Profile cover photo
Profile photo
SPECJALISTYCZNY GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY DR N. MED. MAŁGORZATA SKWIRA-KAPAŁA
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Wkładkę wewnątrzmaciczną umieszcza się w pochwie w ostatni dzień cyklu miesiączkowego. Wkładka jest środkiem antykoncepcyjnym o dużej skuteczności. Założenie wkładki powinno być poprzedzone specjalistycznym badaniem. Usługi zakładania wkładki zarówno tradycyjnej, jak i Mirena oferuję w moich gabinetach - http://ginekolog-gliwice.com.pl/cennik.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Badania położnicze powinny być wykonywane co miesiąc, gdy kobieta w ciąży przychodzi na wizytę do lekarza. Na badanie składa się wywiad lekarski oraz badanie przedmiotowe czyli osłuchiwanie, opukiwanie i dokładne oględziny ciała w poszukiwaniu jakichkolwiek nieprawidłowości. Na badania położnicze zapraszam do mojego gabinetu - http://ginekolog-gliwice.com.pl/cennik.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Usługi ginekologiczno-położnicze świadczę w dwóch gabinetach - w Zebrzydowicach i Gliwicach. Do obu gabinetów serdecznie zapraszam. Adresy obu miejsc znajdą Panie na stronie internetowej w zakładce Kontakt. W razie jakichkolwiek pytań, proszę o telefon lub wiadomość wysłaną przez formularz kontaktowy online. Zapraszam - http://ginekolog-gliwice.com.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferuję usługi prowadzenia ciąży na każdym etapie. Zatem jeśli postanowiłaś zmienić lekarza, u którego prowadziłaś ciążę, nie ma żadnego problemu. Każdej przyszłej mamie zapewniam profesjonalną opiekę. Zachęcam do kontaktu - http://ginekolog-gliwice.com.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każda Klientka może u mnie liczyć na fachową poradę. Oferuję pomoc wszystkim Paniom, które zgłoszą się do mojego gabinetu ginekologicznego, bez względu na rodzaj konsultacji. Każdej osobie udzielę pełnego wsparcia medycznego. Zapraszam - http://ginekolog-gliwice.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każda metoda antykoncepcji ma inne działanie. Przy wyborze danej metody należy uwzględnić wiek kobiety, jej stan zdrowia i potrzeby. Tylko wtedy możemy być pewni, że metoda będzie bezpieczna i skuteczna. W moim gabinecie udzielam fachowych porad dotyczących właściwego doboru nowoczesnych metod antykoncepcji - http://ginekolog-gliwice.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakres usług moich gabinetów wchodzą kompleksowe porady ginekologiczne związane z problemami zdrowotnymi, dotyczącymi narządów rodnych, ich anatomii i funkcjonowania. Dysponuję nowoczesnym sprzętem do wykonywania badań ginekologicznych i położniczych. Udzielam również porad na temat doboru nowoczesnych metod antykoncepcji. Zapraszam - http://ginekolog-gliwice.com.pl/uslugi
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Badanie cytologiczne umożliwia wczesne rozpoznanie stanu przedrakowego szyjki macicy. Zabieg nie powinien być wykonywany nie wcześniej niż w 4 dniu po miesiączce i nie później niż w 4 dniu przed kolejną miesiączką. Za najlepszy czas na wykonanie cytologii uznaje się okres między 10 a 18 dniem cyklu miesiączkowego. Na badanie cytologiczne zapraszam do moich gabinetów - http://ginekolog-gliwice.com.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
USG ginekologiczne wykonuje się profilaktycznie w celu oceny stanu narządów rodnych kobiety i cyklu miesiączkowego, a także przy podejrzeniu i leczeniu schorzeń organów płciowych. Do USG używany jest specjalistyczny aparat ultrasonograficzny, który dzięki wykorzystaniu fal ultradźwiękowych tworzy na ekranie monitora obraz badanych narządów wewnętrznych. Co istotne, badanie to jest bezbolesne i nieszkodliwe, a to oznacza, że może być wykonywane wielokrotnie. Na profesjonalne badanie USG ginekologiczne zapraszamy do naszego gabinetu - http://ginekolog-gliwice.com.pl/uslugi.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W razie jakichkolwiek pytań, gorąco zachęcamy do kontaktu. Pacjentki, które chcą umówić się na wizytę, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Na stronie internetowej znajdą Państwo nasz adres mailowy, numer telefonu, a także adresy naszych gabinetów w Gliwicach i Zebrzydowicach. Zapraszamy - http://ginekolog-gliwice.com.pl/kontakt.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded