Profile cover photo
Profile photo
Jędraś B.M. Centrum stomatologii. Stomatolog, Protetyka.
About
Posts

Post has attachment
Myślicie o wybielaniu zębów, ale obawiacie się, że ucierpi na tym szkliwo? Wcale nie musi tak być. Warunkiem jest wybielanie przeprowadzone w profesjonalny sposób przez osobę, która posiada w tym zakresie odpowiednią wiedzę oraz kompetencje. W naszej klinice stomatologicznej korzystamy z bezpiecznej metody wybielania zębów, która przynosi świetne rezultaty i jest popularna na całym świecie. http://www.centrumstomatologii.pl/wybielanie-zebow
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Centrum Stomatologii w Zielonej Górze zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną. Pacjenci, którzy się do nas zgłoszą mogą liczyć na przyjemną atmosferę, a także bezbolesne i przede wszystkim efektywne leczenie. Jeśli są Państwo zainteresowani cennikiem naszych usług zapraszamy na stronę: http://www.centrumstomatologii.pl/cennik.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Piękny uśmiech to przede wszystkim zdrowe zęby! W naszej klinice stomatologicznej zadbamy o to, aby mogli Państwo cieszyć się promiennym uśmiechem każdego dnia! Zapraszamy zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe. W celu umówienia wizyty zachęcamy do kontaktu: http://www.centrumstomatologii.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukują Państwo dobrego stomatologa w Zielonej Górze? A czy zapoznaliście się już z ofertą Centrum Stomatologii BM Jędraś? Zakres naszych usług obejmuje zarówno stomatologię estetyczną, protetykę, leczenie zaburzeń narządu żucia, jak i chirurgię stomatologiczną czy ortodoncję. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji: http://www.centrumstomatologii.pl/o-nas.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy zastanawialiście się Państwo, dlaczego w ogóle psują nam się zęby? Czy opłaca się o nie dbać? A może łatwiej je usuwać? Na te pytania odpowiadają nasi specjaliści na stronie: http://www.centrumstomatologii.pl/nasze-porady. Zapraszamy do czytania!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Któż z nas nie marzy o śnieżnobiałym, hollywoodzkim uśmiechu! Warto więc wiedzieć, że w naszym Centrum mogą Państwo całkowicie bezpiecznie i w korzystnej cenie skorzystać z profesjonalnego systemu wybielania BEYOND. Szczegóły na: http://www.centrumstomatologii.pl/wybielanie-zebow.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszelkie stany zapalne przyzębia lub szynowanie rozchwianych zębów to dla nas pestka. Oferujemy profesjonalne i przede wszystkim trwałe leczenie periodontologiczne. Wszelkie informacje na ten temat na stronie: http://www.centrumstomatologii.pl/zakres-swiadczen.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzieliście, że nasza placówka realizuje nowoczesne leczenie kanałowe zębów już na jednej wizycie? Wiemy, że niejednokrotnie takie leczenie wymaga dużego samozaparcia pacjenta, dlatego postanowiliśmy zmaksymalizować komfort takiego zabiegu. Szczegóły na stronie: http://www.centrumstomatologii.pl/zakres-swiadczen.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Scaling, czyli usuwanie kamienia nazębnego, to ważna część stomatologii estetycznej. Dzięki takim zabiegom nasze dziąsła są zdrowsze, a zęby bielsze. Zapraszamy do naszej placówki w Zielonej Górze! http://www.centrumstomatologii.pl/zakres-swiadczen na konsultacje
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gdzie w Zielonej Górze najlepiej zrobić licówki porcelanowe? Tylko w naszym zakładzie! Oferujemy profesjonalny dobór i perfekcyjne założenie. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie: http://www.centrumstomatologii.pl/zakres-swiadczen.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded