Profile cover photo
Profile photo
Stacja Winiarska Eureka Product
About
Posts

Post has attachment
Picie wina ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Przyczynia się do obniżenia poziomu złego cholesterolu i dobroczynnie działa na serce i układ krążenia. Warto też pić wino podczas jedzenia, gdyż korzystnie działa na trawienie. Szeroki wybór najlepszych gatunków win znajdą Państwo w naszej ofercie - http://stacjawiniarska.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Riesling to biała odmiana winorośli pochodząca z doliny Renu w Niemczech. Charakteryzuje się kwiatowym, wręcz perfumowanym bukietem i wysoką kwasowością. Z tej odmiany winorośli produkuje się wina wytrawne, półsłodkie i musujące. Szeroki wybór win w naszej ofercie obejmuje także wina typu riesling. Polecamy - http://stacjawiniarska.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rubacuori to czerwone wino półwytrawne o bardzo bogatym aromacie. Znajdą w nim Państwo nuty róży, fiołków, wiśni i czereśni z nutą wanilii, a także czekolady. Wino to będzie pasować zarówno do pół dojrzałych serów, jak i słodkich deserów z czekoladą. Rubacuori, a także wiele innych win oferuje Stacja Winiarska - http://stacjawiniarska.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w importowaniu najlepszych win lanych oraz butelkowych z winnych regionów Węgier, Macedonii, Hiszpanii, Słowacji i Moraw. Są to rejony, które słyną ze znakomitej jakości trunków, które mają niepowtarzalny smak i aromat. Zapraszamy zapoznania się z naszą bogatą ofertą win - http://stacjawiniarska.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prosecco zyskało w ciągu ostatnich lat ogromną popularność w naszym kraju. Prosecco to włoskie białe wino musujące, zazwyczaj wytrawne lub półwytrawne. Ze względu na zawartość dwutlenku węgla rozróżniamy kilka rodzajów tego trunku: spumante (musujące), frizzante (perliste) oraz tranquillo (bez dwutlenku węgla). Prosecco znajdą Państwo w naszej ofercie - http://stacjawiniarska.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Alibernet to odmiana winorośli powstała w połowie ubiegłego wieku ze skrzyżowania odmian Alicante Bouschet i Cabernet Sauvignon w ukraińskiej Odessie. Odmiana ta jest rozpowszechniona w południowych winiarskich regionach Słowacji, a także na Krymie i w Mołdawii. Wina Alibernet znajdą Państwo w naszej ofercie win - http://stacjawiniarska.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wino tokaji szamorodni produkuje się z niesortowanych winogron (dojrzałych, zwiędłych oraz spleśniałych w kiści). Jakość i smak tego wina wynika z zawartości przejrzałych owoców w moszczu. Aby osiągnęło pełną dojrzałość, wino potrzebuje minimum dwóch lat dojrzewania w drewnianych beczkach. Bogaty wybór tokajów oferuje Stacja Winiarska - http://stacjawiniarska.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i szczegółowo przedstawimy naszą ofertę win z całego świata. Zachęcamy do telefonowania, wysyłania wiadomości mailowych, a także do osobistych odwiedzin w naszej siedzibie w Michałowicach pod Krakowem - http://stacjawiniarska.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na polskich weselach coraz częściej gości wino. Nie jest tak mocne jak wódka i zapewnia mnóstwo walorów zapachowych i smakowych. Po wino na weselu sięgają nie tylko kobiety, lecz także mężczyźni. Bogaty wybór win różnych gatunków znajdą Państwo w naszym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - http://stacjawiniarska.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tokaj – słynne białe węgierskie wino – robi się z sześciu odmian winorośli. Najpopularniejsze z nich to Furmint, Harslevelu i Sárgamuskotály. Rozróżnia się dwa główne rodzaje tokaju: szamorodni, otrzymywany z moszczu tłoczonego z niesortowanych winogron i aszú – dosładzany wybranymi podsuszonymi winogronami. Tokaje znajdą Państwo w naszej ofercie, polecamy - http://stacjawiniarska.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded