Profile cover photo
Profile photo
TOMBUD Sp. z o.o. - Sp.k. Przedsiębiorstwo budowlane
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Zakończenie rozbudowy Pałacu Romantycznego w Turznie
Pomyślnie udało nam się zakończyć prace związane z rozbudową i przebudową Pałacu Romantycznego w Turznie, w ramach której zwiększyła się ilość pokoi, pomieszczeń konferencyjnych, powstała nowa sala klubowa, pokój zabaw dla dzieci, basen zewnętrzny z zewnętrznym jacuzzi oraz rozbudowana została strefa SPA (tepidarium, brodzik dla dzieci, sauna) z komunikacją z basenem zewnętrznym, rozbudowano i zmodernizowano do aktualnych potrzeb zaplecze kuchenne z pomieszczeniami przyległymi. W ramach inwestycji przeniesiono i rozbudowano kotłownię wprowadzając najnowsze rozwiązania technologiczne do celów grzewczych, technologicznych (zapewnienie ciepła dla basenu zewnętrznego, jacuzzi oraz rozbudowanej strefy SPA), ciepłej wody użytkowej. Jako podstawowe żródło ciepła zastosowano pompę ciepła powietrzną firmy VIESSMANN, jako alternatywne żródło ciepła gaz LPG. Nowe oraz adaptowane pomieszczenia hotelowe wyposażono w najnowszej generacji instalacje wentylacji mechanicznej, klimatyzacji oraz w pełną instalację teletechniczną i p.poż. Rozbudowany obiekt przystosowany jest dla korzystania przez osoby niepełnosprawne.
Termin realizacji: sierpień 2016 – wrzesień 2017
Całość prac była wykonana z dużą dbałością o wysoki standard wykończenia, spełniający wymagania hotelu czterogwiazdkowego. Budynek został przekazany inwestorowi bezusterkowo i już cieszy się uznaniem i pozytywnymi opiniami gości.

Poniżej można obejrzeć efekt końcowy, część zdjęć publikujemy dzięki życzliwości Właścicieli Pałacu Romantycznego i zapraszamy na stronę www.palac-romantyczny.com.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
30.06.2018
11 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Budynek mieszkalny wielorodzinny L7 na osiedlu Winnica w Toruniu
Adres: Toruń, ul. Szosa Lubicka 14
Generalny wykonawca: TOMBUD Spółka z o.o. - Sp. k. Przedsiębiorstwo Budowlane
Inwestor: Budlex L6-L7 Sp. z o.o. Sp. k.
Rozpoczęcie budowy: 08.2014r.
Zakończenie budowy: 11.2015r.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
24.02.2016
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Dnia 10.10.2015r. z okazji 30-lecia działalności Przedsiębiorstwa Budowlanego TOMBUD odbyło się uroczyste spotkanie Zarządu z załogą firmy. Podczas tego spotkania specjalne podziękowania wraz z medalami okolicznościowymi zostały przekazane dla 25 najdłużej pracujących czy najbardziej zaangażowanych pracowników. Wyróżniono także inne osoby współpracujące oraz te które aktywnie wspierały powstawanie i rozwój TOMBUD-u. Wszystkie te osoby to duża wartość, bez których osiągnięcie ugruntowanej pozycji oraz stabilnej i dobrej marki na rynku budowlanym nie byłoby możliwe. 
Możemy się także pochwalić ilością zatrudnionych pracowników w trakcie całej działalności w ilości ponad 1000 osób. Ciężko jest dokładnie zliczyć wszystkie zlecenia i realizacje, które zostały wykonane w tym czasie, wiadomo jednak, że ta liczba na pewno przekracza 130 zleceń, począwszy od drobnych remontów do większych realizacji takich jak budynki wielorodzinne, salony samochodowe, galerie handlowe, restauracje, szpitale, biurowce, hale produkcyjne i magazynowe itp.. Udało się również wprowadzić na rynek 2 nowe marki, a mianowicie osiedle domków jednorodzinnych „Leśna Kraina” w Obrowie oraz zespół budynków wielorodzinnych „Stawki Centrum” w Toruniu przy ul. Łódzkiej. 
Całą uroczystość dodatkowo uświetnił występ Iluzjonista Mariusz Czajka, który z czynnym udziałem gości oczarował wszystkich swoimi umiejętnościami.
Mamy nadzieję, że doświadczenie Naszej Firmy zdobyte w czasie 30-letniej działalności pozwoli dalej rozwijać się na rynku zarówno lokalnym jak i krajowym, zdobywać zaufanie kolejnych inwestorów, utrzymując przy tym wysoki poziom świadczonych usług.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-11-03
17 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Budynek usługowo-biurowy z dopuszczeniem funkcji handlowej
Adres: Toruń, ul. Gen. J.H. Dąbrowskiego 2-2A / ul. Inż. Arch. K. Gregorkiewicza 1-1A
Inwestor: Obrót zwierzętami – Kazimierz Kowalski
Rozpoczęcie budowy: 08.2014r.
Zakończenie budowy: 10.2015r.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-11-03
13 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Rozpoczęcie budowy "Stawki Centrum"
Dnia 23.09.2015 rozpoczęliśmy prace związane z realizacją budynków mieszkalnych wielorodzinnych "Stawki Centrum" wraz z niezbędną infrastrukturą, gdzie będziemy zarówno inwestorem jak i wykonawcą. Rozpoczynamy wykonaniem etapu I - budynku BC, w którym będą 33 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 34 do 65 m2, 10 indywidualnych garaży, a do dyspozycji mieszkańców będą dodatkowe pomieszczenia gospodarcze (wózkownie, rowerownie, suszarnie itp.).
Zapraszamy na stronę www.stawki-centrum.pl
PhotoPhotoPhoto
2015-09-23
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Informujemy, iż dnia 14.09.2015r. wygraliśmy przetarg, którego organizatorem była firma BUDLEX, i podpisaliśmy umowę na budowę dwóch budynków wielorodzinnych "Strefa Czasu" w Toruniu przy ul. Żółkiewskiego 24-26. Budynki łącznie będą miały 165 mieszkań, a ich powierzchnia będzie wynosiła 8 609,38 m2. Budowa będzie podzielona na 2 etapy - budynek A i B, z czego budowa bydynku A rozpocznie się w ciągu kilku najbliższych dni, natomiast rozpoczęcie budowy kolejnego budynku jest przewidziane na przyszły rok.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-09-19
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Uroczyste otwarcie Galerii Grębocin
Dnia 25.08.2015r. odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie Galerii Grębocin. W uroczystości brali udział inwestorzy, proboszcz parafii w Grębocinie, wójt i sekretarz gminy Lubicz, przedstawiciele generalnego wykonawcy i podwykonawców, inspektor nadzoru inwestorskiego oraz przedstawiciele firmy POLOmarket. 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-09-02
13 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Hala produkcyjno-montażowa z częścią biurowo-magazynowo-socjalną - Etap I
Inwestor: TOWIMOR SA
Realizacja: 02.2015 - 06.2015
Kubatura: 24 263 m3
Powierzchnia użytkowa: 2 003 m2
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-07-24
10 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Podpisanie Aktu Erekcyjnego i wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę budynku Partex.
Dnia 16.07.2015r. miało miejsce uroczyste podpisanie Aktu Erekcyjnego i wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę budynku produkcyjnego z częścią administracyjno-socjalną firmy Partex Marking Systems Sp. z o.o. w Lubiczu Dolnym.
W uroczystości uczestniczyli m.in. zarząd i kadra kierownicza firmy Partex, przedstawiciele generalnego wykonawcy firmy TOMBUD, inspektorzy nadzoru oraz pracownicy.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-07-21
12 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Informujemy, iż wygraliśmy konkurs ofert na rozbudowę istniejącego budynku produkcyjnego z częścią administracyjno-socjalną w Lubiczu dla PARTEX PARKING SYSTEMS Sp. z o.o.
Projektowana rozbudowa dwukondygnacyjna będzie miała powierzchnię użytkową 1126m2 i kubaturę 5648m3.
Załączamy elewacje budynku.
PhotoPhotoPhoto
2015-05-09
3 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded