Profile cover photo
Profile photo
Em-Ka Auto Belki skrętne
About
Posts

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że marki Peugeot i Citroen należą do francuskiego koncernu PSA? Koncern ten powstał w 1976 roku na wskutek przejęcia przez Peugeota znajdującego się na skraju bankructwa Citroëna. Obie firmy pozostały jednakże oddzielnymi markami, dzieląc się technologią i częściami. Nasza firma zajmuje się regeneracją belek skrętnych w autach grupy PSA - http://www.tylna-belka.com/Kontakt.
Photo

Post has attachment
Naszą firmę prowadzimy od 10 lat. Przez ten czas zregenerowaliśmy tysiące tylnych belek z francuskich aut. Specjalizujemy się w kompleksowej regeneracji belki tylnego zawieszenia w autach należących do marek: Peugeot, Citroen i Renault. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://www.tylna-belka.com/Kontakt.
Photo

Post has attachment
Jeżeli nie masz możliwości przyjechać do nas z belką wymagającą regeneracji, oferujemy możliwość współpracy drogą wysyłkową. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo w celu ustalenia szczegółów. Kompleksowo zregenerowaną belkę skrętną wyślemy do Ciebie za pośrednictwem Poczty Polskiej. Zapraszamy - http://www.tylna-belka.com/Dostawa-i-platnosc.
Photo

Post has attachment
Nie boimy się o efekty naszej pracy, wiemy, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie belek skrętnych. Dlatego na zregenerowane belki dajemy dwuletnią gwarancję na piśmie. Niczym nie ryzykujesz, powierzając nam regenerację belki w Twoim aucie. Zachęcamy do współpracy - http://www.tylna-belka.com/Kontakt.
Photo

Post has attachment
Wszyscy dobrze wiemy, że stan polskich dróg pozostawia wiele do życzenia. Dziurawe, nierówne drogi mają negatywny wpływ na podwozie samochodu. Tylne belki skrętne, stosowane we francuskich autach, źle znoszą wyboje na drodze. Zadbaj o naprawę tylnej belki i ciesz się bezpieczną jazdą - http://www.tylna-belka.com/Kontakt.
Photo

Post has attachment
Citroen Xsara to model auta produkowany w latach 1997-2006. Był on bezpośrednim następcą Citroena ZX i przejął po nim kilka rozwiązań technicznych. Wśród nich jest m.in. tylna belka skrętna, która posiada wiele zalet. Niestety jest także podatna na uszkodzenia, dlatego warto zadbać o jej regenerację - http://www.tylna-belka.com/Kontakt.
Photo

Post has attachment
Belka skrętna składa się z dwóch wahaczy wleczonych zamontowanych za pomocą łożysk oraz drążków skrętnych, które pełnią funkcję resorów. Dzięki prostej i lekkiej konstrukcji zapewnia oszczędność pieniędzy i miejsca w aucie. Niestety belki skrętne we francuskich modelach aut są podatne na uszkodzenia. Na szczęście wystarczy zgłosić się do warsztatu, gdzie zostanie przeprowadzona regeneracja belki - http://www.tylna-belka.com/Kontakt.
Photo

Post has attachment
10 lat działalności jest potwierdzeniem, że Klienci zaufali naszej solidności. Klienci z Łodzi i okolic wiedzą, że u nas zawsze mogą liczyć na sprawną i profesjonalną regenerację belki skrętnej w swoim aucie. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu i zgłoś się do nas, zapraszamy - http://www.tylna-belka.com/Kontakt.
Photo

Post has attachment
Klientów z Łodzi i okolic zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Do regeneracji belki skrętnej używamy tylko części zamiennych najlepszej jakości, dostarczanych przez firmę SNR. Wykonywana przez nas naprawa obejmuje wymianę uszczelniaczy łożysk, łożysk igiełkowych i czopów. Zapraszamy do naszego zakładu - http://www.tylna-belka.com/Kontakt.
Photo

Post has attachment
Jeśli chcesz, by Twoje francuskie auto służyło Ci jak najdłużej, dbaj o wszystkie jego części. Właściciele samochodów marki Peugeot, Citroen i Renault powinni zwracać baczną uwagę na stan tylnej belki skrętnej. Nasza firma zajmuje się profesjonalną regeneracją tylnej belki, na nasze usługi dajemy dwuletnią gwarancję - http://www.tylna-belka.com/O_nas.
Photo
Wait while more posts are being loaded