Profile cover photo
Profile photo
Mago S.A.
5 followers -
Jesteśmy producentem wyposażenia sklepowego i magazynowego. Tworzymy rozwiazania idealne dla każdej branży i powierzchni sklepu.
Jesteśmy producentem wyposażenia sklepowego i magazynowego. Tworzymy rozwiazania idealne dla każdej branży i powierzchni sklepu.

5 followers
About
Mago S.A.'s posts

Post has attachment
Jednym z nowoczesnych rozwiązań, jakie oferujemy, jest system regałów CX 25. Mamy dwie wersje produktu: z pojedynczymi tyłami (Monofond) oraz ze standardowymi podwójnymi (Classic). W systemie regałów zastosowane są funkcjonalne niskie półki. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej http://www.mago.com/oferta/wyposazenie-sklepow/regaly-sklepowe-systemowe/systemy-standardowe-p25/cx-25/.
Photo

Post has attachment
Na stronie internetowej http://www.mago.com/nasi-klienci/ możecie sprawdzić, dla których klientów już realizowaliśmy zamówienia. Są to m.in. firmy: Tesco, Empik, Saturn. Działamy w branży od wielu lat, cenne doświadczenie i profesjonalizm doceniają nasi klienci. Zachęcamy wszystkich do współpracy.

Post has attachment
Poszukujecie regałów do magazynu? U nas je znajdziecie. Zajrzyjcie na stronę internetową http://www.mago.com/oferta/technika-magazynowa/. Oferujemy regały paletowe i wspornikowe. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

Post has attachment
Często dostarczamy wyposażenie do dużych sklepów. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Zachęcamy do kontaktu z nami, chętnie podejmujemy się trudnych zleceń. Nasza doświadczona ekipa zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego sklepu. Zapraszamy na stronę internetową http://www.mago.com/nasi-klienci/.

Post has attachment
Oferujemy wyposażenie m.in. dla sklepów sportowych. Posiadamy regały idealnie dopasowane do tego typu asortymentu. Zajrzyjcie na naszą stronę internetową http://www.mago.com/oferta/wyposazenie-sklepow/. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Post has attachment
Szukasz boksu kasowego do małego lub średniego sklepu? W naszej ofercie znajdziesz odpowiedni produkt. Na stronie internetowej http://www.mago.com/aktualnosc/boks-kasowy-mini-maly-boks-wielkie-mozliwosci/ umieściliśmy informacje na temat boksów kasowych mini. U nas zakupisz je w wyjątkowej cenie.

Post has attachment
Jednym z produktów, który cieszy się dużą popularnością wśród klientów, jest system regałów sklepowych MEGA 015. System ten sprawdza się świetnie w różnego rodzaju sklepach. Na stronie internetowej http://www.mago.com/oferta/wyposazenie-sklepow/regaly-sklepowe-systemowe/systemy-standardowe-p50/mega-015/ znajdziecie przykładowe jego zastosowania. Zapraszamy.

Post has attachment
Już ponad 10 lat temu w naszej spółce został wdrożony System Zarządzania Jakością ISO:9001. Dostarczanie klientom produktów wysokiej jakości to dla nas priorytet. Cały proces produkcji jest kontrolowany. Zapraszamy na stronę internetową http://www.mago.com/home/o-nas/cert-2/.
Photo

Post has attachment
Ufają nam duzi i mali klienci. Na stronie internetowej http://www.mago.com/nasi-klienci/ możesz sprawdzić z kim do tej pory współpracowaliśmy. Mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu udaje nam się z sukcesami realizować nawet trudne projekty.

Post has attachment
Mamy wiele certyfikatów, które potwierdzają jakość i bezpieczeństwo oferowanych przez nas rozwiązań. Jeżeli poszukujesz firmy, która dostarcza wyposażenie sklepów i magazynów, warto się z nami skontaktować. Mamy rozbudowaną ofertę. Zajrzyjcie na stronę internetową http://www.mago.com/o-nas/cert-2/.
Wait while more posts are being loaded