Profile cover photo
Profile photo
Agmar Mariusz Radecki
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Jesteśmy bardzo zaangażowani w naszą pracę. Naszym Klientom pomagamy nie tylko w wyborze odpowiedniej nieruchomości, ale także w zakresie kredytów hipotecznych czy konsolidacyjnych. Jeżeli istnieje taka potrzeba udzielamy pomocy również w przypadku regulacji stanu prawnego danej nieruchomości. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: http://agmaronline.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kiedy warto skorzystać z usług profesjonalnego biura nieruchomości? Przede wszystkim najpierw należy zdać sobie sprawę z tego, jakie zadania czekają nas w związku z kupnem domu lub mieszkania. Jeżeli po realnej ocenie swoich możliwości nie czujemy się na tyle kompetentni, by samodzielnie zająć się załatwieniem wszystkich formalności warto udać się do biura pośredniczącego w obrocie nieruchomościami, którego pomoc może okazać się bezcenna. http://agmaronline.pl/nieruchomosci/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Filarem dobrze prosperującego biura rachunkowego jest nie tylko wykwalifikowana kadra pracownicza, ale przede wszystkim zaufanie Klientów. Doskonale o tym wiemy, dlatego każdy kto zgłosi się do biura Agmar - http://agmaronline.pl/ może liczyć na indywidualne podejście, profesjonalną pomoc i kompleksowe rozwiązanie swojego problemu. Zapraszamy do Rybnika!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Planują Państwo kupno domu lub mieszkania? To bardzo ważna decyzja, dlatego przed jej podjęciem warto upewnić się co do nabywanej nieruchomości. Nasze biuro w Rybniku dysponuje wieloma interesującymi ofertami zarówno działek budowlanych, jak i obiektów w stanie surowym. Posiadamy szczegółowe informacje dotyczące każdej z nieruchomości, których chętnie udzielimy zainteresowanym Klientom. http://agmaronline.pl/nieruchomosci/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy kompleksowy pakiet usług księgowych. Przygotujemy dla Państwa analizy finansowe i sprawozdania statystyczne przedsiębiorstw, sporządzimy kosztorysy, a także poprowadzimy księgowość małych i średnich firm łącznie z obsługą kadrowo-płacową. Szczegółowy zakres usług biura rachunkowego AGMAR z Rybnika dostępny na stronie: http://agmaronline.pl/biuro-rachunkowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebują Państwo fachowych usług z zakresu doradztwa inwestycyjnego? Proponujemy zapoznać się z ofertą przygotowaną przez biuro nieruchomości z Rybnika: http://agmaronline.pl/nieruchomosci/. Nieprzerwanie obserwujemy sytuację na rynku nieruchomości, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i rozległą wiedzą, pozwala nam oferować Klientom wysoką jakość usług doradczych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rozliczenia z Urzędem Skarbowym czy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych wymagają szczególnej staranności. Dlatego prowadzenie tego rodzaju dokumentacji warto powierzyć profesjonalnej firmie księgowej. Fachową pomoc w tym zakresie uzyskają Państwo w biurze rachunkowym AGMAR z Rybnika. Szczegóły na stronie: http://agmaronline.pl/biuro-rachunkowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Biuro AGMAR z Rybnika świadczy nie tylko usługi księgowe. Zajmujemy się również pośredniczeniem w obrocie nieruchomościami. Pomagamy w sprzedaży, kupnie, najmie oraz rzetelnej wycenie obiektów. Nasi Klienci otrzymają także bezpłatną pomoc doradczą w zakresie kredytów konsolidacyjnych oraz hipotecznych. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta zapraszamy do kontaktu: http://agmaronline.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Profesjonalna analiza finansowa składa się z analizy wstępnej, wskaźnikowej oraz analizy mierników syntetycznych. Powinny w niej zawierać się wszelkie dane ilościowe i jakościowe, na podstawie których łatwo można zinterpretować kondycję finansową danego przedsiębiorstwa oraz jego rokowania na najbliższą przyszłość. Dokładną analizę finansową przygotuje dla Państwa biuro księgowe Agmar: http://agmaronline.pl/biuro-rachunkowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W biurze rachunkowym Agmar Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście do każdej prowadzonej sprawy księgowej. Sprawozdania finansowe czy statystyczne wykonujemy sumiennie i rzetelnie, nie pozostawiając miejsca na wątpliwości czy niedociągnięcia. Jeśli pragną powierzyć nam Państwo prowadzenie księgowości swojego przedsiębiorstwa zapraszamy do kontaktu: http://agmaronline.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded