Profile cover photo
Profile photo
ENZ technik CZ - profesionální čistící trysky
Špičkové profesionální nářadí a trysky pro vysokotlaké čištění od světoznámeho švýcarského výrobce
Špičkové profesionální nářadí a trysky pro vysokotlaké čištění od světoznámeho švýcarského výrobce
About
Posts

Post has attachment
Nová speciální šachtová tryska ENZ®

ENZ® technik představuje novou šachtovou trysku pro jednoduché vertikální čištění potrubí, vrtů, studní, šachet. Dle povahy nasazení je možné volit směr a osazení hlavice trysky, pro optimalizaci čištění například dna šachty. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. případně zavítejte na naše specializované stránky www.enz.cz
Photo
Add a comment...

Post has attachment
NOVINKA! Prořezávací kulová hlavice CB90 enz®

Společnost enz® uvádí na trh speciální prořezávací kulovou hlavici CB90 speciálně vyvinutu pro efektivní čištění potrubí v ohybu. Naše prořezávací kulová hlavice funguje bez rázů a přesto má schopnost přecházet do vibrací pro účinnější frézování. Tryska je vybavena čelním tvrdokovovým řezným nástrojem pro potrubí, které si hravě poradí s ucpávkou potrubí a to i při zaplnění potrubí z více než 50%. Boční břity jsou navíc kontrahovány jako samoostřící, díky čemuž si udržují svou ostrost po celou dobu své životnosti. K dalším výhodám pak patří magnetická brzda, možnost použití frézy s recyklovanou vodou, či velká plocha prořezávacích nožů. To vše přináší uživateli vysokou užitnou hodnotu a nízké provozní náklady.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Vážení příznivci komunální techniky, dovolujeme si Vás s potěšením pozvat na největší evropský komunální veletrh

IFAT 2016 Mnichov

který se bude konat v termínu od 30.5.2016 do 3.6.2016 v areálu Mnichovského výstaviště. Expozici Vámi známé značky ENZ Technik naleznete v hale B5, stánek 345, kde bude možné se seznámit s novinkami v sortimentů této oblíbené firmy. Přijměte tedy naše pozvání a využijte možnosti si osobně prohlédnou danou techniku.

Těšíme se na Vaši návštěvu a na příležitost informovat Vás o celém sortimentu výrobků, které prostřednictvím zastoupení výše uvedené firmy nabízíme.

Váš team ARTE
PhotoPhotoPhoto
21.04.16
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Tryska s křížovým střikem UC12 do max. 1500 barů.

Od počátku května dodává společnost enz® modifikovanou trysku s křížovým střikem UC12, nyní v provedení do max. 1500 barů. Tato tryska je velmi vhodně dimenzovaná pro ucpané výměníky tepla a jiná potrubí v průmyslových systémech, jako jsou například elektrárny, loděnice a papírny. Díky své nízké spotřebě vody a dlouhé životnosti jsou tyto trysky ideálním nástrojem téměř v každé situaci.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nová recyklační příklepová vrtací fréza IMC (světlosti: 200 mm, 225 mm a 250 mm)

Od července lze dodávat novou recyklační příklepovou vrtací frézu. V současnosti dodáváme variantu pro světlosti trubek 200 ÷ 250 mm. Později budou následovat ještě další varianty. Nová příklepová vrtací fréza přesvědčuje svou novou o přibližně 50 % vyšší silou úderu, která je výsledkem zvýšené hmotnosti. Dále ji lze provozovat s recyklační vodou, takže přerušení prací kvůli tankování vody patří minulosti. Kromě toho nemá fréza kvůli turbíně prakticky žádnou ztrátu vody. IMC 200 lze také provozovat pouze s vozidlem pro proplachování. V souhrnu lze říci, že společnost enz® od této chvíle nabízí nejen frézu, kterou lze provozovat se špinavou vodou, nýbrž se také silně snižují provozní náklady, a to kvůli podstatně rychlejšímu postupu vpřed v potrubí.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajímáte se o naváděcí trysku a máte již novou vibrační trysku 04.044AE?

Skvělé! Pak si rozšiřte paletu nástrojů o naši naváděcí soupravu 95.001 a máte vše připraveno pro modifikaci Vaší trysky na naváděcí trysku. Naše naváděcí souprava 95.001 obsahuje hadici s tryskou v hlavici, středicí hrot, jakož i přídavné příslušenství pro speciální aplikace.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Novinka: naváděcí trysky společnosti enz® s vibrací či bez ní.

Naše naváděcí trysky byly navrženy a zkonstruovány konkrétně pro cílené čištění vstupních otvorů trubek. Používají se pro vyhledávání přípojek v podzemních potrubích a mohou tedy předejít nutnosti čištění přes domovní přípojku. Čištění se provádí z hlavního kanálu do domovního přípojného potrubí.

Naváděcí trysky se skládají ze dvou trysek: Buď z vibrační trysky nebo z trysky HRH a trysky pro proplachování kanálů na čele hydraulické hadice. Do připojení se vstupuje tryskou pro proplachování kanálů. Tryska pro proplachování kanálů se používá pro snadnější nalezení odboček za použití asymetrických vyvrtaných otvorů. Tvrdé usazeniny v trativodech, trubkách z PE, ocelových trubkách a betonových trubkách lze odstraňovat za použití vibrační trysky.

Aktuálně jsou k dostání dva různé typy naváděcích trysek. Prvotní rozdíl jsou vibrace. 17.044AE-001 s vibracemi vychází z vibrační trysky rotopuls. 17.040A-001 bez vibrací vychází z poloradiální rotační trysky. Obě naváděcí trysky čistí trubky o průměrech (světlostech) 70 ÷ 150 mm za použití pracovního tlaku až do 350 barů / 5070 psi (p/palec2).
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Výběr rozšíření pro trysku Rotodrill™: Rotodrill™ 36.025REV se zpětným působením paprsku.

Naše trysky Rotodrill™ jsou známy svým mimořádným výkonem při rozvolňování ucpávek a svou 3 ÷ 4x lepší výkonností než standardní trysky s čelním střikem. Pevná tryska je vybavena pod úhlem vykloněnou rotující čelní hubicí, která je pod ostrým úhlem zaměřena na stěnu trubky. Postup vpřed je zajišťován tryskami se zpětným střikem, což umožňuje velmi účinné čištění ucpaných trubek. Dokonce i zamrzlé trubky lze snadno uvolnit ostrým čelním proudem stříkající vody.

Rotodrill™ 36.025REV se zpětným působením přidává ještě další trysku k řadě výrobků společnosti enz®, která může být použita ve všech druzích trubek. Tato tryska je jedinečná tím, že působí zpětně proti Rozvolňovacímu proudu, a tedy opačným směrem než běžné trysky Rotodrill™. To má za následek podstatně nižší spotřebu vody.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tryska ENZ Rotodrill™ s nejvyšším výkonem odřezávání.

V naší nabídce se objevuje nová tryska od společnosti ENZ s názvem Rotodrill™, která je osazena velice účinným čelním paprsek. Rotující paprsek má stejný účinek jako pulzující paprsek a zajišťuje nejlepší možné odřezávání. V porovnání s běžnými tryskami, u nichž vychází paprsek osově, se tím dosahuje troj až čtyřnásobně vyššího výkonu odřezávání. Posuv se provádí pomocí odrazových trysek. Pomocí této trysky lze velmi účinně uvolňovat ucpaná potrubí a odstraňovat extrémní znečištění. Ostrým paprskem vycházejícím z čela trysky lze rovněž snadno uvolňovat zamrzlá potrubí.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded