Profile cover photo
Profile photo
Nauka Jazdy Magnet kat. B Radosław Cybulski
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Przewidujemy również możliwość odbycia u nas indywidualnego kursu na prawo jazdy, dostosowanego do Twojego rytmu dnia. Szczegółowe informacje na temat cen naszych usług zamieściliśmy na stronie http://emagnet.pl/cennik/.

Post has attachment
Podczas kursów http://emagnet.pl/oferta/ zawsze kładziemy duży nacisk na to, by osoby odbywające naukę jazdy jak najlepiej poznały trasy egzaminacyjne. Decydując się na naszą ofertę nauczysz się jeździć po obszarze całego Szczecina. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Już od 10 lat instruktorzy naszej szkoły zajmują się rzetelnym szkoleniem nowych kierowców. Zapewniamy skuteczną naukę jazdy w miłej i bezstresowej atmosferze. Szczegóły: http://emagnet.pl/o-nas/.

Post has attachment
Podaruj najbliższej osobie voucher na kurs prawa jazdy w naszej szkole jazdy w Szczecinie. U nas jest to możliwe! Więcej informacji na ten temat zamieściliśmy na stronie http://emagnet.pl/promocje/.
Photo

Post has attachment
W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty lub najbliższych terminów zapisania się na kurs prawa jazdy, prosimy o kontakt. Dane teleadresowe do naszej szkoły jazdy ze Szczecina zamieściliśmy na stronie http://emagnet.pl/kontakt/.

Post has attachment
Gwarantujemy wysoki poziom nauczania dający duże prawdopodobieństwo , że zdasz za pierwszym razem. Nasz ośrodek http://emagnet.pl/ ma bardzo wysoką zdawalność.

Post has attachment
W naszej szkole dysponujemy nowymi, w pełni wyposażonymi autami marki Hyundai i20, którymi również jeździ się podczas zdawania egzaminu na prawo jazdy. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znajdą Państwo na stronie http://emagnet.pl/oferta/.

Post has attachment
Wszystkie osoby zainteresowane rozpoczęciem nauki jazdy w naszej szkole ze Szczecina, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym aktualnym cennikiem: http://emagnet.pl/cennik/. Gwarantujemy przystępne ceny i atrakcyjne rabaty!

Post has attachment
W naszej strefie kursanta http://emagnet.pl/strefa-kursanta/ zamieściliśmy wszelkie niezbędne informacje, z którymi powinna zapoznać się każda osoba, która chce zdawać kurs na prawo jazdy.

Post has attachment
Oferujemy Państwu atrakcyjne ceny kursów na prawo jazdy kategorii B. Z naszym szczegółowym cennikiem usług mogą Państwo zapoznać się na stronie http://emagnet.pl/cennik/.
Wait while more posts are being loaded