Profile cover photo
Profile photo
FC VYSOČINA JIHLAVA
30,880 followers -
Oficiální Google+ profil fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava
Oficiální Google+ profil fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava

30,880 followers
About
FC VYSOČINA JIHLAVA's posts

Post has attachment
O víkendu odstartuje nový ročník nejvyšší české fotbalové soutěže. Na prahu sezóny, která podle všeho bude nejatraktivnější v české historii, už po šesté v řadě stojí i FC Vysočina. Rozhodně jí nechybí odhodlání, aby se vzepřela tipům sázkových kanceláří či médií, které jihlavský tým pasují na sestupovou příčku. První důležitý krok ke klidné a úspěšné sezóně může učinit v sobotu v Karviné.

Post has attachment
Ve čtvrtek 3. srpna máte jedinečnou šanci blíže poznat a vyzpovídat nového trenéra fotbalistů FC Vysočina - Ivana Kopeckého! Beseda fanoušků s jihlavským koučem se uskuteční od 18:00 hodin ve VIP zázemí na stadiónu v Jiráskově ulici. Nenechte si tuto možnost ujít!

Post has attachment
Fotbalisté FC Vysočina stojí na prahu další sezóny mezi českou elitou. Již šestého ročníku v nepřerušené řadě a sedmého v klubové historii. S jakými ambicemi do HET ligy vykročí? Jak jsou na těžké ligové bitev nachystaní? A co očekávají o sezóny, která podle všeho bude nejatraktivnější v české fotbalové historii? Nejen na tato témata přišla řeč na tradiční předsezónní tiskové konferenci.

Post has attachment
Ježour TV nabízí záznam tiskové konference FC Vysočina před podzimním startem HET ligy. Hovoří na ní ředitel klubu Jan Staněk, trenér Ivan Kopecký a opory týmu Lukáš Vaculík a Jan Hanuš.

Post has attachment
FC Vysočina ztvrdil profesionální kontrakty se dvěma středopolaři! Letní posilou jihlavského kádru se stal pětadvacetiletý Nikolas Daníček, jenž se upsal na tři roky, a smlouvu v FC Vysočina o tři roky prodloužil třiadvacetiletý Jakub Fulnek.

Post has attachment
Nový realizační tým FC Vysočina během letní přípravy sehrál osm kvalitních a poučných duelů. Potěšila obhajoba vítězní na Perleťovém poháru v Žirovnici či výhra nad Heidenheimem, celkem 2. Bundesligy. Naopak varováním byly výkony proti Darmstadtu, loňskému účastníkovi Bundesligy, nebo proti třetiligovému Velkému Meziříčí. Zajímavostí byla generálka na ligový start, v níž Vysočina vůbec poprvé změřila síly s některým z reprezentačních výběrů. Jaké výsledky a bilanci letní blok přinesl?

Post has attachment
Nabízíme pozápasové ohlasy: krom komentáře trenéra Ivana Kopeckého přinášíme i slova stopera Jiřího Krejčího.

Post has attachment
První tým FC Vysočina dospěl ke konci letní přípravy. Tým kouče Ivana Kopeckého dnes sehrál generálku na start HET ligu, k němuž dojde příští sobotu v Karviné. Jihlavského lodivoda jsme se po utkání s národním týmem Bahrajnu zeptali nejen na jeho hodnocení skončeného duelu.

Post has attachment
Šest stovek diváků bylo na jihlavském stadiónu svědkem zajímavé a vydařené generálky. FC Vysočina poprvé v dějinách fotbalu v Kraji vysočina změřil síly s některým z reprezentačních týmů. Národní výběr Bahrajnu, který vede český kouč Miroslav Soukup, porazil zaslouženě 3:0 (1:0), když skóre duelu otevřel Antonín Rosa a ve druhé půli se dvakrát trefil Davis Ikaunieks.

Post has attachment
Juniorský tým FC Vysočina dnes v Borech u Velkého Meziříčí ukončil krátké soustředění výhrou nad divizním SFK Vrchovina Nové Město na Moravě. Jihlavští mladíci předvedli duel dvou velmi odlišných poločasů. V prvním zvítězili 0:3 díky dvěma trefám Filipa Novotného a jednou se trefil Martin Svatík, ovšem ve druhém se jim nedařilo a dvakrát inkasovali.
Wait while more posts are being loaded