Profile cover photo
Profile photo
Nader ImmOrtal
165 followers
165 followers
About
Nader's posts

Post has shared content
محمدجواد لاریجانی: آیا ما وقتی خوشحالیم باید همچون الاغ جفتک بیندازیم؟

دبیر ستاد حقوق‌بشر قوه قضائیه ضمن انتقاد از «الگوهای غربی»، شادمانی و پایکوبی در خیابان را مغایر آداب اسلامی خواند:
خوشحال بودن (Happyness) در لایف استایل اسلامی آداب دارد. شما وقتی خوشحال هستید جیغ و عربده نمی‌کشید. این کار الاغ و حیوانات دیگر است. چهارپا‌ها وقتی خوشحال می‌شوند جفتک می‌اندازند، آیا ما باید این طور رفتار کنیم؟
این که در غرب وقتی کسی خوشحال است، در خیابان برقصد "خوشحالی نیست".
در عقلانیت اسلامی تطهیر و تنظیف، خوش‌لباس بودن، خوش‌بو بودن، شیک بودن، این از مولفه‌های زندگی مدرن است.
...
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه توضیح بیشتری درباره جزئیات «آداب و هنر خوشحالی مدرن اسلامی» نداد.
...

او درباره فیس‌بوک و توییتر نیز گفت: «اگر فقط کاربر این تکنولوژی‌ها باشیم، مقهور آن‌ها هستیم، اما اگر خودمان این را توسعه بدهیم برکات بسیاری دارد.»
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه فیلترینگ اینترنت  در #ایران را "ضروری و هم‌چون در و پیکر خانه" توصیف کرد و گفت "قویا طرفدار به‌کارگیری اینترنت ملی است"

دویچه‌وله به نقل از تسنیم: http://vhdo.nl/1ua5N6b 
#محمدجواد_لاریجانی #الاغ   #فیلترینگ   #اینترنت #حقوق_بشر #اینترنت_ملی #شادی #خوشحالی #اسلامی #لایف_استایل
Photo

Post has attachment
اولین کلیپ زدبازی با کارگردانی مجید فرهبد

Post has shared content
به همراه دوستانی روزنامه‌نگار شماره‌ی دوم مجله‌ی تابلو زنان را منتشر کردیم؛ ویژه‌ی سکسوالیته و جهان زنان.
البته کار مجله‌ی تابلو زنان با همین دو شماره پایان می‌یابد. 
مجله هم به صورت پی دی اف در دسترس است هم به صورت متنی یک یک مطالب را می‌توان یافت. 
http://tableaumag.com/?edition=تابلوی-زنان-شماره-دو

http://tableaumag.com/wp-content/uploads/2014/02/Zanan2-H.pdf

Post has shared content
بلاک یک اقدام شخصیه برای ندیدن کسانی که نمی‌خواهیم ببینیم (سلیقه)

ریپورت یک اقدام از روی احساس مسؤلیت در برابر جامعه است برای متوقف کردن کار کسانی که برخلاف قوانینی که موقع عضویت پذیرفتند دارند به جامعه آسیب می‌زنند. یعنی وقتی ریپورت می‌کنید باید یکی از گزینه‌های از پیش مشخص شده رو انتخاب کنید و بگید شخص مورد نظر داره برخلاف کدوم قانون عمل می‌کنه

اگر کسی درباره بلاک و ریپورت بحث رو کشوند به آزادی بیان و تحمل مخالف و اینا دو تا حالت داره:
یا نمی‌دونه شبکه‌های اجتماعی برای چی این ابزارها رو پیش‌بینی کردند و تصور می‌کنه پروفایلهای شخصی کاربران، رسانه ملی هستند که وظیفه دارند درش رو به روی همه باز نگهدارند
یا خودش یکی از اکانتهای فیک اسپمره که داره فرافکنی می‌کنه!

به هرحال کسی قدرت حذف دیگری رو از جامعه نداره و این خود مسؤلان شبکه‌ها هستند که قضاوت می‌کنند یک کاربر داره خلاف می‌کنه و باید دسترسیش مسدود بشه یا نه، ریپورت‌کنندگان فقط مثل شهروندانی که مثلا کسی رو در حال دزدی یا قتل دیدند پلیس رو خبر می‌کنند. البته اگر جامعه براشون مهمه!

