Profile cover photo
Profile photo
Wordpress Bilgi
4 followers -
Wordpress tema, eklenti, seo, bilgi platformu
Wordpress tema, eklenti, seo, bilgi platformu

4 followers
About
Posts

Post has attachment
CloudFlare nedir, web sitenizin hızını ve güvenliğini sağlayan ve ileri seviye güçlendirilmesinde büyük rol oynayan ücretsiz bir platformdur. Hemen göz atın;

Post has attachment
SSL sertifikası seo'ya katkısı hakkında en uygun yazıyı sizlere sunduk ve önemi nedir ssl nedir hakkında bilgilerde bulunduk. Hemen göz atın;

Post has attachment
Wordpress tema seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken belirli unsurlar vardır. Bu unsurları sizler için sıralama şekinde yazdık göz atın.

Post has attachment

Post has attachment
Wordpress ücretsiz blog temalar, sizler için semiş olduğumuz 10 adet profesyonel blog temalarına hemen göz atın.

Post has attachment
Backlink nedir sorularına en açıklayıcı bir şekilde cevap vermek istedik. Backlink en iyi ne şekilde nasıl alınır;

Post has attachment
Özgün içerik nasıl yazılır hakkında sizlere bir yazı yazmaya karar verdik. Google gibi arama motorları web sitenizin özgün olmasına dikkat eder. Özgün web siteleri her zaman daha avantajlıdır. Google web sitenizin hitine bakmaz, prensibi şöyledir; Özgün yazılar, zamanla okuyucu kazandıracaktır, demiştir.

Post has attachment
Paravan blog nedir soruları tarafımıza çokça geliyor, bu yüzden açıklamaya karar verdik. Paravan blog ana web sitenizin kategorisinden oluşan ayrı bir web sitedir. Mesela wordpress üzerine bir bloğum var ve paravan blog açmayı düşündüm. Paravan blogda da aynı kategoride yani wordpress üzerine bir blog açmam gerekir.

Post has attachment
Organik ziyaretçi arttırma yöntemleri hepimizin gözünde zor bir iş gibi duruyor, fakat yanılıyoruz. Zamanı günümüzde interneti kullanmayan kimse kalmadı. Herkes her aradığına anında internet üzerinden arayarak ulaşabiliyor. Bu aramalarda web sitenizin ilk sıralarda çıkması gerekki ziyaretçi kazanasınız.

Post has attachment
WordPress site kurulum herkes için zorlu bir süreçtir. Düzgün domain, hosting ve temayı bulabilmek çok zaman alınacak bir olaydır. Sizler için en hızlı bir şekilde wordpress site kurulum unu anlatmak istiyorum.
Wait while more posts are being loaded