Profile cover photo
Profile photo
Aleksandra Sz (Pinkuart)
About
Aleksandra's posts

Post has attachment
{137}
Na te pochmurne dni przesyłam Wam trochę wakacyjnych kolorków :) Trzymajcie się! 

Post has attachment
{136}
Hej hej! Wracam po spoorej przerwie, którą chcąc nie chcąc musiałam sobie zrobić z racji że w tym roku przyszło mi pisać maturę. Przez ten czas powstało sporo projektów i pomysłów które powoli będę wcielała w życie.. (albo raczej w sznurki?) Na pierwszy ogi...

Post has attachment
{135}
Jeszcze wczoraj zaprezentowałam Wam trzy sutaszowe bransoletki w wiosennej tonacji.. a już dziś przywiało do mnie trochę lata ;) eh.. aż się zachciało na plażę!

Post has attachment
{134}
Trzy nowe bransoletki! Wbrew temu co za oknem.. dziś u mnie wiosennie i kolorowo! :) Jak Wam się widzą? :) Pozdrawiam!

Post has attachment
{134}
Hej hej! Pokaże Wam najnowszy wyrób- bransoletkę która ma uświetnić kreację studniówkową tego wieczoru. Oby przypadła do gustu nowej właścicielce! :)

Post has attachment
{132}
Hej hej!  Przedstawiam Wam nowy naszyjnik w kolorystyce która Was chyba nie zaskoczy bo ostatnio jej u mnie pełno. Projekt który się już u mnie pojawiał w nieco odświeżonej odsłonie. I z pudełeczkiem do kompletu. Jak Wam się widzi??

Post has attachment
{132}
Miało być wieczorem.. ale właściwie czemu nie teraz? :) Także tadam..! Przedstawiam Wam moje nowe sutaszowe pierworodne :)

Post has attachment
{129}
Witam Was w Nowym Roku! Wiem, wiem, to już dziesiąty styczeń.. ale jeszcze mnie tu w 2016 nie było! Zresztą nie mam pojęcia kiedy ten czas zleciał.. dopiero był Sylwester, Święta.. a tu już prawie miesiąc nowego roku..  I właśnie z tej racji chciałabym Wam ...

Post has attachment
{128}
Witajcie :) Dzisiaj skromna, elegancka bransoletka w kolorze butelkowej zieleni :) A już jutro pochwalę się wymianką świąteczną i wygranym candy.. obie paczuszki postanowiłam otworzyć w mikołajki i sama nie mogę się doczekać! Trzymajcie się i do jutra! :) 

Post has attachment
{127}
Wczoraj w ramach niedzielnego wypoczynku powstały takie oto niewielkie szafirowo-złote kolczyki :)
Wait while more posts are being loaded