Profile cover photo
Profile photo
Vllaznia
29 followers -
Djepi i futbollit Shqiptar - Klubi i pare ne Shqiperi
Djepi i futbollit Shqiptar - Klubi i pare ne Shqiperi

29 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Fkvllaznia.net dhe Vllaznia ne G+ i uron te gjithe Shqiptaret kudo qe ndodhen GEZUAR FESTEN e FLAMURIT.
E gezofshim 99-vjetorin e PAVARESISE !!!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Vllaznia prej tri sezonesh është kampione e vendit me 17-vjeçarët. Një dominim absolut i këtij ekipi i shoqëruar edhe me nxjerrjen e disa elementëve cilësorë, që sot po luajnë me Vllazninë, Tiranën dhe ekipe të tjera. Duket më së miri se misioni i këtij ekipi është përmbushur ashtu siç duhet gjatë kësaj periudhe, sepse ka pasur rezultate shumë të mira, por ka nxjerrë edhe lojtarë cilësorë.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Vllaznia ne vite!!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Vllaznia
17 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Klubi i futbollit Vllaznia sh. a është i vetmi klub në Shqipëri që ka publikuar rrogat e futbollistëve dhe stafit drejtues. Kuptohet gjithçka është bërë në kuadër të transparencës së plotë të çdo leku që Bashkia Shkodër hedh tek skuadra. Bashkia mbahet me lekët e taksapaguesve shkodranë dhe rrjedhimisht, drejtuesit e futbollit që kanë varësi direkte nga ky institucion, kohë më parë kanë bërë publik para Këshillit Bashkiak, të gjitha pagesat e futbollistëve dhe stafit drejtues.


http://www.fkvllaznia.net/main/1229-Vllaznia%20Sh.A:%20Ja%20kontratat%20e%20lojtareve.#lajme
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded