیش از یکسال) و کوتاه مدت (بین شش ماه تا یکسال) کسب و کار تان را مشخص کنید. اهداف شما باید بزرگ اما قابل دسترس باشد. برای اهداف بلندمدت، به چشم انداز کسب و کار و انگیزه های فعالیت خود توجه کنید.۸- همیشه با انگیزه باشید و از افراد با انگیزه در کسب و کار خود کمک بگیرید تا هر غیرممکنی را ممکن سازید.۹- کارهای خود را اولویت بندی کنید و بر فعالیت های اصلی تمرکز داشته باشید نه اینکه از یک شاخه به شاخه دیگر بپرید.۱۰- از تغییر نترسید. قدرت تصمیم گیری در لحظات حساس را داشته باشید، حتی در مورد خودتان!۱۱- به خود و کارکنان و مشتریان تان پاداش دهید. در صورت دستیابی به موفقیت در هر مرحله از کسب و کار تان، حتی موفقیت های کوچک، به خودتان و دیگران پاداش دهید.۱۲- یک مدیر خوب باید کارکنان خوب، منابع انسانی خلاق و با انگیزه استخدام کند و به آنها آموزش دهد. مدیر خوب فقط باید کارکنان خود را از دور کنترل کند و آنها را متوجه حضور و پیگری های خود نماید اما از دخالت در کارها و مسائل کوچک خودداری ورزد.۱۳- روی تولید محصولات یا ارائه خدماتی کار کنید که نیاز آن در طیف وسیعی از جامعه باشد، نیازهایی که هنوز محصول یا خدماتی برای آنها ایجاد نشده.۱۴- صبور باشید و منتظر اتفاق های خارق العاده (به خصوص در ابتدای کسب و کارتان) نباشید. به اهداف تان فکر کنید و گام به گام پیش بروید.۱۵- یک مشاور یا مربی خوب برای راهنمایی در مورد کسب و کار تان داشته باشید. مشاور و مربی ای که کارآموزده بوده و با تکیه بر تجربه و تحقیق و آنالیز بازار، راه حل های خوبی برای کسب و کار شما ارائه کند، نه فقط وقتی که به بن بست رسیده اید!

تمام افراد موفق ، مشاور یا مربی داشته اند. وقتی از تجربه و دانش افراد خبره استفاده می کنید، در واقع مسیر موفقیت خود را کوتاه تر می کنید.یک مشاور یا مربی خوب برای راهنمایی در کسب و کار خود داشته باشید۱۶- از تکنیک های مختلف فروش و بازاریابی استفاده کنید. یک تیم بازاریابی خوب و چند ایده خوب برای فروش داشته باشید. سپس منابع مالی را تزریق کرده و به تبلیغ کسب و کار خود بپردازید.۱۷- اطلاعات و آمار دقیق کسب و کار خود را داشته باشید و آنها را آنالیز کنید. وقتی آمار دقیق کسب و کار خود را دارید، می توانید انحراف از اهداف کسب و کارتان و یا ضرر و زیان را در سریع تر زمان تشخصی دهید و به دنبال راه حل آنها باشید.۱۸- با تکنولوژی های روز، کسب و کار خود را همه جا معرفی کنید.۱۹- مشتریان شما، شریان اصلی کسب و کار شما محسوب می شوند. به مشتریان تان توجه داشته باشید. مرتب با آنها در تماس باشید و خدمات بیشتر و مطلوبی به آنها ارائه دهید. (اصل وفاداری به مشتری)۲۰- در مورد برند و مزیت های محصولات یا خدمات تان تبلیغ کنید. تبلیغات شما باید صادقانه، کوتاه و حاوی یک پیام مشخص باشد که بر برند و مزیت محصولات و خدمات شما استوارند.۲۱- به کار ، منابع انسانی ، محصول یا خدمات و برند خود باور داشته باشید و هر روز به فکر ایجاد خلاقیت در کسب و کار تان باشید.و اما فاکتور آخر موفقیت را از زبان انیشتین فراموش نکنید:

به جای انسان موفق بودن بر روی ارزشمند بودن تمرکز کنید.آماده هستید کسب و کار اینترنتی تان را بهبود ببخشید؟چنانچه می خواهید مطالب موفقیت کسب و کارها را دنبال کنید، کافیست عضو کلوب موفقیت آکادمی رشد شوید:

مقاله های مشابه
15 ابزار ضروری برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز۱۵ ابزار ضروری برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز 8 نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری۸ نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری پردرآمدترین کسب‌ و کارهای اینترنتی در ایرانپردرآمدترین کسب‌ و کارهای اینترنتی در ایران هیچ ایده کسب و کار اینترنتی ندارم! کسب و کار اینترنتی را چگونه آغاز کنید؟هیچ ایده کسب و کار اینترنتی ندارم! کسب و کار اینترنتی را چگونه آغاز کنید؟


#کسب_و_کار_اینترنتی #کسب_و_کار #کسب_درآمد #موفقیت #کارآفرینی #بازاریابی_اینترنتی #کسب_درآمد #کارآفرینی_اینترنتی

دسته ها
رمز موفقیت کارآفرینی کارآفرینی اینترنتی کسب در امد کسب در امد از اینترنت کسب درآمد از اینترنت کسب درامد کسب درامد از اینترنت کسب و کار کسب و کار اینترنتی موفقیت
درباره
آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.


منبع : آکادمی رشد

http://roshdacademy.ir/21-%d8%b1%d9%85%d8%b2-%d9%85%d9%88%d9%81%d9%82%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d9%88-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d9%88-%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d9%88/
Add a comment...

Post has attachment

۱۵ ابزار ضروری برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز

آکادمی رشد راه اندازی کسب و کار اینترنتی, مقاله ها نظر دهید

15 ابزار ضروری برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز
۱۵ ابزار ضروری برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز

پول درآوردن از اینترنت ، کسب درآمد از اینترنت ، کسب و کار اینترنتی ، استارتاپ ، استارتاپ بزنیم پولدار شیم ، اینها واژه ها و جملاتی هستند که امروزه زیاد می شنویم و تبلیغات صحیح و غلط زیادی در مورد این مدل کسب و کارها وجود دارد. بسیاری از ما با امید درآمدهای میلیونی و راه چند ساله را یک شبه رفتن به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای خودمان می افتیم.

۱۵ ابزار و مواردی که هر کسب و کار اینترنتی پولساز به آنها نیاز دارد و از ضروریات هر کسب و کار اینترنتی محسوب می شود را در این مقاله آکادمی رشد برای شما آورده ایم.

صرف نظر از هر مدل کسب و کار اینترنتی که می خواهید راه اندازی کنید، چه فروش محصولات فیزیکی باشد، چه فروش کتاب، همکاری در فروش یا کوچینگ یا مربیگری و.. به این ۱۵ ابزار کسب و کار اینترنتی نیاز خواهید داشت.

اگر می خواهید پول، زمان و تلاش خود را روی ایجاد کسب و کار اینترنتی ارزشمند سرمایه گذاری کنید، نباید اهداف کوتاه مدت و درآمد کوتاه مدت داشته باشید. بلکه، به دنبال درآمد غیرفعال پایدار باشید تا شما را به استقلال مالی برساند. استقلال مالی یعنی بدون اینکه کار کنید، بتوانید هزینه های زندگی خود را بپردازید و به قول وارن بافت، سرمایه گذار میلیون دلاری آمریکا، اگر یاد نگیرید که وقتی خوابیده اید، کسب درامد کنید، باید تا آخر عمرتان کار کنید .

آماده هستید ۱۵ ابزار ضروری برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز را بشناسید؟

اگر هنوز نمی دانید کدام مدل کسب و کار اینترنتی برای شما مناسب است این مقاله را به دقت بخوانید.

بین کسب درآمد و راه اندازی کسب و کار اینترنتی تفاوت بزرگی وجود دارد.۱۰ باور اشتباه در مورد کسب درآمد از اینترنت

هر کسی می تواند از اینترنت کسب درآمد کند و کسب درآمد از اینترنت کار سختی نیست. راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز و پایدار سخت است. کسب و کاری که درآمد پایداری برای شما به ارمغان آورد. در اینجا ۱۵ ابزار از ساده تا پیشرفته را که برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز و پایداری نیاز دارید، می آوریم:


۱٫ کامپیوتر

اگر کامپیوتر نداشته باشید، از لحاظ کارهایی که باید انجام دهید محدود می شوید. بسیاری از افراد فکر می کنند گوشی های هوشمند اپل و … برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی کافیست اما گوشی های هوشمند از نظر کارهایی که باید برای کسب و کار تان انجام دهید، محدودیت دارند. پیشنهاد ما برای کسب و کارهای اینترنتی حرفه ای جدیدترین نسخه MacBook Pro است. امروزه، سرعت و کارایی حرف اول را می زند. اگر مجبور باشید برای بارگذاری چیزی منتظر بمانید، همین امر موجب محدودیت در رشد کسب و کار اینترنتی شما خواهد شد.1. کامپیوتر از 15 ابزار ضروری برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز آکادمی رشد


۲٫ ایمیل

خیلی جالب است که افراد زیادی ایمیل ندارند یا به نحو مطلوب از ایمیل خود استفاده نمی کنند. هر جایی که بخواهید ثبت نام کنید، از شما آدرس ایمیل می خواهد. ما به شما استفاده از جیمیل Gmail را پیشنهاد می کنیم. جیمیل ویژگی های زیادی دارد که می تواند کمک زیادی به کسب و کار تان کند.


۳٫ حساب اینترنتی

هر کسب و کار اینترنتی هزینه هایی دارد. برای مواردی مانند هاست یا وی پی اس، خرید دامنه یا استفاده از خدمات بعضی سایت ها، به حساب اینترنتی نیاز خواهید داشت. علاوه بر خرید اینترنتی، امور پرداخت قبوض، خرید کارت شارژ و … از طریق اینترنت ، نیازمند داشتن رمز دوم یا رمز اینترنتی است.

برای خرید اینترنتی، به شماره ی کارت ۱۶ رقمی، رمز سه یا چهار رقمی پشت کارت، تاریخ انقضای کارت و رمز اینترنتی یا رمز دوم نیاز دارید. سه مورد اول بر روی کارت بانکی درج می شود. اما رمز اینترنتی را باید از دستگاه خودپرداز بانک مربوطه تهیه کنید.3. حساب اینترنتی از 15 ابزار ضروری برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز آکادمی رشد


۴٫ حساب بانکی شخصی

حدود ۹۰ درصد افراد، کسب و کار اینترنتی شان را به تنهایی شروع می کنند، یعنی همه چیز را یک نفر راه اندازی و مدیریت می کند. پس هر پولی هم که درمی آورد، به حساب بانکی شخصی اش واریز می کند. داشتن یک حساب بانکی شخصی، به خصوص در ابتدای راه اندازی کسب و کار اینترنتی تان بسیار مهم و حیاتی است.


۵٫ حساب بانکی شرکتی

با رشد کسب و کار اینترنتی تان و به مرور که مشتریان تان زیاد می شود، پیشنهاد می شود یک شرکت برای کسب و کار اینترنتی تان ثبت کنید. ثبت شرکتی که متعلق به شماست، یک لایه محافظتی برای شما و کسب و کار اینترنتی تان (از نظر حقوقی و …) محسوب می شود.
۶٫ آموزش و یادگیری

آموزش و یادگیری را جزء اولویت های زندگی خود قرار دهید، به خصوص وقتی می خواهید کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید. دوره های آموزشی با کیفیت را خریداری کنید تا بتوانید از تجربیات و دانش دیگران استفاده کرده و بهترین تکنیک ها و استراتژی هایی که برای موفقیت کسب و کار تان نیاز دارید را در کوتاه ترین زمان ممکن اجرا کنید.


۷٫ پول

شما می توانید کسب و کار اینترنتی تان را بدون سرمایه و پول راه اندازی کنید، اما کسب و کار اینترنتی پولسازی نخواهید داشت. اگر پولی ندارید، قبل از شروع کسب و کار اینترنتی تان، راهی برای پول درآوردن پیدا کنید.
۸٫ زمان

ایجاد کسب و کار اینترنتی پولساز زمان بر است و یک شبه نمی توان کسب و کار اینترنتی موفقی راه اندازی کرد. یکی از مزیت های کسب و کار اینترنتی اینست که نیاز نیست تمام وقت به این کار بپردازید و این یکی از تصورات اشتباهی است که اغلب افراد در مورد کسب و کار اینترنتی دارند. مثلا موقع شروع کسب و کار اینترنتی تان، می توانید هر زمان که وقت آزاد داشتید، به کسب و کار تان بپردازید.۲۰ دلیل مهم شکست اکثر افراد در کسب و کار اینترنتی


۹٫ نرم افزار حسابداری

پیشنهاد می شود درآمد و هزینه هایتان را بررسی و ثبت کنید. هنگامی که در آغاز راه اندازی کسب وکار اینترنتی تان هستید، می توانید از اکسل یا Spread sheet گوگل استفاده کنید. با رشد کسب و کار اینترنتی تان، بهتر است از نرم افزارهای حسابداری استفاده کنید که استفاده از نرم افزارهای حسابداری Quickbooks یا Xero را به شما پیشنهاد می کنیم.
۱۰٫ درگاه پرداخت (شخصی یا واسطه)

هر صاحب کسب و کار اینترنتی موفقی برای دریافت پول محصولات و خدماتش به درگاه های پرداخت بانکی نیاز دارد.

به طور کلی از دو راه می توان به درگاه پرداخت متصل شد:

مستقیم: در این نوع پرداخت بعد از اینکه صورت حساب توسط کاربر دیده شد، مستقیما به درگاه بانکی که به عنوان فروشنده با آن کار می کنید هدایت می شود و بعد از پرداخت پول به طور مستقیم و بدون هزینه اضافه می تواند مبلغ مشخص شده برای هر محصول را واریز نماید. (مانند درگاه های بانک ملت, اقتصاد نوین و …)
غیر مستقیم:در این روش برای پرداخت هزینه، خریدار به درگاه واسطه (مثل پارس پال، زرین پال و …) متصل می شود و به وسیله این درگاه های واسطه، هزینه را به حساب این شرکت ها واریز می کند. سپس این شرکت ها درصدی از هزینه را (معمولا کمتر از ۵ درصد) به عنوان کارمزد کسر کرده و باقی پول را به حساب فروشنده واریز می کنند. از این روش معمولا زمانی که نتوانید از درگاه های بانک اصلی استفاده کنید استفاده می شود.

۱۱٫ اسکایپ

اسکایپ یکی از رایج ترین روش هایی است که می توانید از آن برای برقراری ارتباط با دیگران استفاده کنید. در کسب و کار اینترنتی می توانید از اسکایپ برای مصاحبه با افراد استفاده کنید و یا زمانی که می خواهید فردی را به تیم خود اضافه کنید، می توانید به کمک اسکایپ مصاحبه های خود را انجام دهید. استفاده از اسکایپ رایگان است، بنابراین اگر تابحال از آن استفاده کرده اید، پیشنهاد می کنیم امتحانش کنید.
۱۲٫ وب سایت

هر نوع کسب و کار اینترنتی که بخواهید راه اندازی کنید، به یک وب سایت نیاز خواهید داشت. وب سایت در واقع حضور آنلاین و ۲۴ ساعته شماست. خبر خوب این است که راه اندازی وب سایت ها خیلی ارزان و خیلی راحت است. شما می توانید وب سایت خود را به کمک سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی کنید. وردپرس ابزار رایگانی است که می توانید به کمک آن در کمتر از ۵ دقیقه، وب سایت خود را بالا بیاورید. علاوه بر آن، قالب های رایگان یا پولی و همچنین افزونه های کاربردی رایگان و پولی بسیاری برای وردپرس ساخته شده که به شما کمک می کند یک سایت حرفه ای با وردپرس بسازید.12. وب سایت از 15 ابزار ضروری برای هر کسب و کار اینترنتی پولساز آکادمی رشد


۱۳٫ حضور در شبکه های اجتماعی

هر کسب و کار اینترنتی به حضور در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام، تلگرام، توییتر ، پینترست و… نیاز دارد. رایج ترین شبکه های اجتماعی که مردم از آنها متناسب با کسب و کار و حوزه ای که انتخاب کرده اید، استفاده می کنند را شناسایی کنید. باز هم تاکید می کنیم که یکی از الزامات هر کسب و کار اینترنتی، حضور در شبکه های اجتماعی متناسب با کسب و کار و حوزه انتخاب شده هست. اگر بخواهید محصول یا خدماتی را بفروشید، اما در شبکه های اجتماعی حضور نداشته باشید، مردم بسیار کمتر از شما خرید خواهند کرد.
۱۴٫ صفحه فرود

هر کسب و کار اینترنتی پولساز باید صفحه فرود یا لندینگ پیج داشته باشد و هدف از صفحه فرود، ارائه مطالب یا ویدیوی آموزشی رایگان متناسب با کسب و کار و حوزه ای است که انتخاب کرده اید و در ازای آن، ایمیل و نام مخاطبان خود را دریافت می کنید. ارزش کسب و کار شما فقط وب سایت یا محصولات و خدمات شما نیست، بلکه لیست ایمیل های مخاطبان علاقمند به کسب و کار خود را که جمع می کنید، بسیار ارزشمند است . برای کسب و کارهای اینترنتی پیشرفته استفاده از LeadPages یا ClickFunnels که از محبوب ترین ابزارهای ایجاد صفحه فرود می باشند، توصیه می شود. (استفاده از خدمات این سایت ها پولی است) همچنین در وردپرس هم می‌توانید به راحتی یک صفحه فرود برای کسب و کار خود طراحی نمایید. یکی از بهترین افزونه‌های وردپرس برای راه اندازی و ساخت صفحه فرود به همراه بازاریابی ایمیلی ، افزونه My Mail است. این افزونه از پرطرفدارترین افزونه‌های بازاریابی ایمیلی (ایمیل مارکتینگ) است که امکان ساخت صفحه فرود برای وردپرس را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد.
۱۵٫ اتوریسپاندر

وقتی یک صفحه فرود برای کسب و کار اینترنتی خود می سازید و از افرادی که به صفحه فرود شما می آیند، نام و ایمیل شان را می خواهید، باید چیزی که وعده آن را در صفحه فرود می دهید، برای آنها بفرستید. به همین دلیل به نرم افزاری برای جمع آوری ایمیل های مخاطبان خود و برقراری ارتباط با آنها (بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ) نیاز دارید. نرم افزارهای بازاریابی ایمیل زیادی مانند AWeber، ActiveCampaign، GetResponse ، InfusionSoft ، میل چیمپ و میلرلایت وجود دارد که برای شروع کسب و کار خود می توانید از میل چیمپ یا میلرلایت (استفاده از این دو نرم افزار بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ برای ۲۰۰۰ ایمیل در میل چیمپ و ۱۰۰۰ ایمیل در میلرلایت رایگان است) استفاده کنید.

اگر می خواهید کسب و کار اینترنتی پولسازی ایجاد کنید که بطور مداوم برای شما درآمدزایی کند، باید روی این ۱۵ مورد سرمایه گذاری کنید.

مدیران کسب و کار های موفق هوشمند و مبتکر بوده و همیشه به دنبال راه هایی برای بالا بردن سرعت و افزایش موفقیت خود هستند.

به قول جک منسون : فقط زمان خود را مدیریت نکنید، بلکه با اهرم سازی حداکثر استفاده را از زمان ببرید.


#کسب_و_کار_اینترنتی #کسب_درآمد #موفقیت #کارآفرینی #بازاریابی_اینترنتی #کسب_درآمد #کارآفرینی_اینترنتی


آیا آماده هستید کسب و کار تان را بهبود ببخشید؟

اگر می خواهید بدانید کدام مدل کسب و کار اینترنتی برای شما مناسب است، اینجا کلیک کنید.


مقاله های مشابه
پردرآمدترین کسب‌ و کارهای اینترنتی در ایرانپردرآمدترین کسب‌ و کارهای اینترنتی در ایران 8 نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری۸ نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری هیچ ایده کسب و کار اینترنتی ندارم! کسب و کار اینترنتی را چگونه آغاز کنید؟هیچ ایده کسب و کار اینترنتی ندارم! کسب و کار اینترنتی را چگونه آغاز کنید؟ 10 مزیت کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت آکادمی رشداینفوگرافیک ۱۰ مزیت کسب و کار اینترنتی


دسته ها اتوریسپاندر ایمیل مارکتینگ بازاریابی ایمیلی صفحه فرود کارآفرینی کارآفرینی اینترنتی کسب در امد کسب در امد از اینترنت کسب درآمد از اینترنت کسب درامد کسب درامد از اینترنت کسب و کار کسب و کار اینترنتی
درباره آکادمی رشد
آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.
Add a comment...

Post has attachment
هیچ ایده کسب و کار اینترنتی ندارم! کسب و کار اینترنتی را چگونه آغاز کنید؟

آکادمی رشد
راز جذب پول در اینترنت, کسب درآمد از اینترنت, مقاله ها


هیچ ایده کسب و کار اینترنتی ندارم! کسب و کار اینترنتی را چگونه آغاز کنید؟

پول درآوردن از اینترنت ، کسب درآمد از اینترنت ، کسب و کار اینترنتی ، استارتاپ ، استارتاپ بزنیم پولدار شیم ، اینها واژه ها و جملاتی هستند که امروزه زیاد می شنویم و تبلیغات صحیح و غلط زیادی در مورد این مدل کسب و کارها وجود دارد. بسیاری از ما با امید درآمدهای میلیونی و راه چند ساله را یک شبه رفتن به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای خودمان می افتیم.
تعریف کسب و کار اینترنتی
کسب و کار اینترنتی چیست؟هر کسب و کاری که در فضای اینترنت راه اندازی و مدیریت شود و منجر به کسب درآمد از اینترنت شود، کسب و کار اینترنتی نامیده می شود. پس، کسب و کار اینترنتی ، کسب و کار مبتنی بر اینترنت و پتانسیل های آن هست که تمام یا عمده فعالیت های آن در بستر اینترنت صورت می گیرد. از اجزای یک کسب و کار اینترنتی : بازاریابی اینترنتی، فروشندگی، حسابداری، پشتیبانی و خدمات مشتریان، داشتن یک وب سایت مناسب که ایجاد اعتماد کند هست. توجه به این نکته ضروری است که راه اندازی وب سایت، فقط یکی از بخش های یک کسب و کار اینترنتی محسوب می شود.سایت ها چگونه درآمد کسب می کنند
کسب و کار اینترنتی چی نیست؟!

اکثر افراد تصور می کنند کسب و کار اینترنتی یعنی راه اندازی یک وب سایت و بعد به روزرسانی آن! و پرداخت هزینه برای تبلیغات یا جذب مقداری بازدید کننده!
متاسفانه این یک تصور کاملا اشتباه هست که در نهایت منجر به شکست کسب و کارهای اینترنتی می شود!اینفوگرافیک ۱۰ مزیت کسب و کار اینترنتییکی از مهمترین موانعی که در زمینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی وجود دارد، یافتن ایده است. بعضی از افراد، با بهانه هایی چون هیچ ایده ای برای کسب و کار اینترنتی ندارم! یا ایده کسب و کار اینترنتی منو راه اندازی کردن! و … کسب و کار اینترنتی خودشون رو راه اندازی نمی کنند و از پتانسیل های درآمدزایی کسب و کار اینترنتی بهره ای نمی برند!


هیچ ایده کسب و کار اینترنتی ندارم! کسب و کار اینترنتی را چگونه آغاز کنید؟

اگر کسب و کاری راه اندازی کنید که هیچ علاقه ای به اون ندارید فقط به خاطر اینکه بازار خوبی در اون زمینه هست و فقط به خاطر کسب درآمد ، به احتمال بسیار زیاد نمی تونید موفقیتی کسب کنید و اگر موفقیتی هم کسب کنید پایدار نخواهد بود و بعد از مدتی از ادامه کار خسته میشید و تصمیم می گیرید که اون کار رو رها کنید. اولین و مهمترین هدف شما در کسب و کار اینترنتی باید خدمت به دیگران باشه نه پول !

هیچ ایده کسب و کار اینترنتی ندارم! کسب و کار اینترنتی را چگونه آغاز کنید؟ 2

نگران این موضوع نباشید که شاید بازار خوبی برای مهارت، تخصص یا علایقتون وجود نداشته باشه. اگر در کسب و کار خودتون متخصص شوید، کَم کَم به شما اعتماد می کنند، شناخته میشید و می تونید درآمد خوبی کسب کنید. در ضمن وقتی شما به موضوع خاصی علاقه دارید، به احتمال بسیار زیاد افراد دیگری هم وجود دارند و پیدا میشن که علایق مشترکی با شما داشته باشند. پس پیشنهاد می کنیم علایق تون رو دنبال کنید و در علایق و مهارت هایی که دارید، متخصص شوید.سیستم ۱۲ مرحله ای آکادمی رشد برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی موفق و میلیونی


معرفی برخی از حوزه های پرطرفدار برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

آموزش
ازدواج و روابط
موفقیت (مالی، تحصیلی و …)
سلامتی و تناسب اندام
تفریح و سرگرمی
آشپزی و غذاهای مختلف
پوشاک و مد
ارائه خدمات (طراحی لوگو، طراحی سایت و …)
فروشگاه اینترنتی


۸ نمونه ایده کسب و کار اینترنتی پولساز

راه اندازی فروشگاه اینترنتی
آموزش و کوچینگ
طراحی اپ (اپلیکیشن)
کسب درآمد از شبکه های اجتماعی (اینستاگرام ، تلگرام و …)
طراحی سایت
فریلنسر یا آزادکار
مشاوره اینترنتی
مدیریت برون سپاری ها و پروژه هااگر ایده کسب و کار اینترنتی خاصی ندارید! یکی از بهترین راه های دریافت ایده، گوش دادن به مشکلات مردم و شناسایی نیازهای اونهاست. خیلی از افراد با شناسایی مشکلات مردم و رفع نیازهای اونها میلیونر شدن. اگر شما هم می خواهید میلیونر شوید، مشکل یا نیازی از جامعه را برطرف کنید.۱۰ باور اشتباه در مورد کسب درآمد از اینترنت


یافتن ایده مناسب برای شروع کسب و کار اینترنتی

می تونید از مشکلات و نیازهای مردم ایده های نابی دریافت کنید. به مثال زیر دقت کنید.

در زمان های گذشته (دوران هخامنشیان) چاپارخانه ها تأسیس شدند .
در قرن ۱۹ تلگراف و تلفن اختراع شد .
در قرن ۲۰ تلفن همراه و تلفن هوشمند اختراع شد، اینترنت و ایمیل به وجود اومد .
در قرن ۲۱ شبکه های اجتماعی و برنامه های پیام رسان (مثل واتساپ ، اینستاگرام ، فیسبوک ، تلگرام و …) فراگیر شد و گسترش یافت .به نظر شما تمامی این اختراعات چه نیاز و چه مشکلی رو از مردم رفع می کرد ؟

” ارتباط سریع تر و آسان تر ”

مردم تونستند با همدیگر راحت تر و سریع تر ارتباط برقرار کنند.وقتی توصیه های مختلف و گاها متضاد در زمینه کسب و کار اینترنتی می شنوید، چه باید بکنید


پاسخی برای مشکلات و نیازهای مردم پیدا کنید

پس اگر ایده ای برای کسب و کار اینترنتی ندارید، ببینید:

ای کاش های مردم چیه؟
حسرت های مردم چیه؟
مردم چه آرزوهایی دارند و دوست دارند چه چیزهایی داشته باشند؟


مردم چه چیزهایی می خواهند

رابطه بهتر با همسر
تفریح و سرگرمی
شغل و درآمد عالی
اعتماد به نفس بالا
شهرت و محبوبیت
زیبایی بیشتر

شما چگونه می توانید برای موارد بالا، راهکاری ارائه دهید که مردم پسند باشه و مشکلات مردم رو سریع تر و با هزینه کمتر حل کنید؟

نکته جالب اینکه گزارش اخير نشريه فوربس نشان می دهد در دهه گذشته که فقر بين مردم ايران توزيع شده، تعداد ميليونرهای ايراني که در سال ۲۰۰۰ ميلادي معادل ۱۰،۱۰۰ نفر بوده، در سال فروپاشي اقتصاد (۲۰۱۴) به ۳۲،۱۰۰ نفر رسيده است.یکی از کارآفرینان برتر ایران میگه:
بیكاری امثال من ۵ دقیقه طول می كشد!
در این کشور طلا ریخته اند، کسی جمع نمی کند!۲۰ دلیل مهم شکست اکثر افراد در کسب و کار اینترنتی


آموزش و به اشتراک گذاشتن سرگرمی و مهارت هایتان با دیگران!

یکی از بهترین و پول سازترین روشهای کسب درآمد از اینترنت برای اون دسته از افرادی که هر چه فکر می کنند ایده خیلی ناب و دست اولی به ذهنشون نمیرسه! اینه که هر کاری که بلد هستید، هر چیزی که می دونید، هر تجربه ای که دارید، هر سرگرمی ای که دارید، هر مهارت و تخصصی که دارید رو به دیگران آموزش بدید و با اونها به اشتراک بذارید. شاید باور نکنید اما این کار یکی از پولساز ترین و بهترین روشهای کسب درآمد اینترنتی ، هم در ایران هم در تمام دنیا هست.
در همین مورد می توانید در دوره رایگان ایده یابی کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از سرگرمی و مهارت شرکت کنید. برای شرکت در دوره رایگان ایده یابی کسب و کار آفرینی کافیست ایمیل خود را وارد کنید:

مقاله های مشابه
پردرآمدترین کسب‌ و کارهای اینترنتی در ایرانپردرآمدترین کسب‌ و کارهای اینترنتی در ایران 8 نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری۸ نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری 70 نکته بازاریابی اینترنتی آکادمی رشد٧٠ نكته براي موفقيت در بازاريابي اینترنتی آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر شده؟آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر شده؟

به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
Google +
Stumbleupon
LinkedIn
Pinterest

#کسب_و_کار_اینترنتی #کسب_درآمد #موفقیت #کارآفرینی #بازاریابی_اینترنتی #کسب_درآمد #کارآفرینی_اینترنتی

دسته ها استارت آپ ایده یابی درآمدزایی فروشگاه آنلاین فروشگاه اینترنتی کارآفرینی اینترنتی کسب در امد کسب در امد از اینترنت کسب در امد اینترنتی کسب درآمد کسب درآمد از اینترنت کسب درآمد اینترنتی کسب و کار کسب و کار اینترنتی کسب‌ و کارهای اینترنتی مزایای کسب و کار اینترنتی
درباره آکادمی رشد
آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.
Add a comment...

Post has attachment
چندین سایت را با یک سرور مجازی (وی پی اس) راه اندازی کنید

آکادمی رشد راز جذب پول در اینترنت, راه اندازی کسب و کار اینترنتی, کسب درآمد از اینترنت, مقاله ها نظر دهید

چندین سایت را با یک سرور مجازی (وی پی اس) راه اندازی کنید
چندین سایت را با یک سرور مجازی (وی پی اس) راه اندازی کنید

برای راه اندازی سایت به سرور یا هاست نیاز دارید. شرکت های ارائه دهنده خدمات میزبانی وب ، سرور / هاست های گوناگونی ارائه می دهند که یکی از آنها وی پی اس یا سرور مجازی ( VPS ) است. شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که وی پی اس یا سرور مجازی چیست؟ فرق سرور مجازی با دیگر سرویس های میزبانی وب چیست؟ آیا VPS به درد شما می خورد و نیازهایتان را برطرف می کند یا نه؟ در این پست قصد داریم وی پی اس VPS را به زبانی ساده توضیح دهیم و بعد به کاربردها و مزیت های وی پی اس از جمله راه اندازی چندین سایت با یک سرور مجازی یا وی پی اس می پردازیم.
وی پی اس یا سرور مجازی چیست؟

وی پی اس یا سرور مجازی چیست؟

وی پی اس یا سرور مجازی مخفف “Virtual Private Server” نوعی سرویس میزبانی وب است که در آن یک سرور اختصاصی به چند قسمت تقسیم شده و هر قسمت به عنوان یک سرور مجازی (مشابه یک سرور اختصاصی) عمل می کند. وی پی اس سرور مجازی ترکیبی است از سرورهای میزبانی اختصاصی (Dedicated) و سرورهای میزبانی اشتراکی (Shared).

ویژگی های خوب سرور مجازی باعث شده تا بتواند یک جایگزین بسیار خوب و با قیمت ارزانتر برای اهدافی باشد که سرورهای میزبانی اشتراکی (Shared) برای آن ها مناسب نیستند یا سرورهای اختصاصی (Dedicated) هم هزینه های سنگینی به دنبال دارد.

وی پی اس یا سرور مجازی ویژگی های زیادی از جمله کنترل بهتر و بیشتر، امکان اختصاصی سازی سرور و تنظیمات، امنیت بالاتر و عملکرد بهتر برای وبسایت های دارای ترافیک بالا را در اختیار شما می گذارد. وی پی اس VPS گزینه مناسب و ایده آلی برای میزبانی کسب و کارهای کوچک و متوسط و وب سایت های پربازدید و محبوب است و سبب صرفه جویی در هزینه های میزبانی (سرور) در عین بالا بردن کارایی آن ها می شود.


وی پی اس یا سرور مجازی VPS به زبان ساده
انواع سرور ها

برای اینکه بدانید تفاوت وی پی اس یا سرور مجازی با دیگر سرورهای موجود چیست، کافیست انواع سرورها را بشناسید. سرورها به طور کلی، به سه دسته زیر تقسیم می شوند:

سرور اشتراکی Shared :

سرور اشتراکی (Shared) رایج ترین، راحت ترین و در عین حال ارزان ترین نوع سرور است که می توان فضای آن را بین چندین وب سایت به اشتراک گذاشت که تمام پیکربندی های سخت افزاری و نرم افزاری آن توسط شرکت ارائه دهنده خدمات سرور انجام می شود. سرور اشتراکی، در واقع یک سرور است که منابع آن بین چندین نفر به اشتراک گذاشته می شود.سرور اختصاصی Dedicated :

موسسات و سازمان های بزرگی که به دنبال ویژگی ها و خدمات خاصی هستند می توانند از سرور اختصاصی استفاده کنند که در این سرور، کل فضای هاردیسک سرور و پهنای باند بسیار زیادی در اختیار مشتری قرار می گیرد و از کاربردها و مزیت های سرور اختصاصی، امکان راه اندازی وب سایت های متعدد، دسترسی به میزان فضای ذخیره بسیار بالا، تهیه نسخه پشتیبان یا بک آپ در هر لحظه هست.سرور مجازی یا وی پی اس VPS :

در وی پی اس یا سرور مجازی، سرویس سخت افزار مورد استفاده به صورت اشتراکی میباشد. شرکت های ارائه دهنده سرور با استفاده از تکنولوژی مجازی سازی، سخت افزار موجود را تقسیم بندی می کنند. در واقع، شرکت های ارائه دهنده سرور ، سرور اختصاصی (Dedicated) را به چندین قسمت تقسیم می کنند که هر قسمت را یک وی پی اس یا سرور مجازی می گویند. در وی پی اس ، امکان تعیین میزان منابع سرور مانند رم / هارد / برای هر بخش وجود دارد و حتی هر بخش می تواند ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری متفاوتی نسبت به دیگر بخش ها داشته باشد، ضمنا امکان ارتقا هر یک از آنها نیز وجود دارد.وی پی اس یا سرور مجازی VPS به زبان سادهسرور مجازی یا VPS نمونه کوچکی از سرور اختصاصی می باشد البته با هزینه بسیار کمتر! در عین حال که تمام ویژگی های آن را نیز دارا می باشد به گونه ای که هر پارتیشن مستقل بوده و براساس نیاز، امکان تعریف سیستم عامل با نرم افزار های متفاوت برروی آن وجود دارد.

وی پی اس یا سرور مجازی برای چه کسانی مناسب است؟
سرور اختصاصی مجازی برای صاحبان وبسایت هایی که به منابع بیشتر و قابل اطمینان تر نیاز دارند و یا به ترافیک زیادتری احتیاج دارند و می خواهند سایت و یا کسب و کار خود را گسترش داده و به تجارت الکترونیک بپردازند مناسب است.
مدیران کسب و کار و سایت ها با تهیه وی پی اس VPS با سیستم عامل لینوکس می توانند امنیت بالاتری نسبت به سرورهای دیگر داشته باشند.
از ویژگی های دیگـر وی پی اس می توان به موارد زیر اشاره کرد:
پهنای باند بالا:
در سرورهای اختصاصی Dedicated و اشتراکی Shared ، اگر بخواهید ترافیک بیشتری برای وبسایت خود در اختیار داشته باشید باید بابت آن مبلغ بیشتری هم پرداخت کنید. علاوه بر هزینه بالای این سرورها ، مدیران سایت های پریازدید و پرطرفدار ، دائما با استرس تمام شدن پهنای باند و افزایش هزینه های سایت و سرور روبرو می باشند . وی پی اس یا سرور مجازی ، پهنای باند بالایی برای شما فراهم کرده و استرس شما را برطرف می نماید . اگر سایت شما در وبسایت های بزرگ اشتراک گذاری یا دیگـر سرویس های اشتراک گذاری پر بازدید لینک شود و سایت تان بر روی یک سرور اشتراکی میزبانی شده باشد، حتما با مشکل مواجه خواهید شد و پهنای باند شما سریع تمام خواهد شد و سایت تان ممکن است از دسترس خارج شود. اما در وی پی اس یا سرور مجازی حافظه رزرو برای مواقع مورد نیاز و مواقع بحرانی مثل مواقعی که ترافیک سایت بسیار بالاست، در نظر گرفته شده که استرس وبمستران یا صاحبان کسب و کار را بر طرف می سازد.
ایمیل سرور اختصاصی:
با تهیه وی پی اس VPS می توانید ایمیل سرور خود را که تنها مختص به دامنه خودتان است بسازید.
اتصال از راه دور به سرور مجازی:
برای اتصال به سرور مجازی یا وی پی اس VPS کافیست نرم افزار VNC Viewer را دانلود کرده و نصب کنید. RealVNC Enterprise بهترین نرم افزار در این زمینه می باشد که با نصب نرم افزار VNC Viewer می توانید از راه دور به سرور خود دسترسی داشته باشید و مانند سیستم عامل ویندوز، پوشه ها و منابع سرور خود را مدیریت کنید.
امنیت:
وی پی اس یا سرور مجازی با سیستم عامل لینوکس و یک فایروال امن امنیت سرور و سایت شما را بالا می برد. همچنین در وی پی اس یا سرور مجازی می توانید دسترسی به محیط های حساس مثل کنترل پنل را برای آدرس های آی پی ویژه محدود کنید.
کاربردهای وی پی اس یا سرور مجازی

وی پی اس در واقع یک کامپیوتر متصل به اینترنت با سرعت بسیار بالاست که ۲۴ ساعته به اینترنت متصل بوده و کاربردها و مزیت های وی پی اس از جمله سرور برای وب سایت ها ، وی پی ان برای ذسترسی به وب سایت های ف.ی.ل.ت.ر. شده و موارد دیگری که در ادامه می آید، سبب محبوبیت و کاربرد گسترده آنها شده است.

عموم کاربرد های وی پی اس vps :

ساخت سرور vpn
سرور مناسب برای دانلود سنتر ها، سایت های فیلم و موزیک جهت آپلود و دانلود برنامه ها بدون توجه به مصرف حجم اینترنتی و صرف جویی در زمان
به دلیل میزبانی شدن سرور ها در کشور های خارجی، از سرور مجازی یا وی پی اس می توان برای عبور از تحریم های اینترنتی استفاده کرد.
راه اندازی سرور شخصی جهت فروش هاست و خدمات میزبانی وب
به دلیل سخت افزار قوی امکان انجام محاسبات سنگین را که با کامپیوترهای معمولی نمی توان انجام داد، برای شما فراهم می کند
ایمیل مارکتینگ (ارسال ایمیل انبوه و بازاریابی ایمیلی)
تست نفوذ (پن تست) و کرکینگ (برای هک و کرک)
یک کامپیوتر از راه دور که از هر جا که به اینترنت دسترسی دارید می توانید به آن متصل شوید.
راه اندازی چندین سایت با یک وی پی اس یا سرور مجازی


راه اندازی چندین سایت وردپرسی با یک وی پی اس یا سرور مجازی
بر روی سیستم عامل اوبونتو

با یک وی پی اس یا سرور مجازی ، می توانید چندین سایت با دامنه های متفاوت راه اندازی کنید. برای راه اندازی چندین سایت با یک وی پی اس یا سرور مجازی کافیست موارد زیر را تهیه / نصب کنید:

۱٫ تهیه وی پی اس یا سرور مجازی و کانفیگ آن

۲٫ تهیه چندین دامنه (مانند .com .ir .net .org و…) برای راه اندازی چندین سایت روی یک وی پی اس و تنظیم نام دامنه ها.
۳٫ نصب یک LAMP stack روی اوبونتو

۴٫ نصب وردپرس


جزئیات راه اندازی چندین سایت وردپرسی با یک وی پی اس یا سرور مجازی

در اینجا دو سایت وردپرسی را با یک وی پی اس یا سرور مجازی راه اندازی می کنیم. برای ورود به سرور مجازی و وارد کردن دستورها، نرم افزار putty را دانلود و نصب کنید. بدیهی است برای راه اندازی چندین سایت با یک وی پی اس کافیست مراحل زیر را برای چندین سایت انجام دهید.

یک LAMP stack روی اوبونتو نصب کنید.
در این مرحله باید LAMP stack روی اوبونتو نصب شده باشد و هر دو دامنه باید به سرور مجازی شما وصل باشند.
با مرورگر وب به هر دو دامنه سر بزنید. هر دو دامنه باید صفحه ایندکس پیش فرض آپاچی را نشان دهند.

اگر دامنه های شما به این صفحه منتهی نمی شوند، یا تنظیمات مرحله قبل اشتباه بوده است یا باید صبر کنید تا تغییرات DNS صورت گیرد. تا وقتی این مشکل حل نشده، به مراحل بعد نروید.


دانلود وردپرس

هروقت مراحل قبلی را تکمیل کردید، به سرور خود وارد شوید و به home directory تغییر مسیر دهید چون فایل ها را آنجا دانلود خواهیم کرد:
cd
wget http://wordpress.org/latest.tar.gz

با فرمان زیر، فایلهای آرشیو را از حالت زیپ شده و فشرده دربیاورید:
tar xzvf latest.tar.gz


ایجاد پایگاه داده سایت و کاربران

قبل از اینکه ادامه دهیم باید در MySQL برای هر سایت، کاربر و پایگاه داده مستقلی بسازیم تا مطمئن شویم داده های سایت جدا و مستقل میماند.
برای راه اندازی دو سایت با یک وی پی اس یا سرور مجازی، از اطلاعات زیر استفاده خواهیم کرد:
نام سایت ها firstsite.com secondsite.com
نام دامنه ها FirstDatabase SecondDatabase
کاربر پایگاه داده FirstUser SecondUser
رمز پایگاه داده FirstPassword SecondPassword

جدول بالا برای این است که در مورد فرمان هایی که استفاده خواهیم کرد ذهنیتی داشته باشید. هر وقت فرمان هایی که در ادامه می آید را تکمیل کردید، اطلاعات خودتان را جایگزین محتویات جدول کنید.
با استفاده از اکانت Administrator که هنگام نصب Mysql ساخته اید، وارد شوید:
mysql –u root –p

روت پسورد Mysql خواسته میشود و سپس به پرامپت MySQL می رسید.
با فرمان های زیر، آن دو پایگاه داده را بسازید:
CREATE DATABASE FirstDatabase;
CREATE DATABASE SecondDatabase;

برای هر پایگاه داده یک کاربر ایجاد کنید:
CREATE USER FirstUser@localhost;
CREATE USER SecondUser@localhost;

سپس برای هر کاربر پسورد بگذارید:
SET PASSWORD FOR FirstUser@localhost= PASSWORD(“FirstPassword”);
SET PASSWORD FOR SecondUser@localhost= PASSWORD(“SecondPassword”);

با اعطای امتیازات به کاربران جدید کار تمام میشود. اینکار کاربران را با پایگاه داده مربوطه شان مرتبط میسازد و اجازه های مناسب را به آنها اعطا میکند:
GRANT ALL PRIVILEGES ON FirstDatabase.* TO FirstUser@localhost IDENTIFIED BY ‘FirstPassword’;
GRANT ALL PRIVILEGES ON SecondDatabase.* TO SecondUser@localhost IDENTIFIED BY ‘SecondPassword’;

برای اعمال شدن تغییرات، اطلاعات امتیازِ MYSQL را رفرش کنید:
FLUSH PRIVILEGES;

از MYSQL خارج شده و به محیط شل برگردید:

exit
پیکربندی دایرکتوری های اصلی سایت

هر دو سایت را در دایرکتوری های جداگانه ای در وب روت سرورمان نصب خواهیم کرد. به دایرکتوری /var/www/ بروید:
cd /var/www

برای هر کدام از سایت ها یک دایرکتوری بسازید. فایل های سایت در اینجا نگهداری خواهد شد:
sudo mkdir FirstSite
sudo mkdir SecondSite

قبل از اینکه محتویات وب را به فولدرهایمان منتقل کنیم، پیکربندی نمونه را کپی کنید:
cp ~/wordpress/wp–config–sample.php ~/wordpress/wp–config.php

در نهایت فایل ها را در دایرکتوری هایی که در وب روت سرور ساخته بودید کپی کنید:
sudo rsync –avP ~/wordpress/ /var/www/FirstSite/
sudo rsync –avP ~/wordpress/ /var/www/SecondSite/

مالکیت دایرکتوری ها را به کاربر وب آپاچی بدهید و سپس یوزرنیم لینوکس خود را به گروه وب اضافه کنید:
sudo chown www–data:www–data * –R
sudo usermod –a –G www–data linux_user_name
پیکربندی وردپرس

هر سایت را با اطلاعات مربوطه پیکربندی میکنیم.
پیکربندی سایت اول

دایرکتوری ها را به document root سایت اول تغییر دهید:
cd /var/www/FirstSite

فایل پیکربندی وردپرس را برای ویرایش باز کنید:
sudo nano wp–config.php

قسمتی را پیدا کنید که حاوی فیلدهای زیر است و پایگاه داده (database)، نام کاربری (username) و رمز عبور (password) سایت اول را جایگزین کنید:
// ** MySQL settings – You can get this info from your web host ** //
/** The name of the database for WordPress */
define(‘DB_NAME’, ‘FirstDatabase’);
/** MySQL database username */
define(‘DB_USER’, ‘FirstUser’);
/** MySQL database password */
define(‘DB_PASSWORD’, ‘FirstPassword’);سپس save کرده و exit کنید.


پیکربندی سایت دوم

دایرکتوری ها را به document root سایت دوم تغییر دهید:
cd /var/www/SecondSite

فایل پیکربندی وردپرس را برای ویرایش باز کنید:
sudo nano wp–config.php

همان قسمتی را پیدا کنید که برای سایت قبلی ویرایش کردید و این بار اطلاعات سایت دوم را وارد کنید:
// ** MySQL settings – You can get this info from your web host ** //
/** The name of the database for WordPress */
define(‘DB_NAME’, ‘SecondDatabase’);
/** MySQL database username */
define(‘DB_USER’, ‘SecondUser’);
/** MySQL database password */
define(‘DB_PASSWORD’, ‘SecondPassword’);سپس save کرده و exit کنید.


پیکر بندی میزبان مجازی آپاچیباید آپاچی را طوری پیکربندی کنیم که ترافیک هر دامنه را به دایرکتوری مربوط به آن دامنه هدایت کند. اینکار را با ایجاد فایل های میزبان مجازی جداگانه برای هر دامنه انجام میدهیم.

دایرکتوری را به دایرکتوری سایت های در دسترس آپاچی تغییر دهید:
cd /etc/apache2/sites–available

برای هر سایت، با کپی فایل میزبان مجازی پیش فرض، یک فایل میزبانی مجازی جدید ایجاد کنید:
sudo cp default FirstSite
sudo cp default SecondSite


پیکر بندی میزبان مجازی سایت اول

فایل اولی را که برای پیکربندی میزبان مجازی برای سایت اول کپی کرده بودید را باز کنید:
sudo nano FirstSiteاطلاعات داخل فایل را به شرح زیر تغییر دهید. به یاد داشته باشید که قسمت های قرمز رنگ را مطابق اطلاعات سایت اول جایگزین کنید:
<VirtualHost *:80>
ServerAdmin your_email_address
ServerName firstsite.com
ServerAlias www.firstsite.com
DocumentRoot /var/www/FirstSite
Options FollowSymLinks
AllowOverride None
Options Indexes FollowSymLinks MultiViews
AllowOverride None
Order allow,deny
allow from all
. . .
. . .اگر لازم است که پیوندهای ثابت (permalinks) را فعال کنید، می توانید “AllowOverride None” را که در “” است را به “AllowOverride All” تغییر دهید. پس از انجام تغییرات، save کرده و فایل را ببندید.


پیکربندی میزبان مجازی سایت دوم

دومین فایل میزبان مجازی را برای ویرایش کردن باز کنید:
sudo nano SecondSite

اطلاعات سایت دوم را وارد کنید:
ServerAdmin your_email_address
ServerName secondsite.com
ServerAlias www.secondsite.com
DocumentRoot /var/www/SecondSite
Options FollowSymLinks
AllowOverride None
Options Indexes FollowSymLinks MultiViews
AllowOverride None
Order allow,deny
allow from all
. . .
. . .

سیو کرده و فایل را ببندید.
پیکربندی نهایی

چند گام لازم زیر تا راه اندازی سایت مانده است.
اول اینکه وردپرس برای اینکه به درستی کار کند به نصب یک ماژول PHP اضافی نیاز دارد. با تایپ دستور زیر ، ماژول PHP را نصب کنید:
sudo apt–get install php5–gd

سپس فایل میزبان مجازی که ساخته بودیم را فعال کنید:
sudo a2ensite FirstSite
sudo a2ensite SecondSite

آخرسر آپاچی را ریلود کنید تا تغییراتی که داده ایم را بخواند:
sudo service apache2 reload
دیدن نتایج

برای دیدن سایت های وردپرس جدیدتان، آدرس دامنه را در مرورگرتان تایپ کنید.

اگر همه چیز را به درستی پیکربندی کرده باشید، با صفحه ای همچون صفحه زیر به شما خوشامد گفته روبرو خواهد شد:

wordpress roshdacademy.ir

اکنون میتوانید لاگ این کرده و هر سایت را به صورت مستقل پیکربندی کنید. این سایت ها کاملاً جدا از هم هستند و همچون حالتی که هرکدام بر روی یک سرور مجازی دیگر باشند قابل مدیریت و کنترل هستند.


مقاله های مشابه
8 نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری۸ نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری 5 چیزی که هر سایتی باید داشته باشد آکادمی رشد۵ چیزی که هر سایتی باید داشته باشد 70 نکته بازاریابی اینترنتی آکادمی رشد٧٠ نكته براي موفقيت در بازاريابي اینترنتی 50 درس بزرگ و مهم برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال آکادمی رشد۵۰ درس بزرگ و مهم برای ترید


صفحه اصلی / راز جذب پول در اینترنت / چندین سایت را با یک سرور مجازی (وی پی اس) راه اندازی کنید
چندین سایت را با یک سرور مجازی (وی پی اس) راه اندازی کنید

آکادمی رشد 34 دقیقه قبل راز جذب پول در اینترنت, راه اندازی کسب و کار اینترنتی, کسب درآمد از اینترنت, مقاله ها نظر دهید

چندین سایت را با یک سرور مجازی (وی پی اس) راه اندازی کنید
چندین سایت را با یک سرور مجازی (وی پی اس) راه اندازی کنید

برای راه اندازی سایت به سرور یا هاست نیاز دارید. شرکت های ارائه دهنده خدمات میزبانی وب ، سرور / هاست های گوناگونی ارائه می دهند که یکی از آنها وی پی اس یا سرور مجازی ( VPS ) است. شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که وی پی اس یا سرور مجازی چیست؟ فرق سرور مجازی با دیگر سرویس های میزبانی وب چیست؟ آیا VPS به درد شما می خورد و نیازهایتان را برطرف می کند یا نه؟ در این پست قصد داریم وی پی اس VPS را به زبانی ساده توضیح دهیم و بعد به کاربردها و مزیت های وی پی اس از جمله راه اندازی چندین سایت با یک سرور مجازی یا وی پی اس می پردازیم.
وی پی اس یا سرور مجازی چیست؟

وی پی اس یا سرور مجازی چیست؟

وی پی اس یا سرور مجازی مخفف “Virtual Private Server” نوعی سرویس میزبانی وب است که در آن یک سرور اختصاصی به چند قسمت تقسیم شده و هر قسمت به عنوان یک سرور مجازی (مشابه یک سرور اختصاصی) عمل می کند. وی پی اس سرور مجازی ترکیبی است از سرورهای میزبانی اختصاصی (Dedicated) و سرورهای میزبانی اشتراکی (Shared).

ویژگی های خوب سرور مجازی باعث شده تا بتواند یک جایگزین بسیار خوب و با قیمت ارزانتر برای اهدافی باشد که سرورهای میزبانی اشتراکی (Shared) برای آن ها مناسب نیستند یا سرورهای اختصاصی (Dedicated) هم هزینه های سنگینی به دنبال دارد.

وی پی اس یا سرور مجازی ویژگی های زیادی از جمله کنترل بهتر و بیشتر، امکان اختصاصی سازی سرور و تنظیمات، امنیت بالاتر و عملکرد بهتر برای وبسایت های دارای ترافیک بالا را در اختیار شما می گذارد. وی پی اس VPS گزینه مناسب و ایده آلی برای میزبانی کسب و کارهای کوچک و متوسط و وب سایت های پربازدید و محبوب است و سبب صرفه جویی در هزینه های میزبانی (سرور) در عین بالا بردن کارایی آن ها می شود.


وی پی اس یا سرور مجازی VPS به زبان ساده
انواع سرور ها

برای اینکه بدانید تفاوت وی پی اس یا سرور مجازی با دیگر سرورهای موجود چیست، کافیست انواع سرورها را بشناسید. سرورها به طور کلی، به سه دسته زیر تقسیم می شوند:

سرور اشتراکی Shared :

سرور اشتراکی (Shared) رایج ترین، راحت ترین و در عین حال ارزان ترین نوع سرور است که می توان فضای آن را بین چندین وب سایت به اشتراک گذاشت که تمام پیکربندی های سخت افزاری و نرم افزاری آن توسط شرکت ارائه دهنده خدمات سرور انجام می شود. سرور اشتراکی، در واقع یک سرور است که منابع آن بین چندین نفر به اشتراک گذاشته می شود.سرور اختصاصی Dedicated :

موسسات و سازمان های بزرگی که به دنبال ویژگی ها و خدمات خاصی هستند می توانند از سرور اختصاصی استفاده کنند که در این سرور، کل فضای هاردیسک سرور و پهنای باند بسیار زیادی در اختیار مشتری قرار می گیرد و از کاربردها و مزیت های سرور اختصاصی، امکان راه اندازی وب سایت های متعدد، دسترسی به میزان فضای ذخیره بسیار بالا، تهیه نسخه پشتیبان یا بک آپ در هر لحظه هست.سرور مجازی یا وی پی اس VPS :

در وی پی اس یا سرور مجازی، سرویس سخت افزار مورد استفاده به صورت اشتراکی میباشد. شرکت های ارائه دهنده سرور با استفاده از تکنولوژی مجازی سازی، سخت افزار موجود را تقسیم بندی می کنند. در واقع، شرکت های ارائه دهنده سرور ، سرور اختصاصی (Dedicated) را به چندین قسمت تقسیم می کنند که هر قسمت را یک وی پی اس یا سرور مجازی می گویند. در وی پی اس ، امکان تعیین میزان منابع سرور مانند رم / هارد / برای هر بخش وجود دارد و حتی هر بخش می تواند ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری متفاوتی نسبت به دیگر بخش ها داشته باشد، ضمنا امکان ارتقا هر یک از آنها نیز وجود دارد.وی پی اس یا سرور مجازی VPS به زبان سادهسرور مجازی یا VPS نمونه کوچکی از سرور اختصاصی می باشد البته با هزینه بسیار کمتر! در عین حال که تمام ویژگی های آن را نیز دارا می باشد به گونه ای که هر پارتیشن مستقل بوده و براساس نیاز، امکان تعریف سیستم عامل با نرم افزار های متفاوت برروی آن وجود دارد.

وی پی اس یا سرور مجازی برای چه کسانی مناسب است؟
سرور اختصاصی مجازی برای صاحبان وبسایت هایی که به منابع بیشتر و قابل اطمینان تر نیاز دارند و یا به ترافیک زیادتری احتیاج دارند و می خواهند سایت و یا کسب و کار خود را گسترش داده و به تجارت الکترونیک بپردازند مناسب است.
مدیران کسب و کار و سایت ها با تهیه وی پی اس VPS با سیستم عامل لینوکس می توانند امنیت بالاتری نسبت به سرورهای دیگر داشته باشند.
از ویژگی های دیگـر وی پی اس می توان به موارد زیر اشاره کرد:
پهنای باند بالا:
در سرورهای اختصاصی Dedicated و اشتراکی Shared ، اگر بخواهید ترافیک بیشتری برای وبسایت خود در اختیار داشته باشید باید بابت آن مبلغ بیشتری هم پرداخت کنید. علاوه بر هزینه بالای این سرورها ، مدیران سایت های پریازدید و پرطرفدار ، دائما با استرس تمام شدن پهنای باند و افزایش هزینه های سایت و سرور روبرو می باشند . وی پی اس یا سرور مجازی ، پهنای باند بالایی برای شما فراهم کرده و استرس شما را برطرف می نماید . اگر سایت شما در وبسایت های بزرگ اشتراک گذاری یا دیگـر سرویس های اشتراک گذاری پر بازدید لینک شود و سایت تان بر روی یک سرور اشتراکی میزبانی شده باشد، حتما با مشکل مواجه خواهید شد و پهنای باند شما سریع تمام خواهد شد و سایت تان ممکن است از دسترس خارج شود. اما در وی پی اس یا سرور مجازی حافظه رزرو برای مواقع مورد نیاز و مواقع بحرانی مثل مواقعی که ترافیک سایت بسیار بالاست، در نظر گرفته شده که استرس وبمستران یا صاحبان کسب و کار را بر طرف می سازد.
ایمیل سرور اختصاصی:
با تهیه وی پی اس VPS می توانید ایمیل سرور خود را که تنها مختص به دامنه خودتان است بسازید.
اتصال از راه دور به سرور مجازی:
برای اتصال به سرور مجازی یا وی پی اس VPS کافیست نرم افزار VNC Viewer را دانلود کرده و نصب کنید. RealVNC Enterprise بهترین نرم افزار در این زمینه می باشد که با نصب نرم افزار VNC Viewer می توانید از راه دور به سرور خود دسترسی داشته باشید و مانند سیستم عامل ویندوز، پوشه ها و منابع سرور خود را مدیریت کنید.
امنیت:
وی پی اس یا سرور مجازی با سیستم عامل لینوکس و یک فایروال امن امنیت سرور و سایت شما را بالا می برد. همچنین در وی پی اس یا سرور مجازی می توانید دسترسی به محیط های حساس مثل کنترل پنل را برای آدرس های آی پی ویژه محدود کنید.
کاربردهای وی پی اس یا سرور مجازی

وی پی اس در واقع یک کامپیوتر متصل به اینترنت با سرعت بسیار بالاست که ۲۴ ساعته به اینترنت متصل بوده و کاربردها و مزیت های وی پی اس از جمله سرور برای وب سایت ها ، وی پی ان برای ذسترسی به وب سایت های ف.ی.ل.ت.ر. شده و موارد دیگری که در ادامه می آید، سبب محبوبیت و کاربرد گسترده آنها شده است.

عموم کاربرد های وی پی اس vps :

ساخت سرور vpn
سرور مناسب برای دانلود سنتر ها، سایت های فیلم و موزیک جهت آپلود و دانلود برنامه ها بدون توجه به مصرف حجم اینترنتی و صرف جویی در زمان
به دلیل میزبانی شدن سرور ها در کشور های خارجی، از سرور مجازی یا وی پی اس می توان برای عبور از تحریم های اینترنتی استفاده کرد.
راه اندازی سرور شخصی جهت فروش هاست و خدمات میزبانی وب
به دلیل سخت افزار قوی امکان انجام محاسبات سنگین را که با کامپیوترهای معمولی نمی توان انجام داد، برای شما فراهم می کند
ایمیل مارکتینگ (ارسال ایمیل انبوه و بازاریابی ایمیلی)
تست نفوذ (پن تست) و کرکینگ (برای هک و کرک)
یک کامپیوتر از راه دور که از هر جا که به اینترنت دسترسی دارید می توانید به آن متصل شوید.
راه اندازی چندین سایت با یک وی پی اس یا سرور مجازی


راه اندازی چندین سایت وردپرسی با یک وی پی اس یا سرور مجازی
بر روی سیستم عامل اوبونتو

با یک وی پی اس یا سرور مجازی ، می توانید چندین سایت با دامنه های متفاوت راه اندازی کنید. برای راه اندازی چندین سایت با یک وی پی اس یا سرور مجازی کافیست موارد زیر را تهیه / نصب کنید:

۱٫ تهیه وی پی اس یا سرور مجازی و کانفیگ آن

۲٫ تهیه چندین دامنه (مانند .com .ir .net .org و…) برای راه اندازی چندین سایت روی یک وی پی اس و تنظیم نام دامنه ها.
۳٫ نصب یک LAMP stack روی اوبونتو

۴٫ نصب وردپرس


جزئیات راه اندازی چندین سایت وردپرسی با یک وی پی اس یا سرور مجازی

در اینجا دو سایت وردپرسی را با یک وی پی اس یا سرور مجازی راه اندازی می کنیم. برای ورود به سرور مجازی و وارد کردن دستورها، نرم افزار putty را دانلود و نصب کنید. بدیهی است برای راه اندازی چندین سایت با یک وی پی اس کافیست مراحل زیر را برای چندین سایت انجام دهید.

یک LAMP stack روی اوبونتو نصب کنید.
در این مرحله باید LAMP stack روی اوبونتو نصب شده باشد و هر دو دامنه باید به سرور مجازی شما وصل باشند.
با مرورگر وب به هر دو دامنه سر بزنید. هر دو دامنه باید صفحه ایندکس پیش فرض آپاچی را نشان دهند.

اگر دامنه های شما به این صفحه منتهی نمی شوند، یا تنظیمات مرحله قبل اشتباه بوده است یا باید صبر کنید تا تغییرات DNS صورت گیرد. تا وقتی این مشکل حل نشده، به مراحل بعد نروید.


دانلود وردپرس

هروقت مراحل قبلی را تکمیل کردید، به سرور خود وارد شوید و به home directory تغییر مسیر دهید چون فایل ها را آنجا دانلود خواهیم کرد:
cd
wget http://wordpress.org/latest.tar.gz

با فرمان زیر، فایلهای آرشیو را از حالت زیپ شده و فشرده دربیاورید:
tar xzvf latest.tar.gz


ایجاد پایگاه داده سایت و کاربران

قبل از اینکه ادامه دهیم باید در MySQL برای هر سایت، کاربر و پایگاه داده مستقلی بسازیم تا مطمئن شویم داده های سایت جدا و مستقل میماند.
برای راه اندازی دو سایت با یک وی پی اس یا سرور مجازی، از اطلاعات زیر استفاده خواهیم کرد:
نام سایت ها firstsite.com secondsite.com
نام دامنه ها FirstDatabase SecondDatabase
کاربر پایگاه داده FirstUser SecondUser
رمز پایگاه داده FirstPassword SecondPassword

جدول بالا برای این است که در مورد فرمان هایی که استفاده خواهیم کرد ذهنیتی داشته باشید. هر وقت فرمان هایی که در ادامه می آید را تکمیل کردید، اطلاعات خودتان را جایگزین محتویات جدول کنید.
با استفاده از اکانت Administrator که هنگام نصب Mysql ساخته اید، وارد شوید:
mysql –u root –p

روت پسورد Mysql خواسته میشود و سپس به پرامپت MySQL می رسید.
با فرمان های زیر، آن دو پایگاه داده را بسازید:
CREATE DATABASE FirstDatabase;
CREATE DATABASE SecondDatabase;

برای هر پایگاه داده یک کاربر ایجاد کنید:
CREATE USER FirstUser@localhost;
CREATE USER SecondUser@localhost;

سپس برای هر کاربر پسورد بگذارید:
SET PASSWORD FOR FirstUser@localhost= PASSWORD(“FirstPassword”);
SET PASSWORD FOR SecondUser@localhost= PASSWORD(“SecondPassword”);

با اعطای امتیازات به کاربران جدید کار تمام میشود. اینکار کاربران را با پایگاه داده مربوطه شان مرتبط میسازد و اجازه های مناسب را به آنها اعطا میکند:
GRANT ALL PRIVILEGES ON FirstDatabase.* TO FirstUser@localhost IDENTIFIED BY ‘FirstPassword’;
GRANT ALL PRIVILEGES ON SecondDatabase.* TO SecondUser@localhost IDENTIFIED BY ‘SecondPassword’;

برای اعمال شدن تغییرات، اطلاعات امتیازِ MYSQL را رفرش کنید:
FLUSH PRIVILEGES;

از MYSQL خارج شده و به محیط شل برگردید:

exit
پیکربندی دایرکتوری های اصلی سایت

هر دو سایت را در دایرکتوری های جداگانه ای در وب روت سرورمان نصب خواهیم کرد. به دایرکتوری /var/www/ بروید:
cd /var/www

برای هر کدام از سایت ها یک دایرکتوری بسازید. فایل های سایت در اینجا نگهداری خواهد شد:
sudo mkdir FirstSite
sudo mkdir SecondSite

قبل از اینکه محتویات وب را به فولدرهایمان منتقل کنیم، پیکربندی نمونه را کپی کنید:
cp ~/wordpress/wp–config–sample.php ~/wordpress/wp–config.php

در نهایت فایل ها را در دایرکتوری هایی که در وب روت سرور ساخته بودید کپی کنید:
sudo rsync –avP ~/wordpress/ /var/www/FirstSite/
sudo rsync –avP ~/wordpress/ /var/www/SecondSite/

مالکیت دایرکتوری ها را به کاربر وب آپاچی بدهید و سپس یوزرنیم لینوکس خود را به گروه وب اضافه کنید:
sudo chown www–data:www–data * –R
sudo usermod –a –G www–data linux_user_name
پیکربندی وردپرس

هر سایت را با اطلاعات مربوطه پیکربندی میکنیم.
پیکربندی سایت اول

دایرکتوری ها را به document root سایت اول تغییر دهید:
cd /var/www/FirstSite

فایل پیکربندی وردپرس را برای ویرایش باز کنید:
sudo nano wp–config.php

قسمتی را پیدا کنید که حاوی فیلدهای زیر است و پایگاه داده (database)، نام کاربری (username) و رمز عبور (password) سایت اول را جایگزین کنید:
// ** MySQL settings – You can get this info from your web host ** //
/** The name of the database for WordPress */
define(‘DB_NAME’, ‘FirstDatabase’);
/** MySQL database username */
define(‘DB_USER’, ‘FirstUser’);
/** MySQL database password */
define(‘DB_PASSWORD’, ‘FirstPassword’);سپس save کرده و exit کنید.


