Profile

Cover photo
Verified local business
Nemoinspekt s.r.o.
Home Inspector
Today 8AM–6:30PM
2 followers|32,467 views
AboutPostsPhotosVideos
Contact Information
Map of the business location
Marie Cibulkové 492/6 140 00 Praha 4 Czech Republic
Marie Cibulkové 492/6CZHlavní město Praha140 00
+420 730 193 333nemoinspekt.cz
Home InspectorToday 8AM–6:30PM
Monday 8AM–6:30PMTuesday 8AM–6:30PMWednesday 8AM–6:30PMThursday 8AM–6:30PMFriday 8AM–6:30PMSaturday ClosedSunday Closed
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
4.7
33 reviews
5 star
27 reviews
4 star
5 reviews
3 star
No reviews
2 star
No reviews
1 star
1 review
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Michal Opravil's profile photo
Michal Opravil
5 months ago
Při koupi nového bytu jsme chtěli mít jistotu. Nakonec nás mile překvapil developer, který byt zpracoval velmi dobře, takže inspektorka nenašla velké množství závad. Nicméně vše bylo prohlídnuto velmi pečlivě, s důrazem na mnoho věcí, která vás ani nenapadnou. Rozhodně se vyplatí, ačkoliv cena by mohla být nižší...
Lucie Odehnalova's profile photo
Lucie Odehnalova
6 months ago
Poskytnuté služby hodnotím velice pozitivně a s největší spokojeností. Velice přátelská a profesionální komunikace s panem inspektorem. Oceňuji zejména časovou flexibilitu.
Filip Varecha's profile photo
Filip Varecha
a year ago
Po stránce inspekce vše na úrovni, pan inspektor je odborník a pomohl nám zjistit maximum informací. Organizační stránka věci z centrály chvílemi trochu pokulhává a tak nebyly bohužel dodrženy slibované termíny a dílčí část zprávy jsem musel opakovaně poptávat. Cena za služby je také poněkud vyšší. Celkově ale lze doporučit, protože koupi nemovitosti člověk neřeší každý den a služby Nemoinspektu se vám rozhodně vyplatí, ať už ji nakonec koupíte, nebo ne.
Petr Vanecek's profile photo
Petr Vanecek
3 months ago
Byli jsme s prací inspektora opravdu spokojení.
Petr Pavlík's profile photo
Petr Pavlík
5 months ago
za 7500kč obyčejná prohlídka s inspektorem. S žádným výstupním protokolem od něj. Konkurence to samé nabízí za polovinu. Nedozvěděl jsem se ani procentuální odchylku ve výměře. Nikterak detailně neprohlížel nemovitost a když jsem sám na něco přišel, tak byl na straně prodejce. A nějaké rady? Pouze že je to normální.
Response from the owner - 3 months ago
Velmi nás mrzí tento názor klienta. U této zakázky šlo o atypickou situaci, kdy si naší společnost klient přizval již první předpřejímce – tedy po vlastním zjištění vad a nedodělků, které provedl již dříve svépomocí. Následovala kontrola odstranění těchto zjištění. Náš inspektor zároveň odhalil několik dalších vad k reklamaci, které developer uznal k nápravě. Ověření rozlohy proběhlo bez odchylky větší, než bylo udáváno v kupní smlouvě. Pro naší společnost jde o velmi přínosnou zpětnou vazbu, kdy zejména v komunikaci mohla být naše práce kvalitnější. Ing. Tomáš Zima, Nemoinspekt s.r.o.
Eliška Březíková's profile photo
Eliška Březíková
8 months ago
Máme tu nejlepší zkušenost. Rychlá domluva, perfektní organizace, rychlé jednání. Pan inspektor byl velmi příjemný, vše dobře zkontroloval a poradil, co dál. Vřele doporučujeme.
Lucie Krejčí's profile photo
Lucie Krejčí
a year ago
Byli jsme s objednanou službou (technická inspekce bytu) velice spokojení. Objednanou službu zajistili rychle, paní inspektorka vše poctivě zkontrolovala a byla velice ochotná i při zodpovídání našich dotazů. Rozhodně se cítím klidnější, když kupuji nemovitost, kterou proklepl někdo, kdo dané problematice rozumí. Nemoinspekt DOPORUČUJEME!
Malik zluty vlas's profile photo
Malik zluty vlas
a year ago
Nechal jsem si prověřit pozemek - velice ochotný pán, vše obvolal či osobně navštívil, zjistil pro mě netušené podstatné věci, ověřil vše co šlo, zda není fámou, co tvrdí realitní makléř, udělal maximum, aby zjistil pro mě potřebné detaily, cenové nástiny možných dalších vydání. Sice nevěděl vše ze své zkušenosti z patra, ale dozjistil to s maximální podrobností.

Stream

Nemoinspekt s.r.o. hasn't shared anything with you.

People are more likely to share with you if you add them to your circles.