Profile cover photo
Profile photo
Naturfyt Vaša Naturlekáreň
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
ALLA - ovocný sójový dezert

Máme pre Vás chutnú bezlaktózovú novinku!!!
Sójové dezerty ALLA original vznikli ako náhrada klasických mliečnych jogurtov. Sú vyrobené z čerstvého sójového mlieka, ovocnej alebo čokoládovej zložky, rastlinného oleja, kukuričného škrobu. Lahodnou chuťou a jemne krémovou konzistenciou si ľahko získajú obľubu u detí, ale aj dospelých. Sú bez konzervačných látok a vyhovujú požiadavkám mnohých diét, napríklad pre ľudí s celiakiou a laktózovou intoleranciou.
Ich trvanlivosť je 30 dní.
Alla dezerty vám ponúkame s týmito príchuťami: JAHODA, MARHUĽA, BROSKYŇA, ČUČORIEDKA,ČOKOLÁDA
Taktiež v našich obchodoch nájdete aj Tofu a Tavenýr, vo viacerých príchutiach, všetko od Slovenského výrobcu Soy 'n' Health
Dobrú chuť!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
RAW-ME - DNES OCHUTNÁVKA + SÚŤAŽ!!!
Zazdieľajte s označením ‪‎NaturFyt  - zaradíte sa tak do žrebovania o 2 tyčinky Raw-me podľa vlastného výberu! :)
Tyčinky Raw-me sú bez lepku, bez cukru, bez konzervantov, vegan a ešte aj Slovenské :) Novinka v našom sortimente v týchto príchutiach: 
Brusnica
Jablko
Čerešňa
Kakao
Mango 
Marhuľa
Cena: 1,30 Eur/ks 
Kompletné zloženie a energetické zloženie tu: http://www.rawmebar.com/#!produkty/c1o5o
Pekný deň

PS: Ochutnávka trvá od 10:00 24.2.2016 do konca dňa, súťaž od zverejnenia do 25.2.2016, polnoci.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
OVOCŇÁK
U nás si môžete zakúpiť tento skvelý Mušt alebo Pyré. Ovocňák - poklad z Bielych Karpát. Vyrába sa iba z čerstvého ovocia a zeleniny, na 1 l sa spotrebuje 1,6 kg ovocia. Ošetrený len pasterizáciou, neobsahuje žiadne konzervanty a tak isto ani pridanú vody, sladidlá, ochucovadlá, koncentráty a iné chémie. Nefiltrovaný. Balenie uchováva čerstvosť v nezmenenom stave min. 12 mesiacov :) Dajte si s nami!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ZENBEV - koniec nespavosti :)

Často k nám chodia ľudia hľadajúci niečo/hocičo aby sa mohli dobre vyspať. Že by bol riešením tento chutný čokoládový nápoj?

Zmes na prípravu nápoja Zenbev je vyrobená z tekvicových semienok. Organické tekvicové semienka sú za studena lisované, aby sa z nich odstránil olej, a následne sú pomleté na prášok. Tekvicový prášok obsahuje tryptofán a vitamíny skupiny B, ktoré sú potrebné na stimuláciu sekrécie melatonínu – látky, ktorú mozog potrebuje na dosiahnutie prirodzeného a zdravého spánku.
Zenbev možno užívať počas dňa ako silný zdroj tryptofánu, ktorý je prekurzorom sérotonínu. Sérotonín reguluje náladu, emócie a chuť do jedla, a je o ňom známe, že prináša úľavu od stresu, pri stavoch úzkosti a depresie. K ďalším predpokladaným prínosom užívania prírodného tryptofánu patrí zmiernenie príznakov chronickej bolesti, úbytok telesnej hmotnosti a zvýšené libido. Cez deň nespôsobuje spavosť. V čase tmy naopak Zenbev pôsobí ukľudňujúco a spôsobuje až "ťahanie" na spánok.
Zatiaľ sme na neho počuli samé chvály, čoskoro vyskúšame spolu s Vami ;) Pekný deň

‪#‎NaturFyt‬
@Zenbev
Photo
Add a comment...

Post has attachment
DOLFIN - Pravá Belgická čokoláda

Sme čokoholici! Priznávame sa (: A tak sme do nášho sortimentu zaradili aj pravú Belgickú čokoládu!!!
Objavili sme vynikajúce "čokoládové jednohubky" s príchuťami od výmyslu sveta, zážitkový karamel v čokoláde s viacerými typmi posypov, a čokolády, ako napríklad "ľevanduľová", "hrušková" či "horká s pomarančovou kôrou." Možno im čoskoro podľahnete aj Vy (:

Prajeme pekný deň
Photo
Add a comment...

Post has attachment
LALA MOON
Aniónové vložky pre ženy. Čo to vlastne je? Prečo ich používať? Prečo práve Anióny? Už zajtra (29.1, piatok), v našej predajni v Luxor pasáži sa môžete dozvedieť viac. 
Začíname o 11:00! :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
RAKYTNÍKOVÝ OLEJ

Rakytník patrí medzi rastliny s najväčšou výživovou hodnotou na svete. Obsahuje 190 výživných látok medzi ktoré patrí aj vysoký podiel palmitolejovej kyseliny. Táto zložka má priaznivý vplyv na stenu žalúdka a dvanástorníka. Rakytníkový olej tak pôsobí nielen ako prevencia, ale používa sa aj pri liečbe rakoviny týchto orgánov. Táto zložka oleja má tiež veľmi dobrý vplyv pri znižovaní rizika a zlepšení stavu srdcovo-cievnych a mozgovo-cievnych chorôb. Vysoký podiel antioxidantov v Rakytníku taktiež udržuje bunky nášho telo bez voľných radikálov, ktorých počet by sme si mali strážiť.
Zaujímavosťou je Rakytník patrí medzi olivovité rastliny. smile emoticon

V našich predajniach Vám k Vašej spokojnosti ponúkame Rakytníkový olej, za studená lisovaný, od viacerých výrobcov.

Pekný deň
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ARÓNIA ČIERNOPLODNÁ, šťava

Dobrý deň. V toto jesenné obdobie, kedy je podpora imunity veľmi potrebná sme pre Vás pripravili ZĽAVU na 0,7l a 3l balenie Šťavy z tejto čarovnej plodiny! 

Arónia (Aronia melanocarpa), inak nazývaná aj Jarabina čierna či Sibírska čučoriedka má veľa pozitívnych účinkov na organizmus človeka, z nich niektoré vyberáme:
- povzbudzuje imunitu
- reguluje nízky/vysoký krvný tlak
- priaznivo ovplyvňuje hladiny inzulínu v krvi
- regeneruje oči
- lieči žalúdočné vredy
- zmierňuje anémiu
- spomaľuje proces starnutia
- stimuluje funkciu štítnej žľazy
- a mnoho ďalšieho...
Link na výrobcu: https://plus.google.com/u/0/107188061700186338027/posts?hl=en
viac informácií: http://www.aroniaoriginal.sk/aronia/1-CO-JE-ARONIA

Dobrú chuť :)
ARONIA ORIGINAL
ARONIA ORIGINAL
aroniaoriginal.sk
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded