Profile cover photo
Profile photo
Wiatr Jan. Zakład ślusarski. Techniczne urządzenia baz paliw
About
Posts

Post has attachment
Nasze usługi obejmują budowę, konserwację i naprawy stacji paliw. Podczas realizacji zleceń wykorzystujemy zarówno nowoczesne, jak i sprawdzone metody. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy gwarantują terminowe wykonanie zlecenia. Zapraszamy - http://budowairemontystacjipaliw.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Zakład Ślusarski Jan Wiatr ze Śląska zajmuje się budową i modernizacją stacji paliw. Mamy duże doświadczenie i podejmiemy się realizacji każdego zlecenia. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszej oferty lub macie jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu. Czekamy na Państwa telefony i wiadomości mailowe. http://budowairemontystacjipaliw.pl/kontakt/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na swoim koncie mamy wiele zbudowanych i zmodernizowanych stacji paliw. Dodatkowo wyczyściliśmy już nie jeden zbiornik paliw. Jeśli nie chcą Państwo kupować kota w worku i zależy Państwu na skorzystaniu z usług profesjonalnej firmy, zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć. Mamy nadzieję, że przekona ona Państwa do skorzystania z naszych usług. http://budowairemontystacjipaliw.pl/galeria/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy także legalizację zbiorników paliw. Jej celem jest potwierdzenie prawidłowości funkcjonowania urządzeń pomiarowych paliwa. Wykonujemy legalizację jednostkową, legalizację pierwotną oraz legalizację ponowną. Więcej informacji na temat naszych usług znajdą Państwo na stronie internetowej - http://budowairemontystacjipaliw.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warto wiedzieć, że likwidacja stacji paliw musi zostać wykonana zgodnie z normami i przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Dlatego też warto zlecić to zadanie firmie, która ma na tym polu doświadczenie. Oferujemy profesjonalne usługi związane z likwidacją stacji paliw. Zachęcamy do kontaktu - http://budowairemontystacjipaliw.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli stacja paliw ma funkcjonować jak najdłużej, to konieczna jest jej właściwa eksploatacja i odpowiednia konserwacja. Nasze usługi obejmują modernizacje stacji paliw oraz czyszczenie zbiorników paliwowych. Gwarantujemy profesjonalne i bezpieczne wykonanie prac remontowych - http://budowairemontystacjipaliw.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma zajmuje się zarówno budową, jak i modernizacją stacji paliw. Wykonujemy także remonty stacji paliw. Podejmujemy się również legalizacji zbiorników – pierwotnej, jednostkowej i ponownej. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z pełną ofertą - http://budowairemontystacjipaliw.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded