Profile cover photo
Profile photo
Conchita Home
367 followers -
conchitahome.pl
conchitahome.pl

367 followers
About
Conchita Home's posts

Post has attachment
Zapraszam na kolejną metamorfozę mojego salonu. Tym razem spojrzymy na podłogę i dywan. Zobaczcie jak zmienił się mój salon po wymianie dywanu:

Post has attachment
Widzieliście już mój ciemny sufit? Wreszcie spełniłam swoje marzenie! Co sądzicie o malowaniu sufitów? Podoba się Wam taki efekt, czy wolicie tradycyjne białe sufity?

To jest mój czas i dokładnie wiem, co mam z nim zrobić. Jak często w Waszej głowie kiełkuje taka myśl? Jak często staracie się zrobić wszystko, aby osiągnąć to co zaplanowaliście? Kilka przemyśleń po Seebloggers i w skrócie: leżaki, piwo i zwierzaki!

Post has attachment
Chcecie zajrzeć do mojego nowego "starego" domu i coś mi doradzić? Właśnie zaczynamy etap "demolki" i trzeba podjąć szybko decyzję - co z boazerią?

Post has attachment
Moje poszukiwanie starych domów w sieci wciąż trwają. Zobaczcie co udało mi się znaleźć w tym tygodniu

Post has attachment
Zapraszam na kolejny odcinek metamorfozy łazienki. Tym razem odmieniłam szafkę łazienkową:

Post has attachment
Lastryko jest w Polsce niedoceniane. Czy się je lubi czy nie, nie można zaprzeczyć, że stało się ostatnio przebojem aranżacji wnętrz. W swoich projektach wykorzystali je najwięksi projektanci wnętrz Paola Navone czy Tom Dixon- czy architekt projektujący muzeum Yves Saint Laurent. A Wy jesteście na tak czy nie?

Post has attachment
Delikatna biel, blask bijący z oczu panny młodej, szczere uczucie i zawsze towarzyszące emocjom wzruszenie - z tym kojarzę śluby! Czy udało mi się oddać te doznania w ślubnej aranżacji stołu?

Post has attachment
Dywan czy wykładzina? Oto jest pytanie! Co sprawdzi się lepiej w pokoju dziecięcym? Dziś wracamy do projektu letniego pokoju dziecięcego w końcu mamy już kalendarzowe lato!

Post has attachment
Zapraszam Was na kolejny odcinek cyklu "Wstrzymaj wskazówkę" a w nim tym razem sporo architektury. Będzie relacja z rozdania nagród Bryła Roku, będzie też stary XIX wieczny budynek poddany rewitalizacji i kilka słów o książce "Język miast". Chciałabym Wam też polecić bezpłatne szkolenia współfinansowane przez UE na których dowiedziałam się np. podstaw negocjacji w biznesie czy autoprezentacji.
Wait while more posts are being loaded