پیکربندی سایت دوم

دایرکتوری ها را به document root سایت دوم تغییر دهید:
cd /var/www/SecondSite

فایل پیکربندی وردپرس را برای ویرایش باز کنید:
sudo nano wp–config.php

همان قسمتی را پیدا کنید که برای سایت قبلی ویرایش کردید و این بار اطلاعات سایت دوم را وارد کنید:
// ** MySQL settings – You can get this info from your web host ** //
/** The name of the database for WordPress */
define(‘DB_NAME’, ‘SecondDatabase’);
/** MySQL database username */
define(‘DB_USER’, ‘SecondUser’);
/** MySQL database password */
define(‘DB_PASSWORD’, ‘SecondPassword’);سپس save کرده و exit کنید.


پیکر بندی میزبان مجازی آپاچیباید آپاچی را طوری پیکربندی کنیم که ترافیک هر دامنه را به دایرکتوری مربوط به آن دامنه هدایت کند. اینکار را با ایجاد فایل های میزبان مجازی جداگانه برای هر دامنه انجام میدهیم.

دایرکتوری را به دایرکتوری سایت های در دسترس آپاچی تغییر دهید:
cd /etc/apache2/sites–available

برای هر سایت، با کپی فایل میزبان مجازی پیش فرض، یک فایل میزبانی مجازی جدید ایجاد کنید:
sudo cp default FirstSite
sudo cp default SecondSite


پیکر بندی میزبان مجازی سایت اول

فایل اولی را که برای پیکربندی میزبان مجازی برای سایت اول کپی کرده بودید را باز کنید:
sudo nano FirstSiteاطلاعات داخل فایل را به شرح زیر تغییر دهید. به یاد داشته باشید که قسمت های قرمز رنگ را مطابق اطلاعات سایت اول جایگزین کنید:
<VirtualHost *:80>
ServerAdmin your_email_address
ServerName firstsite.com
ServerAlias www.firstsite.com
DocumentRoot /var/www/FirstSite
Options FollowSymLinks
AllowOverride None
Options Indexes FollowSymLinks MultiViews
AllowOverride None
Order allow,deny
allow from all
. . .
. . .اگر لازم است که پیوندهای ثابت (permalinks) را فعال کنید، می توانید “AllowOverride None” را که در “” است را به “AllowOverride All” تغییر دهید. پس از انجام تغییرات، save کرده و فایل را ببندید.


پیکربندی میزبان مجازی سایت دوم

دومین فایل میزبان مجازی را برای ویرایش کردن باز کنید:
sudo nano SecondSite

اطلاعات سایت دوم را وارد کنید:
ServerAdmin your_email_address
ServerName secondsite.com
ServerAlias www.secondsite.com
DocumentRoot /var/www/SecondSite
Options FollowSymLinks
AllowOverride None
Options Indexes FollowSymLinks MultiViews
AllowOverride None
Order allow,deny
allow from all
. . .
. . .

سیو کرده و فایل را ببندید.
پیکربندی نهایی

چند گام لازم زیر تا راه اندازی سایت مانده است.
اول اینکه وردپرس برای اینکه به درستی کار کند به نصب یک ماژول PHP اضافی نیاز دارد. با تایپ دستور زیر ، ماژول PHP را نصب کنید:
sudo apt–get install php5–gd

سپس فایل میزبان مجازی که ساخته بودیم را فعال کنید:
sudo a2ensite FirstSite
sudo a2ensite SecondSite

آخرسر آپاچی را ریلود کنید تا تغییراتی که داده ایم را بخواند:
sudo service apache2 reload
دیدن نتایج

برای دیدن سایت های وردپرس جدیدتان، آدرس دامنه را در مرورگرتان تایپ کنید.

اگر همه چیز را به درستی پیکربندی کرده باشید، با صفحه ای همچون صفحه زیر به شما خوشامد گفته روبرو خواهد شد:

wordpress roshdacademy.ir

اکنون میتوانید لاگ این کرده و هر سایت را به صورت مستقل پیکربندی کنید. این سایت ها کاملاً جدا از هم هستند و همچون حالتی که هرکدام بر روی یک سرور مجازی دیگر باشند قابل مدیریت و کنترل هستند.


مقاله های مشابه
8 نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری۸ نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری 5 چیزی که هر سایتی باید داشته باشد آکادمی رشد۵ چیزی که هر سایتی باید داشته باشد 70 نکته بازاریابی اینترنتی آکادمی رشد٧٠ نكته براي موفقيت در بازاريابي اینترنتی 50 درس بزرگ و مهم برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال آکادمی رشد۵۰ درس بزرگ و مهم برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال

#کسب_و_کار_اینترنتی #کسب_درآمد #موفقیت #کارآفرینی #بازاریابی_اینترنتی #کسب_درآمد #کارآفرینی_اینترنتی

دسته ها LAMP stack putty VNC Viewer vpn VPS اتصال از راه دور امنیت امنیت سرور اوبونتو ایمیل سرور ایمیل مارکتینگ بازاریابی ایمیلی پهنای باند راه اندازی سایت راه اندازی سرور سایت سرور سرور اختصاصی سرور اشتراکی سرور مجازی فایروال کاربردهای وی پی اس کرک لینوکس میزبانی وب هاست هک وردپرس وی پی اس وی پی ان
درباره آکادمی رشد
آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.
Add a comment...

Post has attachment
همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال ۲۰۱۸ فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری

آکادمی رشد کسب درآمد از اینترنت, مقاله ها

همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال 2018 فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری
همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال ۲۰۱۸ فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری

همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال ۲۰۱۸ Consensus که توسط CoinDesk برگزار می شود امسال در تاریخ ۱۶-۱۴ می (۲۶-۲۴ اردیبهشت) در نیویورک برگزار خواهد شد. در این همایش که هر ساله برگزار می شود، بیش از ۱۰۰ سخنران و ۲۰۰۰ مشارکت کننده از استارت-آپ ها، سرمایه گذاران، موسسات مالی و گروه های علمی حضور خواهند داشت که پایه های اقتصاد مبتنی بر بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده ( ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی ) را می سازند.

همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال (Consensus)، فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال است. زیرا اگر به سه سال گذشته نگاهی بیاندازیم، مشاهده می کنیم که پس از برگزاری همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال ، شاهد رشد قیمت ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی ها پس از مدت کوتاهی بوده ایم:

همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال 2018 فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری roshdacademy.ir آکادمی رشد

همانطوریکه مشاهده می کنید، پس از برگزاری همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ ، قیمت ارزهای دیجیتال کمی ثابت مانده و سپس رشد چندین برابری داشته است.

نکته جالب توجه آن است که هر سال، میزان رشد قیمت ارزهای دیجیتال پس از برگزاری همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال ، چندین برابر شده و در واقع، میزان رشد هر سال چندین برابر میزان رشد سال های پیشین بوده است.

همچنین با توجه به کاهش قیمتی که در چند روز گذشته در بازار ارزهای دیجیتال شاهد بوده ایم، این فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال است.

بنابراین اگر فرصت های طلایی قبلی بیت کوین و ارزهای دیجیتال را از دست داده اید، این فرصت طلایی را برای سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال از دست ندهید. شما می توانید ۱۰۰ دلار را به میلیون ها تومن تبدیل کنید.توجه: اگر می خواهید بدانید که آیا سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال، بهترین سرمایه گذاری سال ۲۰۱۸ محسوب می شود یا نه، کافیست این مقاله را به دقت بخوانید.پنل آغازین همایش سالانه فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال ۲۰۱۷ ، “جهانی شدن” نام داشت که نه تنها شاهد حضور قابل توجه سخنرانان و مشارکت کنندگانی از سراسر دنیا بودیم، بلکه نشان از گسترش بلاکچین و ارزهای دیجیتال در مناطق جغرافیایی مختلف داشت و پنل هایی با موضوعات پرداخت های برون مرزی، تجارت مالی، مسایل جهانی و برخی موضوعات دیگر، نشانگر توسعه و گسترش بلاکچین فراتر از مرزبندی ها (نه تنها مرزبندی های سیاسی) بود.


ارزهای دیجیتال چیست؟

ارزهای دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی Cryptocurrency شکلی از پول الکترونیکی است. بیشتر ارزهای دیجیتال جهت امنیت بیشتر، حذف واسطه ها و ناشناس بودن طراحی شده اند.

ارز دیجیتال یا Cryptocurrency را می‌توان گونه جدیدی از پول دانست که تحت شبکه بلاک چین توسعه پیدا کرده‌ اند. ارزهای دیجیتال، ارزهایی هستند که برای انتقال در اینترنت از رمزنگاری استفاده می کنند، رمزنگاری ارزهای دیجیتال غیرقابل هک و پیگیری هستند. به همین دلیل بعضی مواقع به ارزهای دیجیتال ، رمزارز یا ارزهای رمزنگاری شده نیز گفته می شود.

اولین ارز دیجیتال ، بیت کوین است که در سال ۲۰۰۹ ایجاد شد و اکنون پادشاه و پدربزرگ ارزهای دیجیتال محصوب می شود. در چند سال گذشته ارزهای دیجیتال زیادی معرفی و عرضه شده اند. در حال حاضر حدود ۱۶۰۰ ارز دیجیتال در بازارهای جهانی استفاده می شود.
ارزهای دیجیتال چگونه کار می کنند؟

ارزهای دیجیتال از فناوری غیرمتمرکز (عدم تمرکز در سازمان یا مکانی مشخص) استفاده می کنند و به کاربران امکان پرداخت امن و ذخیره پول را بدون نیاز به ثبت نام یا استفاده از بانک ها و سازمان های واسطه می دهند. اکثر ارزهای دیجیتال روی پایگاه داده توزیع شده ای به نام بلاک چین (بلاکچین) اجرا می شوند. بیشتر واحد های اصلی ارز دیجیتال (به جز توکن ها) توسط فرآیندی به نام استخراج یا ماینینگ تولید می شوند.


چرا ارزهای دیجیتال محبوب هستند؟

ارزهای دیجیتال به خاطر امنیت و ناشناس بودن ساخته شده اند. تقلب در تراکنش ارزهای دیجیتال جایگاهی ندارد. فرد یا سازمانی مالک آن ها نیست و کسی نمی تواند آنها را متوقف یا هک کند. ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز هستند و با حذف واسطه ها، کار مردم را برای ارسال یا دریافت پول آسان می کنند.

استفاده از ارزهای دیجیتال نیاز به ثبت نام یا مدارک ندارد. فرایند استخراج یا ماینینگ برای همه مقدور است و همه می توانند با سخت افزار های مناسب از آن کسب درآمد کنند.


فناوری بلاک چین چیست؟

فناوری بلاک چین چیست؟

بلاک چین (Blockchain) از دو کلمه Block (بلوک) و Chain (زنجیره) تشکیل شده است. فناوری بلاکچین در حقیقت زنجیره‌ ای از بلوک‌ هاست و به طور کلی، بلاک چین یک سیستم ثبت اطلاعات و گزارش توزیع شده و به صورت غیرمتمرکز است. بلاک چین ، نوعی دیتابیس یا پایگاه داده است که روی یک یا چند سرور خاص قرار ندارد بلکه روی تمام کامپیوترهایی که به شبکه متصل می شوند، توزیع شده است.

بیت کوین اولین کاربرد از فناوری بلاکچین بود. از بلاک چین می توان برای ذخیره اطلاعات دارایی کاربران بهره برد. اگر بلاک چین را یک سیستم عامل فرض کنیم، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال ، نرم افزاری روی این سیستم عامل هستند.

کارکرد بلاک چین به این گونه است که بسیاری از افراد قادر هستند تا داده‌های خود را به یک بایگانی از اطلاعات (رکورد) وارد کنند. سپس یک گروه یا جامعه از کاربران، نحوه اصلاح و ارتقای این رکورد را تعیین می‌کنند. مشابه ویکی‌ پدیا که در ویکی پدیا هیچ صفحه‌ای محصول کار یک فرد تنها نیست؛ و هیچ فردی به صورت مجزا نمی‌تواند اطلاعات را در ویکی‌پدیا کنترل کند. در واقع، از آنجا که کاربران زیاد و غیرمتمرکزی بر رکورد اطلاعات در بلاکچین نظارت دارند، قدرت و امنیت اطلاعات را در رکوردها تضمین می کند.

بلاک چین در حقیقت، یک دفتر کل برای ثبت رکوردها و گزارشات است و به دلیل نوع رمزنگاری و ثبت آن در همه کامپیوترهای شبکه، گزارشات ثبت شده قابل هک یا حذف نیستند.

بیت کوین اولین کاربرد این فناوری بود که در سال ۲۰۰۹ معرفی شد، اما از این سیستم انقلابی برای هر سیستمی که نیاز به ثبت گزارش داشته باشد، می توان بهره برد.توجه: اگر بدون اطلاعات و دانش کافی، وارد حوزه ارزهای دیجیتال شوید، ضرر خواهید کرد و پیشنهاد می شود بدون داشتن اطلاعات کافی وارد ارزهای دیجیتال نشوید.شما می توانید عضو کلوب ارزهای دیجیتال آکادمی رشد شوید و اطلاعات به روز ما را در مورد ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی ها در ایمیل خود دریافت کنید:

همچنین می توانید با رعایت اصل سه مرحله ای میلیونر دیجیتالی، ۱۰۰ دلار خود را به میلیون ها تومن تبدیل کنید.
مقاله های مشابه
سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال آری یا نه؟ آکادمی رشدسرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال آری یا نه؟ آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر شده؟آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر شده؟ 50 درس بزرگ و مهم برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال آکادمی رشد۵۰ درس بزرگ و مهم برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال بیت کوین و ارزهای دیجیتال شما را میلیونر می کند آکادمی رشدآیا بیت کوین و ارزهای دیجیتال واقعا می تواند شما را میلیونر کند؟

#کسب_و_کار_اینترنتی #کسب_درآمد #کارآفرینی #بیت_کوین #بیتکوین #رمزپول #کریپتوکارنسی #رمزارز #Consensus

دسته ها2018 Consensus Consensus cryptocurrency ارز دیجیتال ارزهای دیجیتال استخراج بلاک چین بلاکچین بیت کوین بیتکوین سرمایه گذاری غیرمتمرکز فناوری بلاکچین کریپتوکارنسی ماینینگ
درباره آکادمی رشد
آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.
Add a comment...

Post has attachment
پردرآمدترین کسب‌ و کارهای اینترنتی در ایران

آکادمی رشد قبل راه اندازی کسب و کار اینترنتی, کسب درآمد از اینترنت, مقاله ها نظر دهید

پردرآمدترین کسب‌ و کارهای اینترنتی در ایران
پردرآمدترین کسب‌ و کارهای اینترنتی در ایران

پول درآوردن از اینترنت ، کسب درآمد از اینترنت ، کسب و کار اینترنتی ، استارتاپ ، استارتاپ بزنیم پولدار شیم ، اینها واژه ها و جملاتی هستند که امروزه زیاد می شنویم و تبلیغات صحیح و غلط زیادی در مورد این مدل کسب و کارها وجود دارد. بسیاری از ما با امید درآمدهای میلیونی و راه چند ساله را یک شبه رفتن به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای خودمان می افتیم.
کسب‌ و کار اینترنتی در ایران

در ایران آمار دقیق درآمد برندها در حوزه‌های مختلف منتشر نمی‌شود. چون به نوعی خط قرمز و حریم خصوصی شان تلقی می‌گردد! فقط در یک نمونه مدیر دیجی کالا ، آقای محمدی در یک رویداد رسمی از فروش روزانه ۲۰۰۰ قلم کالا به ارزش متوسط هر قلم ۶۰۰ هزار تومان در سایت دیجی کالا خبر داد. با یک حساب سر انگشتی به رقم گردش مالی بیش از یک و نیم میلیارد تومان در هر ۲۴ ساعت از این فروشگاه اینترنتی میرسیم.

همین انگیزه برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار اینترنتی کافی است. با این حال بر اساس ترکیب شاخص‌هایی مانند تعداد مخاطب، آمار بازید، محبوبیت برند و ارزش کلی خدمات، سعی می‌کنیم به یک جمع‌بندی کلی در مورد پردرآمدترین سایت‌ها و گروه‌های کسب‌وکار در اینترنت و در ایران بپردازیم.
تعریف کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی چیست؟

هر کسب و کاری که در فضای اینترنت راه اندازی و مدیریت شود و منجر به کسب درآمد از اینترنت شود، کسب و کار اینترنتی نامیده می شود. پس، کسب و کار اینترنتی ، کسب و کار مبتنی بر اینترنت و پتانسیل های آن هست که تمام یا عمده فعالیت های آن در بستر اینترنت صورت می گیرد. از اجزای یک کسب و کار اینترنتی : بازاریابی اینترنتی، فروشندگی، حسابداری، پشتیبانی و خدمات مشتریان، داشتن یک وب سایت مناسب که ایجاد اعتماد کند هست. توجه به این نکته ضروری است که راه اندازی وب سایت، فقط یکی از بخش های یک کسب و کار اینترنتی محسوب می شود.

کسب و کار اینترنتی چی نیست؟!
اکثر افراد تصور می کنند کسب و کار اینترنتی یعنی راه اندازی یک وب سایت و بعد به روزرسانی آن! و پرداخت هزینه برای تبلیغات یا جذب مقداری بازدید کننده!
متاسفانه این یک تصور کاملا اشتباه هست که در نهایت منجر به شکست کسب و کارهای اینترنتی می شود!


مزایای کسب و کارهای اینترنتی

۱ – نیاز به سرمایه بسیار پایین برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

۲ – خودتان مدیر و مسئول کسب و کارتان هستید.

۳ – مدیریت زمان در اختیار خودتان است.

۴ – هیچ محدودیتی در زمان و مکان وجود ندارد.

۵ – مجبور نیستید برای دیگران کار کنید.

۶ – کسب درآمد و ثروت نامحدود از طریق کسب و کار اینترنتی

۷ – نیازی به هزینه های فیزیکی مانند اجاره و رهن دفتر ندارید.

۸ – بالا رفتن عزت نفس

۹ – معروف شدن و شناخته شدن شما توسط دیگران.

۱۰ – کمک به مردم و رفع نیاز های آنها
پتانسیل کسب و کار اینترنتی و درآمد زایی اینترنتی

همانطوریکه در ابتدای مقاله اشاره شد، کسب و کار اینترنتی پتانسیل بسیار بالایی دارد. وقتی وارد دنیای کسب درآمد از اینترنت و کسب و کارهای اینترنتی می شوید، درآمد شما هیچ محدودیتی نخواهد داشت و همه دنیا “می تواند” بازار شما باشد!

پردرآمدترین کسب‌ و کارهای اینترنتی در ایران آکادمی رشد roshdacademy.ir

اجازه دهید فقط بازار ایران را بررسی کنیم و کاری به سبک های درآمد از اینترنت در دنیا نداشته باشیم.
آیا می دانید؟

با توجه به آمار معتبر جهانی، در ایران بیش از ۴۶ میلیون کاربر اینترنت وجود دارد!
از کاربران اینترنت در ایران، بیش از ۳۰ میلیون کاربر اینترنت موبایل داریم!
خريد اينترنتی در ايران هر سال بیش از ۶۰ درصد رشد دارد!
بیش از ۲۹۰۰ فروشگاه اینترنتی فعال در ایران وجود دارد!
سالانه بیش از ۴ میلیون مرسوله پستی مربوط به فروشگاه های اینترنتی و آنلاین ارسال می شود!
بانک مرکزی از گردش ٩۴ هزار میلیاردی خرید اینترنتی در ایران در سال ۹۴ خبر داد!جدای از آمار فوق، وجود صدها سایت موفق با درآمدهای میلیونی و میلیاردی، نمونه ای آشکار برای سودآوری کسب و کار اینترنتی در ایران هست. نترسید، فقط هرچه زودتر شروع کنید!


انواع کسب و کار اینترنتی
( مدل های رایج کسب و کار اینترنتی )

مدل های رایج کسب و کار اینترنتی در ایران عبارتست از:

فروشگاه های اینترنتی و حراجی های آنلاین (مانند آمازون، ای بی (Ebay)، دیجی کالا، ایسام)
شبکه های اجتماعی و انجمن های گفتگو (فیسبوک، اینستاگرام، وب هاستینگ تالک، پرشین تولز، مجید آنلاین)
امپراطوری های اطلاعات (خبری، اطلاع رسانی و آموزشی مثل سایت آکادمی رشد)
تهیه و ارائه نرم افزار و بازی (مایکروسافت، ادوبی، اپل، یوبی سافت، الکترونیک آرتس، اکتیویژن)
واسطه ها (سرویس های خرید و فروش کالا و خدمات، پُست، درگاه های پرداخت، سایت های آگهی)
خدمات مربوط به ایمیل (جیمیل، یاهو، هات میل)
چند رسانه ای و مولتی مدیا (یوتیوب، آپارات، آیتونز، بیپ تونز)
ارائه خدمات تخصصی به دیگران (طراحی سایت، بیمه، مشاوره، آموزش)
سرمايه گذاری مشترک (بازار سهام یا بازار بورس)
تبلیغات اینترنتی (گوگل ادوردز، ای نتورک، صباویژن، کلیک یاب)اگر هنوز ایده مناسبی برای کسب و کار اینترنتی انتخاب نکرده اید، کافیست در دوره رایگان انتخاب ایده کسب و کار اینترنتی آکادمی رشد شرکت کنید:

مقاله های مشابه
8 نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری۸ نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری 70 نکته بازاریابی اینترنتی آکادمی رشد٧٠ نكته براي موفقيت در بازاريابي اینترنتی 10 مزیت کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت آکادمی رشداینفوگرافیک ۱۰ مزیت کسب و کار اینترنتی آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر شده؟آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر شده؟

به اشتراک بگذارید

#کسب_و_کار_اینترنتی #کسب_درآمد #موفقیت #کارآفرینی #بازاریابی_اینترنتی

دسته ها استارت آپ ایده یابی درآمدزایی فروشگاه آنلاین فروشگاه اینترنتی کارآفرینی اینترنتی کسب در امد کسب در امد از اینترنت کسب در امد اینترنتی کسب درآمد کسب درآمد از اینترنت کسب درآمد اینترنتی کسب و کار کسب و کار اینترنتی کسب‌ و کارهای اینترنتی مزایای کسب و کار اینترنتی
درباره آکادمی رشد
آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.
Add a comment...

Post has attachment
سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال آری یا نه؟

آکادمی رشد 10 ساعت قبل راز جذب پول در اینترنت, مقاله ها نظر دهید

سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال آری یا نه؟ آکادمی رشد
سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال آری یا نه؟

تا چند سال پیش کمتر کسی از بازار ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی ها (ارزهای رمزپایه) اطلاع داشت. ارزهای دیجیتال با توجه به این که غیر متمرکز هستند و وابستگی‌ای به دولت‌ها ندارند مورد توجه عده ای بوده، و اخیرا با ثبت رکورد قیمت بیت کوین ، تب و تاب خرید این ارز دیجیتال و سرمایه‌گذاری بر روی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بالا گرفته است. قیمت بیت کوین که اولین ارز دیجیتال غیر متمرکز بوده است، در اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی ۱۹۵۰۰ دلار را رد کرد و همین موضوع نظر سرمایه‌گذاران بیشتری را به خود جلب کرده که به دنبال سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال هستند.

بالا رفتن سریع قیمت بیت کوین نظر بسیاری از افراد و سرمایه گذاران را به سمت این ارز دیجیتال و سایر ارزهای دیجیتال جلب کرده است. مهم‌ترین بحث در مورد بازار بیت کوین و ارزهای دیجیتال (کریپتوکارنسی ها) داشتن دانش در این زمینه است. ارزهای دیجیتال (کریپتوکارنسی ها) بر پایه تکنولوژی بلاک چین شکل گرفته‌اند و از آنجا که ما با ارزهای دیجیتالی جدید و تکنولوژی جدیدی روبرو هستیم، لازم است که دانش کافی در مورد خرید درست و نگهداری این نوع ارزهای دیجیتال را داشته باشیم تا با کلاهبرداری و از دست دادن سرمایه مواجه نشویم.

کارشناسان معتقدند بیت کوین در سال ۲۰۱۸، همچنان یک گزینه‌ی سرمایه‌گذاری خوب خواهد بود.

علاوه بر بیت کوین، ارزهای دیجیتالی معتبر دیگری نیز وجود دارند که گزینه های مناسبی برای سرمایه گذاری به شمار می روند.

سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال آری یا نه 2
آیا باید در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید؟

در حال حاضر سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال بهترین نوع سرمایه گذاری محسوب می شود.

شاید بپرسید چرا؟

به سه دلیل مهم زیر، سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال بهترین نوع سرمایه گذاری محسوب می شود:

۱- حفظ ارزش. از دست دادن رفتن ارزش پول به دلیل تورم این هشدار را به مردم می دهد که از ارزش پول خود محافظت کنند. یکی از راه های خوب جلوگیری از این مشکل، تبدیل آن به ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی های معتبر است.

۲- فناوری ارزهای دیجیتال شگفت آور است. فناوری بلاک چین به شما کمک می کند که محدود به زمان و مکان جغرافیایی خاصی نباشید و واسطه ها را از زندگی خود حذف کنید بنابراین باعث ایجاد تقاضا خواهد شد و طبق قانون تقاضا در اقتصاد، تقاضا باعث افزایش قیمت می شود.

۳- در مسیر رکورد. از زمان معرفی بیت کوین در سال ۲۰۰۸ تا به امروز، سرمایه گذاران بیت کوین به شدت از افزایش قیمت این ارز در طول زمان سود برده اند. بنابراین، سرمایه گذاری در چنین دارایی هایی که کمیاب هستند و باعث تقاضا می شوند، به شما امکان می دهد تا در طول زمان به سود برسید.


شما سرمایه تونو چیکار می کنید؟

در یکسال گذشته، متاسفانه ارزش ریال، بیش از ۴۰ درصد کاهش یافته و این یعنی اگر شما پول تون رو بصورت ریال نگه داری کرده اید، ضرر کرده اید و ارزش سرمایه شما ۴۰ درصد کم شده! اگر نگاهی به راه حل هایی که در شرایط فعلی وجود دارد بیندازید، متوجه می شوید که سودهایی که ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی های معتبر دارند، قابل مقایسه با هیچ سرمایه گذاری دیگری نیست.


سرمایه گذاری های معمول

سودهای بانکی: ۱۵-۱۰ درصد (سالیانه) بانک ها سودهای بانکی را بصورت سالیانه حساب می کنند، بنابراین گذاشتن پول در بانک اصلا توصیه نمی شود.
خرید و فروش املاک : بدلیل راکد بودن بازار مسکن، فراز و نشیب زیادی دارد.
بازار سهام (بورس): نیازمند تحلیل تکنیکال و فاندامنتال برای کسب سود مناسب است. (افرادی هم که تحلیل تکنیکال و فاندامنتال و … بلد هستند، حدود ۳۰ درصد در سال سود کسب می کنند!)
طلا: سه سال است که قیمت بیت کوین از طلا جلوتر زده و افزایش قیمت بیت کوین و سود ناشی از سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال معتبر ، بسیار بیشتر از سرمایه گذاری روی طلا و فلزات گرانبهای دیگر بوده است. برای سال ۲۰۱۸ نیز پیش بینی می شود افزایش قیمت بیت کوین و ارزهای دیجیتالی معتبر از افزایش قیمت طلا بیشتر باشد.


مزیت های سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال (کریپتوکارنسی ها)

امکان افتتاح حساب برای همه افراد در عرض کمتر از ۱۰ دقیقه
با هر مبلغی می توانید وارد بازار ارزهای دیجیتال شوید. (محدودیتی وجود ندارد)
امکان دریافت سود بصورت روزانه و استفاده از سود مرکب
امکان چند برابر کردن میزان سرمایه در مدت کوتاه
رقابت کمتر نسبت به بازارهای دیگر مثل املاک و سهام
نوسانات بیشتر این بازار، باعث چند برابر شدن سرمایه شما می شود.
نیازی نیست هر روز به ترید (خرید و فروش) ارزهای دیجیتال بپردازید.


فرآیند سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال (کریپتوکارنسی ها) کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

۱- ارز دیجیتال مورد نظر را انتخاب کنید. اولین قدم این است که تصمیم بگیرید روی کدام ارز دیجیتال (کریپتوکارنسی) سرمایه گذاری کنید. درباره ارز دیجیتالی مورد نظر به خوبی تحقیق کنید و اخبار منتشر شده از ارز دیجیتالی مورد نظر را پیگیری نمایید.

۲- کنار گذاشتن پول برای سرمایه گذاری. همه چیز به برنامه ریزی و هدف گذاری نیاز دارد. مبلغ سرمایه و دوره سرمایه گذاری خود را مشخص کنید. مبلغ مناسبی را نسبت به شرایط خود انتخاب کنید. همچنین می توانید به عنوان مثال هر ماه، پول بیشتری به سرمایه خود اضافه کنید. اهداف خود را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید و اگر سرمایه گذاری بلندمدت را انتخاب کرده اید، پیشنهاد می شود حداقل شش ماه به سرمایه گذاری خود دست نزنید.

۳- کیف پول ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید. شما به یک کیف پول (یا ولت) نیاز دارید که ارزهای دیجیتالی خریداری شده را در آن نگهداری کنید. کیف پول های زیادی برای ارزهای دیجیتالی وجود دارد. تا حد امکان سعی کنید از کیف پول های آفلاین مانند موبایل یا دسکتاپ استفاده کنید.

۴- فروش ارز مورد نظر در صرافی. پس از دوره سرمایه گذاری می توانید ارز دیجیتال خود را در صرافی های معتبر به فروش برسانید.توجه: اگر بدون اطلاعات و دانش کافی، وارد حوزه ارزهای دیجیتال شوید، ضرر خواهید کرد و پیشنهاد می شود بدون داشتن اطلاعات کافی وارد ارزهای دیجیتال نشوید.

شما می توانید عضو کلوب ارزهای دیجیتال آکادمی رشد شوید و اطلاعات به روز ما را در مورد ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی ها در ایمیل خود دریافت کنید:

همچنین می توانید با رعایت اصل سه مرحله ای میلیونر دیجیتالی، ۱۰۰ دلار خود را به میلیون ها تومن تبدیل کنید.


مقاله های مشابه
آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر شده؟آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر شده؟ 50 درس بزرگ و مهم برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال آکادمی رشد۵۰ درس بزرگ و مهم برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال پیش بینی آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال (رمز پول ها)پیش بینی آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال (رمز پول ها) بیت کوین و ارزهای دیجیتال شما را میلیونر می کند آکادمی رشدآیا بیت کوین و ارزهای دیجیتال واقعا می تواند شما را میلیونر کند؟
به اشتراک بگذارید

#سرمایه_گذاری #بیت_کوین #ارزهای_دیجیتال

#کسب_و_کار_اینترنتی #کسب_درآمد #کارآفرینی #بیت_کوین #بیتکوین #رمزپول #کریپتوکارنسی #رمزارز

دسته بندی2018 bitcoin cryptocurrency ارز ارز دیجیتال ارزهای دیجیتال بانک بلاک چین بلاکچین بورس بیت کوین بیتکوین تکنیکال خانه رمزپایه سرمایه گذاری سهام سود بانکی طلا فاندامنتال کریپتوکارنسی کیف پول مسکن ولت
درباره آکادمی رشد
آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.
Add a comment...

Post has attachment
۸ نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری

آکادمی رشد 3 دقیقه قبل راز جذب پول در اینترنت, راه اندازی کسب و کار اینترنتی, کسب درآمد از اینترنت, مقاله ها نظر دهید

8 نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری
۸ نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری

خیلی از افراد در ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری شکست می خورند.

شما هم ممکنه بخوایید شرکت یا کسب و کار میلیون دلاری داشته باشید، اما شکست می خورید. مگر اینکه به ۸ نکته مهم برای ایجاد شرکت و کسب و کار میلیون دلاری که در این مقاله آکادمی رشد بهش می پردازیم توجه کنید.

معجزه قرن ۲۱ اینترنت هست و شما با اینترنت می تونید با پول بسیار کمی، کسب و کار میلیون دلاری راه اندازی کنید و میلیونر شوید. یک نسل قبل از نسل جوان امروزی، اگه کسی میخواست میلیاردر بشه، پول زیادی برای راه اندازی کسب و کار میلیونی لازم داشت و باید منابع درآمدی مختلفی از جمله خرید و فروش املاک و زمین و … را انجام میداد.

امروزه برای اینکه یه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید، به دو تا چیز نیاز دارید: دامنه و سرور. که می تونید با ۴۵۰۰ تومان یک دامنه دات آی آر یکساله بخرید، و با کمتر از ۲۰۰ هزار تومن، یک وی پی اس مناسب بعنوان سرور سایت تون خریداری کنید و کسب و کارتون رو شروع کنید.