بعید می‌دونم کسی در پلاس هشتگی رو دنبال کنه و معمولا برای آرشیو کردن موضوعات مرتبط به کار می‌ره ولی اگر مثل توییتر خیلی‌ها دنبال کننده جستجوی لغتهای خاصی بودند اهمیت ریپورت کردن و جلوگیری از اسپم قابل لمس‌تر بود.
به هرحال نه اسپم کردن محدود به هشتگ‌زدنه، نه آسیب‌های شبکه‌های اجتماعی محدود به اسپم کردن
در ریپورت کردن متخلفان کوشا باشید لطفا
این قضیه ربطی به سلیقه و خوش اومدن و نیومدن از مواضع نداره

Post has shared content
آقای روحانی !!
رئیس جمهور انتخابی مردم ....
من تو رو اینطوری انتخاب نکردم که مردمم رو اینطوری گدا جلوه بدی...
آقای رئیس جمهور من این کارت رو یک فش ناموسی به مردم می بینم
می خواهی به مردمت کمک کنی؟ بدون اینکه کسی بفهمه پول رو بریز بر روی یارانه مردم.... تا اینطوری زن مردم جلوی هرکسی خار نشه
زمانی این کار رو می پسندم که تو و خانواده ات و فرزندت بیاین جلوی این صف بیاستند اول شما بگیرید این سبد کالا را بعدا ما پشت شما بیایم....
زمان قدیم یک پلی احداث میشه که شاه اولش دستور میده اون مهندسی که این پل رو ساخته بره زیر پل و قطار از روش رد بشه بعدا مردم سوارش بشن... تویی که سبد کالا رو میخواهی به عنوان هدیه به مردم بدی ... لطف کن ... زن و بچه ات بیاین پشت این صف ها .... قول میدم بعدش منم بیام.....
لطفاً اشتراک گزاری کنید... اینقدر که به دست رئیس جمهور برسه.....بعنوان یه اعتراض

Post has shared content
سال‌ها پیش وزیر امورخارجه‌ای داشتیم مثل همین جناب #ظریف، به نام عباسعلی #خلعتبری. ایشان دکترای حقوق بین الملل از دانشگاه پاریس بودند و سال ۱۳۲۱ استخدام وزارت امورخارجه ایران شدند و پله پله طی ۳۰ سال پیشرفت کردند.
ایشان، کارمند اداره تشریفات وزارت خارجه(۱۳۲۱)، کارمند اداره سیاسی(۱۳۲۲)، دبير دوم سفارت ايران در سوئيس(۱۳۲۳)، دبير اول سفارت ايران در لهستان(۱۳۲۶)، رايزن سفارت ايران در فرانسه(۱۳۳۱)، سفير ايران در ورشو (۱۳۳۸)، دبيركل سازمان پيمان مركزي سنتو در آنکارا(۱۳۴۰)، معاونت وزارت امور خارجه(۱۳۴۷)، قائم مقام وزارت امور خارجه(۱۳۴۹) و سرانجام وزیر امور خارجه ایران(۱۳۵۱ تا ۱۳۵۷).

پس از سقوط دولت آموزگار بیکار شد ولی کشور در آشوبش را ترک نکرد.
انقلاب شد، در ایران ماند،به خانه‌اش ریختند، دستگیرش کردند، متهمش کردند، جرمش امضای قرار داد 1975 الجزایر (حدود مرزی ایران و عراق را در اروندرود بر پایه خط تالوگ مشخص می‌کرد و یکی از ارزشمندترین قراردادهای تاریخ معاصر ایران است) و قرارداد احداث نیروگاه اتمی #بوشهر اعلام شد.
استدلال این بود، ایران با داشتن منابع نفت و گاز نیازی به نیروگاه اتمی ندارد و این عمل مصداق تضییع بیت المال بوده است. سرانجام در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۳۵۸ دادگاه انقلاب به ریاست #خلخالی برپا شد، خلعتبری مفسد في العرض شناخته شد و در همان روز به همراه ۱۱ نفر از مقامات سابق در زندان قصر توسط #خلخالی اعدام شد

پس از اعدام با خانواده وی بدرفتاری‌ها شد هرچه خلعتبری، همسر و فرزندانش داشتند #مصادره شد، همسرش سال‌ها با زحمت فراوان در تهران زندگی را می‌گذرانید تا بالاخره توانست اثبات کند که بخشی از اموال مصادره شده ارثی بوده است و به همین دلیل یک خانهٔ کوچک به او دادند.

گذشت و گذشت، عباسعلی خلعتبری زیر خروارها خاک پوسید ...
جنگ شد، رسیدیم به #قرارداد598 با عراق، یکی از درخواست‌های دولت ایران عمل به مفاد قرارداد 1975 بود اما خلعتبری خائن بود!!

انرژی اتمی شدحق مسلم ما، قراردادها امضا کردیم ولی بازهم خلعتبری داستان ما خائن بود.
Photo

Post has shared content
کلمه ی روفتن فقط یه جا کاربردش رو نشون میده ، اونم دوره ی ریاست مموتی بود ، همین .. روفت ، چنان خالی کرد خزانه رو که الان دارن تلاش میکنن برسن به هشت سال قبل فقط .. دیگه کاه که از خودت نبود کاهدونت چرا انقد بزرگ بود لعنتی!؟
Wait while more posts are being loaded