Profile cover photo
Profile photo
Victory Smile
About
Posts

Post has attachment
تایید دعوتنامه های دریافتی در بازی آنلاین «لبخند پیروزی»
در بخش دعوت نامه های دریافتی بازی «لبخند پیروزی» می توان فهرستی از دعوتنامه های دریافتی از سوی تیم های عضو تورنمنت را مشاهده کرد. برای عضویت در یک تیم کافیست بر روی + مقابل نام تیم مورد نظر کلیک و عضویت در تیم را تایید کنید. بدین ترتیب جنگجوی شما عضو تیم شده و از این پس اطلاعات تیم مورد نظر، آمار تیم و رویدادهای اخیر تیم را مشاهده کرده و به امکانات تیم دسترسی خواهد داشت. هر جنگجو در هر تورنمنت تنها می تواند عضو یک تیم باشد اما می تواند در صورت نیاز از تیم خود خارج شده و عضو تیم دیگری شود و یا خود تیم مستقلی تشکیل دهد.
http://victorysmile.ir
Photo

Post has attachment
نحوه تشکیل تیم در تورنمنت بازی «لبخند پیروزی»
در بخش تشکیل تیم بازی آنلاین «لبخند پیروزی» می توانید یک تیم برای خود بسازید. برای این کار کافی است نام تیم مورد نظر خود را انتخاب و بر روی «تشکیل تیم» کلیک کنید. نام تیم در یک تورنمنت نمی تواند تکراری باشد. هر تیم دارای یک خزانه با واحد مالی بلیط است. به هنگام تشکیل تیم بر اساس اطلاعات تورنمنت مقداری بلیط از سازنده تیم کسر شده و به خزانه تیم اضافه می شود. در طی برگزاری رقابت ها، به ازای هر برد جنگجویان عضو تیم، ۱ بلیط به خزانه اضافه و به ازای هر باخت یک بلیط از خزانه کسر خواهد شد. چنانچه موجودی خزانه صفر شود، تیم به صورت اتوماتیک منحل خواهد شد. بنابراین مدیر تیم می بایست همواره خزانه تیم را با یاری گرفتن از اعضای تیم، پر نگه دارد. در پایان تورنمنت چنانچه تیم شما برنده شود، موجودی کل خزانه تیم بین تمامی کاربران عضو تقسیم خواهد شد.
http://victorysmile.ir
Photo

Post has attachment
سبک جدیدی از بازی لبخند پیروزی در راه است!

با توجه به درخواست های شما برای افزایش بیشتر جذابیت بازی، سبک جدید بازی «لبخند پیروزی» برای جنگجوها به زودی افتتاح می شود. در این سبک، رقابت های جنگجوها از حالت گروهی که در آن هر کاربر به صورت تکی فعالیت داشت، خارج شده و رقابت ها به صورت تیمی در تورنمنت ها برگزار خواهد شد تا کاربران با همکاری یکدیگر تیم جنگجوهای خود را مدیریت کنند. به همین دلیل تا اطلاع ثانوی تورنمنت جدیدی برگزار نخواهد شد.
منتظر خبرهای جدید باشید.

http://victorysmile.ir
Photo

Post has attachment
تابستانی داغ با تورنمنت های لبخند پیروزی

امروز بلندترین روز سال است و شروع فصل زیبای تابستان! تابستانتان پر از شادی و سلامتی. بازی لبخند پیروزی شروع این فصل را همراه با تغییر پوستر بازی به فصل تابستان، به شما تبریک می گوید و برای شما تورنمنت های پرهیجانی تدارک دیده است. در این فصل رنگین خدا، با ما همراه باشید.
http://victorysmile.ir
Photo

Post has attachment
تغییرات بخش انتخاب اسلحه و معجون در بازی لبخند پیروزی
بازی آنلاین «لبخند پیروزی» با بروز رسانی و اعمال تغییراتی در بخش انتخاب اسلحه و معجون این بخش را آسانتر و سریعتر از قبل برای جنگجویان نموده است. بنابراین از این پس امکان خرید و استفاده این بخش با یک کلیک امکان پذیر است.
http://victorysmile.ir
Photo

Post has attachment
کانال «پرنیان گیم» در آپارات

ویدئوهای آموزشی و فیلم مبارزه های انتخابی بازی «لبخند پیروزی» را در کانال «پرنیان گیم» در آپارات دنبال کنید.
http://victorysmile.ir
Photo

Post has attachment
نحوه ارسال پیام برای دیگر کاربران در بازی «لبخند پیروزی»

دوستان می توانند در بازی آنلاین «لبخند پیروزی» به دیگر کاربران نامه و یا پیام ارسال نمایند. برای این منظور می توانید ابتدا وارد بخش پیام ها شده و بر روی گزینه نامه ها کلیک کنید. چنانچه بخواهید نامه جدید ارسال کنید بر روی گزینه پیام جدید کلیک و پس از ثبت نام گیرنده و عنوان پیام متن را نوشته و ارسال نمایید. اگر بخواهید به نامه ارسال شده به شما پاسخ دهید می توانید با کلیک بروی نامه ارسالی پاسخ خود را در فیلد مربوطه نوشته و ارسال نمایید.
http://victorysmile.ir
Photo

Post has attachment
نحوه انتخاب اسلحه برای شرکت در تورنمنت
همانطور که در بخش های قبل توضیح داده شد در بخش امکانات شما می توانید جنگجوی خود را مجهز نموده و در تورنمنت شرکت دهید. در بخش انتخاب اسلحه قدرت اسلحه، قدرت حمله، تعداد بازی قابل استفاده و تعداد موجود قابل مشاهده است بنابراین شما می توانید قبل از خرید به این نکات توجه داشته باشید. همچنین اسلحه خریداری شده بعد از آزادسازی قابل فروش میباشد.
Photo

Post has attachment
انجمن بازی لبخند پیروزی

برای اطلاع از قوانین و مقررات بازی «لبخند پیروزی» و همچنین سئوال در مورد نحوه بازی، اطلاع از تورنمنت ها و دیگر سئوالات می توانید به «انجمن بازی لبخند پیروزی» مراجعه نمایید.
http://victorysmile.ir
Photo

Post has attachment
معرفی بخش آمار در بازی آنلاین «لبخند پیروزی»

برای اطلاع از آمار و وضعیت تورنمنت ها و جنگجوها می توان به بخش آمار بازی «لبخند پیروزی» مراجعه کرد.«آمار» خود از پنج بخش قهرمان، جنگجو، تورنمنت ها، تورنمنت های من و اعضا مجلس مشورتی تشکیل شده است. با انتخاب هر کدام از این بخش ها اطلاعات و آمار مربوط به هر کدام نمایش داده می شود.
http://victorysmile.ir
Photo
Wait while more posts are being loaded