Profile cover photo
Profile photo
Gourmet Club
Vertigo Gourmet esinduskauplus - USALDA OMA MAITSET!
Vertigo Gourmet esinduskauplus - USALDA OMA MAITSET!
About
Gourmet Club's posts

Post has attachment
Deli & Cafe

Kõikide Gourmet Club´i ja endiste Vertigo Gourmet toodete andunud fännide rõõmuks oleme avanud Tallinna vanalinnas Viru tn. 17 esinduspoe, mida tegelikult kutsume juba suupärasemalt Deli & Café-ks. Siin pakume läbilõiget pea kogu meie valikust. Lisaks täiendame meie hitt-toodete (nagu rosina-pähklileib ja Caesari kaste) valikut vaid ekstra meie poe jaoks valmistatud hooajaliste hõrgutistega.

Deli & Café on samuti mõnusast gourmet poe atmosfäärist lugupidava foodie kohtumispaik, kus sõpradega hea korraks maha istuda ja nautida mõnda meie küpsetist või kooki värskelt valmistatud Illy kohvi saatel.

Oleme lisanud valikusse lisaks paremaid palasid ja veinipoolist Itaalia väiketootjatelt. Hea võimalus täiendada näiteks külla minnes gourmet-kingitust sobiva ja kindlasti mõistliku hinnaklassi veiniga.

Meie juurde on lihtne tulla. Asume Viru tänava McDonaldsi vastas ja autoga tulles saad selle parkida Vana-Viru tänavale, kust meieni on ainult mõnikümment meetrit.

Kohtumiseni Deli & Cafes!

Oleme avatud:
E-R 9 - 21
L 10 - 21
P 11 - 19

Post has attachment
Meie lugu

"Kui maitseme uusi asju, teeme tootest näiteks kolmanda või neljanda versiooni, siis see, kui mul hakkab justkui pea ringi käima, näitab, et asi on õige!" - Imre Kose

Paljudele lähedaseks saanud Vertigo Gourmet looming kannab alates 2012 oktoobrist Gourmet Club'i nime, säilitades teile harjumuspärase kõrge kvaliteedi ja armsaks saanud sortimendi.

Teiepoolne tagasiside on meile väga oluline ning koos ühiste mõtete ja inspireerivate ideedega ongi tänaseks armastatud tootevalik sündinud, luues uusi elamusi nii teie argipäeva, kui väärtustamaks eriliste hõrgutistega pidupäevi ja olulisi sündmusi.

Suurepäraseks näiteks on Gourmet Club´i populaarseim toode Caesari kaste, millest kogu gurmeelugu alguse sai. Caesari kastmesse on koondunud meie põhiväärtused ja loogika, millest lähtume ka uusi hõrgutisi luues. On hea meel tõdeda, et Gourmet Clubi armastatuim ja 2012. aastal Eesti Parimaks kastmeks tunnustatud toode on jätkuvalt meie sõpradele inspiratsiooniallikaks.

Meie jaoks on oluline luua ka edaspidi tooteid, mis maitsevad nagu ise tehtud. Kasutame võimalikult värskeid ja naturaalseid komponente eesmärgiga pakkuda ainulaadseid ja uusi maitsenaudinguid. Hea meelega toome teieni puhtast ja eelistatavalt kohalikust toorainest hõrgumad hooajalised palad. Igal aastaajal esitleme just seda unikaalset ja rikkalikku maitsete buketti, mis on saanud innustust hetke parimatest kodumaistest metsa- ning aiasaadustest. Lisame vaid pisut aastatega lihvitud kogemusi ja rohkelt südamesoojust, et teie maitsemeeli positiivselt üllatada.

Meie missiooniks on jätkuvalt pakkuda kvaliteetset alternatiivi püsiväärtusi hindavale inimesele. Tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas, mis on selgelt mõjutatud masstoodangust,

"Loome isikupäraseid tooteid, millel on justkui käejälg juures".

Tänaseks koosneb meie tootevalik sajakonnast hõrgutisest. Meie sortimendist leiab nii erinevaid kastmeid, šokolaadikreeme, populaarseid torte ja kooke meie magusameistritelt, samuti värskeid salateid, mõnusaid quiche kui ka saaremaiselt mõnusad käsitööleivad.

Soovist pakkuda üha uusi maitsenaudinguid, oleme alates 2012. aasta oktoobrist Prantsuse kvaliteetšokolaadi-brändi Valrhona jaemüügi-esindajaks Eestis. Valrhona maiused on erilise maitse ja puhta šokolaadi meisterliku kombineerimise tõttu maailmas suurt tunnustust leidnud. Meie valikus on Valrhona ahvatlevaid käsitöö-kompvekke ja erinevaid suurepäraselt kingitusteks sobivaid šokolaadiassortiisid.


Soovime olla sulle heaks nõuandjaks ja kaaslaseks sinu gourmet-avastusretkel,


Tere tulemast uute maitsete maailma!
Wait while more posts are being loaded