اما برای اینکه شرکت و کسب و کار میلیون دلاری داشته باشید،
باید موارد زیر را رعایت کنید:


نکته اول: تمرکز روی یک ایده

خیلی ها وقتی میخوان کسب و کار اینترنتی یا شرکتی راه اندازی کنند، هزاران ایده توی ذهن شون دارن.

اگه روی تمام این ایده ها کار کنید، احتمال موفقیت شما خیلی کاهش پیدا خواهد کرد.

برای اینکه یک ایده رو بخوبی اجرا کنید، زمان کم میارید چه برسه به اینکه چندین ایده رو بخوایید با هم اجرا کنید.

شما ایلان ماسک نیستید که میتونه همزمان دو شرکت میلیارد دلاری SpaceX و تسلا (Tesla) رو اداره کنه. خیلی از افراد نمیتونن همزمان چندین ایده رو اجرا کنن.

پس فقط روی یک ایده تمرکز کنید و اون یک ایده رو بخوبی پیاده سازی کنید.

وقتی تمام تلاش و تمرکزتون رو متوجه کاری خاص کنید؛ دلیلی وجود نداره که موفق نشید.

نکته اول تمرکز روی یک ایدهممکنه چندین ایده در ذهن تون داشته باشید که می خوایید اجراش کنید. اما اگه میخوایید موفق بشید و کسب و کار میلیون دلاری داشته باشید، فقط یک ایده رو انتخاب کنید.

ایده ای رو انتخاب کنید که علاقه بیشتری بهش دارید. ایده ای رو انتخاب کنید که اطلاعات بیشتری در موردش دارید.


نکته دوم: حوزه یا کاری که در آن بهتر هستید را انتخاب کنید

مالکوم گلدول (Malcolm Gladwell) در کتاب معروف خود بنام استثنایی‌ها [Outliers] قانون ده هزار ساعت رو معرفی می کنه و میگه برای اینکه در هر کاری متخصص بشید، باید ده هزار ساعت روی اون کار وقت بذارید.

ده هزار ساعت یعنی هر هفته ۵ روز و هر روز ۸ ساعت بمدت پنج و نیم سال (۴۴ هفته) روی یه حوزه یا ایده خاص کار کنید تا در اون حوزه متخصص بشید.
قانون ده هزار ساعت مالکوم گلدول (Malcolm Gladwell) در کتاب معروف خود بنام استثنایی‌ها [Outliers]
قانون ده هزار ساعت مالکوم گلدول (Malcolm Gladwell) در کتاب معروف خود بنام استثنایی‌ها [Outliers]

می دونید ۱۰ هزار ساعت خیلیه!

حالا آیا می خوایید و اصلا می تونید ۱۰ هزار ساعت روی چند ایده وقت بذارید؟

پس بهتره روی یک ایده یا حوزه که در اون بهتر از بقیه هستید، تمرکز کنید و تمام انرژی و وقت تون رو روی اون بذارید تا در اون حوزه یا ایده متخصص بشید.

وقتی در حوزه ای متخصص شید، می تونید هزینه بیشتری هم بابت خدمات یا محصولاتی که ارائه میدید، پیشنهاد بدید.


نکته سوم: برای کسب درآمد بیشتر، محصولات یا خدمات خوب با قیمت بالاتر ارائه دهید

خیلی ها به محصولات یا خدمات چند هزار تومانی فکر می کنند. اما واقعیت اینه که با فروش محصولات یا ارائه خدمات چند هزار تومانی به سختی می تونید مولتی میلیونر یا میلیاردر بشید.

درسته شرکت های بزرگی مثل والمارت و آمازون و … این کار رو انجام میدن، اما میلیونر شدن با انجام این کار، خیلی سخت تر از حالتیه که محصولات یا خدمات بهتری رو با قیمت بیشتر ارائه بدید.


نکته چهارم: زمان خیلی مهمه. هر چه سریع تر اقدام کنید

ما در دنیای رقابتی زندگی می کنیم. مهم نیست که در هر زمینه و حوزه ای، چقدر خوب هستید. یه روزی، یه جایی، یه جوری! یه نفر پیدا میشه که از شما سریع تر اقدام میکنه.

و بعدش پشیمونی دیگه فایده ای نداره!

پس ارزش زمان رو بدونید و قبل از اینکه دیر بشه، اقدام کنید.

نکته چهارم زمان خیلی مهمه. هر چه سریع تر اقدام کنید

از اپلیکیشن رسکیو تایم (RescueTime) استفاده کنید. این اپلیکیشن به شما میگه زمانتون رو چطوری سپری می کنید و یا زمانتون رو سر چه چیزهایی تلف می کنید! این اپلیکیشن مانند استاد یا مربی بالای سرتون عمل میکنه و تمام کارهای روزمره‌تون رو زیر نظر می‌گیره. مثلا به شما میگه در طی روز، چقدر روی شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و … زمان میذارید. البته می تونید از شبکه های اجتماعی برای بازاریابی استفاده کنید اما نیازی نیست هر روز چند ساعت صرف شبکه های اجتماعی (تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک و …) کنید! می تونید با استفاده از اپلیکیشن رسکیو تایم (RescueTime) زمان تون رو مدیریت کنید.


نکته پنجم: شبکه سازی کنید

شما نمی تونید هر کاری رو خودتون به تنهایی انجام بدید. شما به دیگران نیاز دارید.

افراد دیگه می تونن به شما کمک کنن محصولات یا خدمات تون رو بفروشید.

اما چطوری میتونید شبکه سازی کنید؟

برای شبکه سازی می تونید به سمینارها و کنفرانس هایی که در حوزه کسب و کار شما تشکیل میشه، برید. با افرادی که در حوزه کسب و کار شما کار می کنند یا همکار شما هستن، ارتباط داشته باشید.

نکته پنجم شبکه سازی کنید

علاوه بر این، در هر شهری کنفرانس ها و سمینارهای رایگانی هم برگزار میشه که می تونید با آگاهی از این سمینارها، بطور رایگان به شبکه سازی و گسترش ارتباطات خود با دیگران بپردازید.


نکته ششم: برای ایجاد یک شرکت یا کسب و کار بزرگ، باید تیم داشته باشید.

نکته ششم برای ایجاد یک شرکت یا کسب و کار بزرگ، باید تیم داشته باشید.

افراد مناسبی رو برای شرکت یا کسب و کارتون استخدام کنید.

شما به تنهایی نمی تونید شرکت یا کسب و کار میلیون دلاری راه اندازی کنید، باید تیم داشته باشید!
برای اینکه شرکت بزرگی داشته باشید، باید تیم داشته باشید.

به نظرتون بیل گیتس، وارن بافت، جف بزوس و میلیونرهای دیگه، فقط به این خاطر میلیونر شدن که باهوشن؟

درسته این افراد باهوشن، اما تیم شون و افرادی که باهاشون در ارتباط هستن، اونا رو مولتی میلیونر کردن!

برای ایجاد یک شرکت مولتی میلیونی، هزاران نفر لازمه.

بنابراین، فکر نکنید که به تنهایی می تونید شرکت یا کسب و کار میلیون دلاری راه اندازی کنید.

در واقع هیشکی نمیتونه به تنهایی شرکت یا کسب و کار میلیون دلاری راه اندازی کنه! مگر اینکه ثروتی بهش به ارث رسیده باشه!


نکته هفتم: مدیریت هزینه ها رو فراموش نکنید

هزینه های شرکت و کسب و کار تون رو مدیریت کنید.

دقت کنید که سرمایه های خود را در کجا و چگونه خرج می کنید؟

به قولی پس انداز کردن پول از خرج کردنش آسونتره!

هر کسب و کاری با مشکلاتی روبرو میشه. هیچ کسب و کار یا شرکتی، همیشه روند صعودی و رو به رشدی نداره. بعضا رونق کسب و کارها و شرکت ها (حتی شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ) کاهش پیدا میکنه.

سوال اینجاست که کِی این اتفاق میفته!

زمانی اپل دچار مشکل شد.

مایکروسافت زمانی روند صعودی داشت بعد روند نزولی رو تجربه کرد و هم اکنون رونق گذشته رو نداره!

آمازون همیشه با مشکلاتی مواجه بوده.

هر شرکت و کسب و کاری بالا و پایین زیاد داره. بنابراین باید برای هر هزار تومانی که صرف می کنید برنامه داشته باشید.

موقع خرج کردن پول تون همیشه این سوال رو از خودتون بپرسید: آیا واقعا لازمه این مقدار پول رو صرف این کار کنید؟

البته نه اینکه از خرج های ضروری تون بزنید بلکه باید بدونید پول تون رو صرف چه چیزهایی می کنید و درواقع برای هر هزینه ای که می کنید، برنامه داشته باشید.

چون هر هزار تومانی که کمتر هزینه کنید، می تونید برای روزهایی که کسب و کارتون فراز و نشیب پیدا میکنه، نگه دارید.


نکته هشتم: همیشه از تکنیک بیش فروشی استفاده کنید.

می تونید در کنار ارائه خدمات و محصولات تون به مشتریان و مخاطبان هدفی که دارید، خدمات یا محصولات جانبی هم ارائه بدید و بدین طریق، درآمدتون رو افزایش بدید.

مثلا اگر در زمینه بازاریابی اینترنتی به افراد و کسب و کارهای اینترنتی مشاوره میدید، می تونید در کنار مشاوره، به مشتریان تون تکنیک های افزایش نرخ تبدیل رو هم یاد بدید.

یا مثلا اگر دستمال کاغذی می فروشید، می تونید به افرادی که دستمال کاغذی میخرن، از مزایای دستمال مرطوب صحبت کنید و اونها رو ترغیب به خرید دستمال مرطوب هم بکنید.

ما در دوره صفر تا صد کسب و کار اینترنتی ، بطور کامل در مورد استفاده از تکنیک بیش فروشی و افزایش درآمد از طریق این تکنیک صحبت کردیم و ابزارهایی هم معرفی کردیم که به راحتی می تونید از اونا برای بیش فروشی محصولات و خدمات تون استفاده کنید.اگه هشت نکته بالا رو اجرا کنید، می تونید شرکت یا کسب و کار میلیون دلاری داشته باشید.

و اگه نمی دونید از کجا باید شروع کنید، از شما میخوام یه کار ساده انجام بدید:

در زیر همین مقاله، برای ما نظرات تون رو بنویسید یا برای ما ایمیل بفرستید و بگید که کجا مشکل دارید یا مشکل تون چیه و به نظر خودتون باید چه کارهایی انجام بدید تا این مشکلات رو برطرف کنید.

همچنین می تونید با وارد کردن ایمیل تون در قسمت زیر، عضو کلوب موفقیت آکادمی رشد شوید و مطالب مرتبط با موفقیت در کسب و کار رو بصورت رایگان در ایمیل تون دریافت کنید.

مقاله های مشابه
10 مزیت کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت آکادمی رشداینفوگرافیک ۱۰ مزیت کسب و کار اینترنتی آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر شده؟آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر شده؟ 50 درس بزرگ و مهم برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال آکادمی رشد۵۰ درس بزرگ و مهم برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال ذهن میلیون دلاریذهن میلیون دلاری

#کسب_و_کار_اینترنتی #کسب_درآمد #موفقیت #کارآفرینی #بازاریابی_اینترنتی
Add a comment...

Post has attachment
آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر شده؟

آکادمی رشد 6 ساعت قبل راز جذب پول در اینترنت, کسب درآمد از اینترنت, مقاله ها نظر دهید

آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر شده؟
آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر شده؟آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر نشده؟

یکی از سوالات مهم و قابل توجهی که در مورد سرمایه گذاری روی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال (کریپتوکارنسی) بسیار پرسیده می شود اینست که آیا دیر نشده؟

شما هم می تونید سوالات تون رو در زمینه های مرتبط با سایت آکادمی رشد، با ارسال ایمیل به آدرس زیر یا با تماس با ما بپرسید:

question@roshdacademy.ir

همچنین می توانید با عضویت در کلوب ارزهای دیجیتال آکادمی رشد ، آخرین اخبار و مطالب مرتبط با کریپتوکارنسی ها (ارزهای دیجیتال یا رمزپول ها) را دریافت کنید:

خیلی ها این سوال رو در مورد کریپتوکارنسی ها (ارزهای دیجیتال یا ارزهای رمزپایه) در ذهن شون دارن. البته ما یه دوره گام به گام (میلیونر دیجیتالی) تهیه کردیم و صفر تا صد سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال رو آموزش دادیم و این سوال رو در این دوره بطور کامل پاسخ دادیم.

اما در اینجا، برای اینکه این سوال برای دوستانی که در دوره میلیونر دیجیتالی شرکت نکردن، هم پاسخ داده بشه، تصمیم گرفتیم به این موضوع بپردازیم.

قبل از اینکه به این موضوع بپردازیم، خواهش ما از شما اینست که به این نکات مهم توجه کنید:

لطفا به افراد متخصص گوش بدید، نه هر کسی! امروزه تب و تاب بیت کوین و ارزهای دیجیتال بالا رفته و هر کس و سایتی در این زمینه ها اظهارنظر میکنه! و چون این افراد تحقیقات لازم رو در این زمینه نکردن و اطلاعات کافی ندارن، باعث سردرگمی شما میشن و بنابراین، از واقعیت ماجرا و فرصت هایی که در زمینه ارزهای دیجیتال وجود داره، غافل میشید.

اخیرا یکی از همین سایت ها رو مشاهده می کردم که در مورد اینکه چطوری بیت کوین بخریم؟ نوشته بود از سایت های اکسچنچ مانند bittrex می تونید بیت کوین و ارزهای دیجیتال بخرید! این درحالیه که سایت bittrex خیلی وقته که آی پی و اکانت های ایرانی رو بسته و در واقع، این سایت بدون توجه به این موارد، این اطلاعات رو منتشر کرده و حتی بعدا ویرایش هم نکرده!

ما در آکادمی رشد و دوره هامون، پس از تحقیق و بررسی همه جانبه و تست مواردی که گفته میشه، مطلبی رو منتشر می کنیم یا دوره ای رو می سازیم. در واقع، اگه در مورد موضوعی مطمئن نباشیم و تستش نکرده باشیم، اون مطلب رو منتشر نمی کنیم یا دوره ای رو نمی سازیم.

پس لطفا به هر کسی گوش ندید و فقط به افراد متخصص گوش بدید.دوستانی که بدون دانش و اطلاعات وارد هر حوزه ای از جمله بیت کوین و ارزهای دیجیتال میشن، متحمل ضررهایی میشن که جبران کردنش دشواره! پس لطفا برای تفریح یا شانسی وارد بیت کوین و ارزهای دیجیتال نشید.
در مقاله قبلی آکادمی رشد (پیش بینی آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال (رمز پول ها)) به این موضوع اشاره کردیم که فروپاشی اقتصادی کشورهایی مثل ونزوئلا و آرژانتین، باعث افزایش ارزش ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و … خواهد شد.
برای تکنولوژی بلاک چین که ارزهای دیجیتال بر پایه این تکنولوژی بنا شده اند، آینده خوبی پیش بینی می شود. کاربردهایی مانند قراردادهای هوشمند، امنیت بالا، ارسال پول بدون هزینه های اضافی و بدون اینکه زمان زیادی طول بکشد و … از کاربردهای ارزهای دیجیتال بوده و اکنون در ابتدای راه کریپتوکارنسی ها و ارزهای دیجیتال هستیم.
ریسک چیزی هست که همه جا وجود داره. بنابراین، باید مدیریت ریسک رو بلد باشیم. شما از خونه که بیرون میرید، ریسک تصادف وجود داره اما آیا این ریسک باعث میشه که بیرون نرید؟ نه! بیرون میرید و مواظب ریسک های احتمالی که ممکنه اتفاق بیفته، هستید. در زمینه سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال (و در کل سرمایه گذاری در هر زمینه ای) وجود ریسک اجتناب ناپذیره. بهترین کار اینه که مدیریت ریسک رو یاد بگیریم. (یکی از بخش های اصلی که در دوره میلیونر دیجیتالی بطور مفصل بهش پرداختیم، مدیریت ریسک و نحوه کاهش ریسک در زمینه بیت کوین و ارزهای دیجیتال هست)


خب اما سوال اصلی اینه که آیا دیر نشده؟

آیا الان که قیمت بیت کوین چند هزار دلاره، دیر نشده؟ آیا فرصت میلیونر شدن با بیت کوین و ارزهای دیجیتال از دست نرفته؟برای پاسخ به این سوال، از آخرین آمارها و تکنیک مقایسه استفاده می کنیم:

آیا دیر نشده؟ خیر. دیر نشده! چون کریپتوکارنسی (ارزهای دیجیتال) در ابتدای راهش هست.

چرا در ابتدای راه کریپتوکارنسی ها قرار داریم؟ و چرا فرصت های میلیونی رو از دست ندادید؟اولا طبق آخرین گزارش جامع Credit Suisse که جامع ترین گزارش رو بصورت سالانه (از سال ۲۰۱۰) در زمینه کل پول دنیا منتشر میکنه، نشون میده که مجموع پول دنیا، ۲۸۰ تریلیون دلاره (این مقدار پول موجود در روی زمین بر حسب دلاره و در این آمار، ارزش سهام بورس شرکت ها و املاک و … حساب نشده)

آیا برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیر شده؟ آکادمی رشد

در حال حاضر که این مقاله منتشر میشه، از این ۲۸۰ تریلیون دلار (۲۸۰ هزار میلیارد دلار) که کل پول دنیا هست، ۲۸۰ میلیارد دلار توی بیت کوین و ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری شده.

برای اینکه بهتر به میزان سرمایه موجود کریپتوکارنسی ها (ارزهای دیجیتال) پی ببرید، به آمارهای زیر دقت کنید:

ارزش شرکت اپل (تا بحال): حدود ۹۰۰ میلیارد دلار
ثروت خالص ثروتمند ترین فرد دنیا (۲۰۱۸) جف بزوس (صاحب آمازون): ۱۱۲ میلیارد دلار
ثروت خالص دومین فرد ثروتمند دنیا (۲۰۱۸) بیل گیتس (صاحب مایکروسافت): ۹۰ میلیارد دلار
کل سرمایه طلا : حدود ۸ تریلیون دلاربا یه تقسیم ساده (۲۸۰ میلیارد دلار تقسیم بر ۲۸۰ تریلیون دلار) متوجه میشیم که فقط ۰٫۱ درصد پول دنیا، داخل بیت کوین و کریپتوکارنسی ها یا ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری شده. ۰٫۱ درصد مقدار سرمایه کمی از سرمایه های موجود در دنیا محسوب میشه.

با افزایش آگاهی مردم و ورودشون به بیت کوین و ارزهای دیجیتال، سرمایه موجود کریپتوکارنسی ها زیاد میشه و بالطبع، قیمت کریپتوکارنسی ها (ارزهای دیحیتال) هم افزایش پیدا میکنه.

چرا قیمت کریپتوکارنسی ها (ارزهای دیحیتال) افزایش پیدا میکنه؟

چون مقدار بیت کوین فقط ۲۱ میلیون عدده. یعنی فقط و فقط ۲۱ میلیون بیت کوین وجود داره. در واقع نمیشه بر خلاف پول های کاغذی و سنتی که بدون پشتوانه میشه چاپ شون کرد، بیت کوین بیشتری تولید کرد.

پس وقتی تقاضا برای کریپتوکارنسی ها (ارزهای دیجیتال) بالا بره، و مقدار اونها محدود باشه، باعث میشه طبق قانون عرضه و تقاضا در اقتصاد، قیمت کریپتوکارنسی ها افزایش پیدا کنه.

همچنین Credit Suisse پیش بینی کرده در سال ۲۰۲۲ مقدار پول کل دنیا به ۳۴۱ تریلیون دلار افزایش پیدا میکنه.

با افزایش مقدار پول دنیا، شاهد افزایش بیشتر سرمایه ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی ها خواهیم بود.

دوما، اگر بیت کوین (و ارزهای دیجیتال) را آینده پول یا طلای دیجیتال بدونیم، کل سرمایه بیت کوین (در حال حاضر) ۱۲۵ میلیارد دلار هست در حالیکه کل سرمایه طلا حدود ۸ تریلیون دلار هست. یعنی سرمایه طلا حدود ۶۴ برابر سرمایه بیت کوین هست. این نشون میده که رشد بیت کوین و ارزهای دیجیتال پتانسیل بالایی داره و در واقع، سرمایه موجودیشون بسیار کمه.

نکته جالب اینجاست که سه سال است که رشد قیمت بیت کوین بیشتر از طلا بوده و پیش بینی می شود روند رشد بیت کوین در سال ۲۰۱۸ نیز بیشتر از طلا باشد.

بیت کوین ایده ای بزرگ تر از اپل و آمازون بوده و پیش بینی می شود تحولی در دنیای مالی جهان ایجاد کند.

بنابراین، همین امروز نحوه سرمایه گذاری روی این ارزهای دیجیتال رو یاد بگیرید. صرفا تماشاگر بالا رفتن قیمت این ارزهای دیجیتال نباشید!

ما همه چیزهایی که باید بدونید رو در دوره میلیونر دیجیتالی آموزش دادیم. از صفر شروع کردیم و تکنیک ها و ترفندهای کسب درآمد میلیونی و مدیریت ریسک رو پوشش دادیم.

به قول رابرت کیوساکی ، هوش مالی تونو افزایش بدید و برای اینکه به استقلال مالی برسید (لازم نباشد برای پرداخت هزینه ها و … کار کنید) سرمایه گذاری رو یاد بگیرید.

موفق باشید.پ.ن ۱: در گزارش جامع Credit Suisse شاهد افزایش میلیونرهای جوان هستیم. در سال های اخیر، افرادی با سرمایه گذاری روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال معتبر، میلیونر شده اند.

پ.ن ۲: بیت کوین به زبان ساده یه ارز دیجیتال هست که مهمترین مزیتش غیرمتمرکز بودنشه. یعنی یه سری افراد یا سازمان ها کنترلش نمی کنن. در واقع فقط افرادی که توی این شبکه فعالیت می کنن، کنترلش میکنن.

شما با داشتن بیت کوین می تونید بدون اینکه هزینه های اضافی بپردازین و جایی حساب بانکی باز کنید یا بخاطر تحریم محدودیت داشته باشید، پول رو از یه کشور به کشور دیگه بفرستید بدون اینکه کسی شما رو بشناسه. همچنین می تونید با بیت کوین بدون توجه به اینکه ایران تحریم هست، خدمات و سرویس هایی رو از خارج از ایران بخرید.

در مورد نحوه خرید با بیت کوین می تونید به این مقاله آکادمی رشد مراجعه کنید.
مقاله های مشابه
50 درس بزرگ و مهم برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال آکادمی رشد۵۰ درس بزرگ و مهم برای ترید (خرید و فروش) و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال بیت کوین و ارزهای دیجیتال شما را میلیونر می کند آکادمی رشدآیا بیت کوین و ارزهای دیجیتال واقعا می تواند شما را میلیونر کند؟ بیت کوین بخریم یا نخریم - تکنولوژی بلاک چین - آکادمی رشدبیت کوین بخریم یا نخریم؟ مسئله این است… پیش بینی آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال (رمز پول ها)پیش بینی آینده بیت کوین و ارزهای دیجیتال (رمز پول ها)
به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
Google +
Stumbleupon
LinkedIn
Pinterest

دسته بندیbittrex Credit Suisse آمازون اپل ارزهای دیجیتال ارزهای رمزپایه بلاک چین بلاکچین بیت کوین بیتکوین بیل گیتس پول جف بزوس رابرت کیوساکی رمزپول رمزپول ها سرمایه طلا سرمایه گذاری سرمایه گذاری روی بیت کوین طلا عرضه و تقاضا کریپتوکارنسی کسب در امد کسب درآمد کسب درآمد از اینترنت کسب درامد مایکروسافت مدیریت ریسک میلیونر دیجیتالی
درباره آکادمی رشد
آکادمی رشد در زمینه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی، توسعه کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، ایجاد سیستم کسب و کار و توسعه کسب و کار ، سئو، رشد فردی و حرفه ای و آموزش سرمایه گذاری فعالیت می کند و تابحال دوره های جامع صفر تا صد کسب و کار اینترنتی، موفقیت با مدیتیشن، جادوی پیام های پنهان، راه اندازی سایت با وی پی اس و میلیونر دیجیتالی را با هدف موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی، رشد فردی و کسب درآمد از اینترنت تهیه کرده است.

#کسب_و_کار_اینترنتی #کسب_درآمد #کارآفرینی #بیت_کوین #بیتکوین #رمزپول #کریپتوکارنسی #رمزارز
Add a comment...

Post has attachment
۶ ترفند بازاریابی کمتر شناخته شده برای بهینه سازی و رشد کسب و کار شما

آکادمی رشد 34 دقیقه قبل راز جذب پول در اینترنت, کسب درآمد از اینترنت, مقاله ها نظر دهید

6 ترفند بازاریابی ناشناخته برای بهینه سازی و رشد کسب و کار شما
۶ ترفند بازاریابی کمتر شناخته شده برای بهینه سازی و رشد کسب و کار شما

در این مقاله در مورد ۶ ترفند بازاریابی کمتر شناخته شده صحبت می کنیم که استفاده از آنها برای بهینه سازی و رشد کسب و کار شما بسیار مفید خواهد بود.

برای عضویت در کلوب بازاریابی آکادمی رشد و دریافت مطالب بازاریابی کافیست ایمیل خود را وارد کنید:

Frame.io : یکی از مهمترین کارهای افرادی که در زمینه بازاریابی اینترنتی و تولید محتوا کار می کنند، تولید ویدیو است. Frame.io ابزار مفید و مناسبی است که تیم تولید محتوای هر کسب و کاری از جمله کسب و کار اینترنتی می تواند به کمک آن به تبادل نظر و ویرایش ویدیوهای ساخته شده بپردازد. برخی از ویژگی های Frame عبارتست از:
آپلود آسان و سریع فایل ها با درگ و دراپ ماوس
سرعت آپلود Frame 5 برابر بیشتر از سرعت آپلود دراپ باکس
تولباری برای آپلود سریع ویدیوها در نرم افزارهای کاربردی پریمیر و افترافکت و فاینال کات پرو
امکان نمایش سریع ویدیوها با بردن ماوس روی ویدیوها
امکان حذف و اضافه افراد به پروژه های ویدیویی جهت تبادل نظر و ویرایش ویدیوها
امکان ویرایش سریع ویدیوها و کامنت گذاشتن روی ویدیوها
امکان درگ نسخه جدید ویدیو روی نسخه قبلی (آپدیت)
امکان مقایسه دو نسخه ویدیوی قبلی و جدید در کنار هم
امکان کامنت گذاری روی ویدیوها
نمایش دقیق زمانی کامنت ها روی ویدیوها در نرم افزارهای پریمیر و افترافکت
امکان استفاده از تمامی امکانات Frame در گوشی های آیفون)

frame 6 ترفند بازاریابی ناشناخته برای بهینه سازی و رشد کسب و کار شما

Zapier : Zapier سرویس مبتنی بر وب است که امکان اتصال بیش از ۱۰۰۰ سایت و برنامه های کاربردی مبتنی بر وب (از جمله جیمیل، گوگل درایو، گوگل داکس، میلرلایت، میل چیمپ، اکسل، لینکداین، فیسبوک، دراپ باکس، یوتیوب، وردپرس، ووکامرس، دریپ (CRM) و … ) را به یکدیگر می دهد. نام این سایت ها و برنامه های کاربردی را که امکان استفاده از آنها را در Zapier دارید ، می توانید با جستجو در خود سایت Zapier بدست آورید. به عنوان مثال، می توانید هر موقع که در میل چیمپ (سرویس بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ)، فردی به لیست ایمیل شما اضافه شد، آنها را به صورت اتوماتیک در فایل اکسل گوگل خود ذخیره کنید. یا مثلا می توانید ایمیل کاربران خود را که در اکسل گوگل ذخیره نموده اید، بصورت اتوماتیک در میلرلایت (سرویس بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ) اضافه کنید. Zapier سرویس مفیدی است که با اتوماتیک کردن کارها و اتصال برنامه ها و سایت ها به یکدیگر، موجب صرفه جویی در زمان می شود و برای کارآفرینانی که حسابی سرشان شلوغ است، بسیار خوب است.

zapier 6 ترفند بازاریابی ناشناخته برای بهینه سازی و رشد کسب و کار شماFullStory : FullStory بیشتر از بازاریابی، برای ارزیابی رفتار افرادی که وارد سایت شما می شوند (مثلا روی کدام لینک ها کلیک می کنند، روی کدام لینک ها کلیک نمی کنند، زمان فعالی که کاربران در سایت سپری می کنند، لینک هایی که یک کاربر از آنها دیدن می کند، اولین و آخرین تاریخی که کاربر از سایت شما دیدن کرده، کشور و آی پی و سیستم عامل و مرورگر کاربری که وارد سایت شما شده و …) استفاده می شود. با بررسی اطلاعات افرادی که وارد سایت شما می شوند، می توانید از علایق آنها و نقاط ضعف خود باخبر شده و قیف فروش و تبلیغ نویسی موثری برای سایت خود انجام دهید و در نتیجه، فروش و میزان درآمد از سایت خود را افزایش دهید. برای مشاهده نحوه کار و ویژگی های FullStory می توانید این لینک را مشاهده کنید.fullstory 6 ترفند بازاریابی ناشناخته برای بهینه سازی و رشد کسب و کار شماFrontapp : به کمک سایت Frontapp می توانید تمام ایمیل های تیم خود را از یک جا مشاهده کرده و پاسخگو باشید. این کار سبب افزایش سرعت پاسخدهی ایمیل ها و همچنین مشاهده و بررسی ایمیل های تیم در یکجا شده و در نتیجه به کمک Front می توانید تجربه کاربری (UX) را بهبود بخشید. Frontapp را که به سرعت در دنیای تکنولوژی رشد کرده، می توانید به سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) خود نیز (مانند Salesforce و Base) متصل کنید. Front را می توانید به مدت ۱۴ روز بصورت رایگان امتحان کنید.

front frontapp 6 ترفند بازاریابی ناشناخته برای بهینه سازی و رشد کسب و کار شماClearbit : قبل از اینکه به مشتریان خود پیامی ارسال کنید، آیا می خواهید بدانید که هستند؟ برای کسب اطلاعات در مورد مشتریان خود، می توانید به سایت لینکداین مراجعه کنید و نام مشتری خود را جستجو کنید یا اینکه از Clearbit استفاده کنید. Clearbit بر اساس ایمیل یا سایت مشتری شما، اطلاعات آنها را از سراسر وب جمع آوری می کند و به شما نشان می دهد.به عنوان مثال، اگر برای ارتباط با مشتری از چت سی آر ام (مدیریت ارتباط با مشتری) Drift استفاده می کنید، وقتی مشتری ایمیل خود را به شما می دهد، Clearbit اطلاعات مربوط به وی را در اختیار شما می گذارد و شما می توانید اطلاعات مربوط به شغل و سایر اطلاعاتی که در سراسر وب منتشر کرده را مشاهده کنید. بر اساس اطلاعاتی که Clearbit از مشتری در اختیار شما می گذارد، می توانید اطلاعات خوبی از مشتری خود بدست آورید و این امر می تواند در زمان و بازاریابی شما نقش بسزایی ایفا کند. وقتی از خیلی از مشتریان خود، سوال های بازاریابی را می پرسید ممکن است در مورد خود و کارشان مبالغه کنند و راستش را نگویند. اما Clearbit بصورت اتوماتیک اطلاعات مشتریان شما را درمی آورد و به شما ارائه می دهد. بنابراین می توانید زمان خود را با اختصاص دادن به افرادی که مشتری واقعی شما نیستند، تلف نکنید.6 ترفند بازاریابی ناشناخته برای بهینه سازی و رشد کسب و کار شما clearbitsnip.ly: وقتی اطلاعات و پست های دیگران را به اشتراک می گذارید، می توانید به کمک سایت Sniply دکمه ای را در پایین آن قرار دهید و به سایت یا لندینگ پیج موردنظر خود لینک دهید. با این کار علاوه بر اینکه می توانید ترافیک سایت خود را افزایش دهید، می توانید محصولات جانبی و مرتبط خود با پست موردنظر را به فروش برسانید.sniply snip.ly 6 ترفند بازاریابی ناشناخته برای بهینه سازی و رشد کسب و کار شمابازاریابی عنصر حیاتی و مهم هر کسب و کاری از جمله کسب و کار اینترنتی است و شما با افزایش اطلاعات و دانش خود در زمینه بازاریابی اینترنتی می توانید فروش و درآمد خود را چندین برابر کنید.

امیدوارم این مقاله آکادمی رشد در مورد بازاریابی برای شما مفید بوده باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی می توانید عضو کلوب بازاریابی آکادمی رشد شوید و مطالب بیشتری در مورد بازاریابی و افزایش فروش و بهینه سازی دریافت کنید.

همچنین با ارسال نظرات و پیشنهادات خود می توانید ما را در ارائه مطالب بهتر و حرفه ای تر یاری رسانید.

#کسب_و_کار_اینترنتی #کسب_درآمد #موفقیت #کارآفرینی #بازاریابی_اینترنتی


مقاله های مشابه
70 نکته بازاریابی اینترنتی آکادمی رشد٧٠ نكته براي موفقيت در بازاريابي اینترنتی چهار روش برای تحول کسب وکار تحول کسب و کار آکادمی رشدچهار روش برای تحول کسب وکار اینفوگرافیک 5 مانع بزرگ برای تولید محتوای موثر و مفیداینفوگرافیک ۵ مانع بزرگ برای تولید محتوای موثر و مفید ذهن میلیون دلاریذهن میلیون دلاری
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded