Profile cover photo
Profile photo
PPHU EKO
9 followers
9 followers
About
PPHU EKO's posts

Post has attachment
Nowy model STIHL MS 231 spala 20% mniej mieszanki paliwowej oraz emituje do 50% mniej spalin w porównaniu do dwusuwowych modeli o tej samej mocy bez technologii 2-MIX. Nowy model charakteryzuje się doskonałymi parametrami prowadzenia, jest poręczny oraz łatwy w obsłudze. Pilarka łańcuchowa STIHL MS 231 to znakomita opcja dla rolników, ogrodników, sadowników do pozyskiwania i przygotowania drewna opałowego, przycinania i docinania drewna, prac budowlanych w drewnie i pielęgnacji drzew na posesji. Niezawodna, oszczędna i wydajna.
Photo

Post has attachment
MS 362-VW
Pilarka łańcuchowa o mocy 4,6 KM z ogrzewanym uchwytem i gaźnikiem

Nowoczesna spalinowa pilarka łańcuchowa STIHL o mocy 4,6 KM z silnikiem w technologii 2-MIX, wyposażona w układ ogrzewania gaźnika (V) i elektryczne ogrzewanie uchwytu (W). Mocna i wydajna, o niskim poziomie drgań, wyposażona w system filtrów powietrza o długiej żywotności. Do 20% mniejsze zużycie paliwa i redukcja emisji spalin do 50% w porównaniu do dwusuwowych modeli o tej samej mocy bez technologii 2-MIX. Doskonała do pozyskiwania drewna w okresie jesienno-zimowym.
Photo

Post has attachment
VIKING Glebogryzarki

HB 445. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu i akcesoriom dodatkowym oraz kompaktowej konstrukcji glebogryzarka VIKING HB 445 doskonale nadaje się do kultywacji różnych podłoży. Szerokość roboczą można zredukować z 45 cm na 25 cm lub poszerzyć na 60 cm.
Photo

Post has attachment
Promocja! Lekkie nożyce do żywopłotu HS 45, 60 cm

Wyjątkowo lekkie nożyce spalinowe, przeznaczone do pielęgnacji żywopłotów w przydomowych ogrodach. Doskonale nadają się do trymowania niskich i średnich żywopłotów i krzewów ozdobnych. Specjalna geometria noża zapewnia czyste i precyzyjne cięcia. Noże tnące produkowane są w szwajcarskiej fabryce firmy STIHL z prawdziwie szwajcarską precyzją.
Photo

Post has attachment
Nowa, lekka kosa mechaniczna z systemem łatwego uruchamiania ErgoStart - FS 40.

Nowa, lekka kosa mechaniczna, bardzo łatwe uruchamianie. Przeznaczona do wykaszania trawy wokół drzew, roślin, wzdłuż ogrodzeń i innych przeszkód.
Photo

Post has attachment
Komfortowa kosiarka spalinowa z napędem kół. MB 650 T

Kosiarka spalinowa do koszenia dużych trawników o powierzchni do 2000 m². 1-biegowy napęd i silnik ReadyStart. Trwała obudowa z aluminium z wymiennymi bocznymi listwami ochronnymi i zderzakiem z przodu. Idealna do koszenia dużych trawników.
Photo

Post has attachment
Od 1992 roku firma VIKING weszła w skład grypy STIHL. Na ofertę firmy składają się takie produkty jak: spalinowe kosiarki trawnikowe, akumulatorowe kosiarki trawnikowe, kosiarki samojezdne, glebogryzarki, wertykulatory czy rozdrabniacze.
Photo

Post has attachment
Przykłady naszych produktów:

MSE 140 C-BQ
Bardzo lekka pilarka elektryczna klasy komfort wyposażona w błyskawiczny napinacz piły łańcuchowej (B) i hamulec wybiegu piły łańcuchowej (Q). Odpowiednia do prac budowlanych, majsterkowania i przygotowania drewna opałowego.
Photo

Post has attachment
„Ułatwić ludziom codzienną pracę na łonie przyrody“ Andreas Stihl

W roku 1926 Andreas Stihl założył fabrykę maszyn w miejscowości Cannstatt koło Stuttgartu. Skonstruował on pierwszą pilarkę łańcuchową na świecie z silnikiem spalinowym. 

STIHL to światowy lider w produkcji pilarek łańcuchowych i urządzeń spalinowych i elektrycznych dla leśnictwa, rolnictwa, sadownictwa, budownictwa oraz do pielęgnacji zieleni. 
Photo

Post has attachment
Photo
Photo
29 listopada 2012 (2 zdjęcia)
2 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded