Profile cover photo
Profile photo
‫مجری‌پلاس‬‎
192 followers -
مجری‌پلاس برای مجریان و مهندسان تاسیسات
مجری‌پلاس برای مجریان و مهندسان تاسیسات

192 followers
About
Posts

Post has attachment
مجری 44 منتشر شد

شماره چهل و چهار مجله مجری منتشر شد. مجری تنها نشریه موجود به زبان فارسی در حوزه اجرای تاسیسات است که از سال 1381 به‌طور مستمر و در تیراژ وسیع منتشر و به رایگان برای مجریان سیستم‌های لوله‌کشی و مهندسان ناظر توزیع می‌شود. هدف سوپرپایپ از انتشار مجله مجری، افزایش دانش عمومی و فنی مخاطبان خود است.

برای دریافت این نشریه به لینک mojri.superpipe.ir مراجعه فرمایید.
Add a comment...


۱۰ اردیبهشت؛ روز ملی خلیج فارس گرامی باد

دهم اردیبهشت برابر است با سالروز بیرون‌ راندن پرتغالی‌ها از تنگه هرمز و آب‌های خلیج فارس. در این روز در سال ۱۶۲۱ میلادی، سپاه ایران به فرماندهی امام قلی‌خان و به دستور شاه عباس صفوی، توانست هرمز را بعد از ۱۱۷ سال تسلط جابرانه‌ پرتغالی‌ها بر سواحل جنوبی کشور، آزاد و برای همیشه آن‌ها را از آب‌های خلیج فارس بیرون کند.

در سال ۱۳۸۴ و با تصویب‌ شورای‌ عالی‌ انقلاب‌ فرهنگی، روز دهم اردیبهشت‌ به عنوان "روز ملی خلیج فارس" به‌ تقویم‌ ایران‌ اضافه‌ شد.

جزیره قشم در خلیج فارس، خاستگاه سوپرپایپ است و در کنار کارآفرینی و تولید ملی از طریق سرمایه‌گذاری و تاسیس کارخانه سوپرپایپ، اعتلای فرهنگی و اقتصادی این منطقه نیز همواره در فهرست مسئولیت‌های اجتماعی سوپرپایپ قرار داشته است. تاسیس هنرستان فنی سوپرپایپ در قشم، به‌سازی روستا - بندر تاریخی لافت و حمایت از برگزاری و احیای جشن نوروز صیاد از جمله فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی سوپرپایپ در حوزه آب‌های نیلگون خلیج فارس است.
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
سوپرپایپ روز جهانی لوله‌کشی را برگزار کرد
به مناسبت گرامی‌داشت روز جهانی لوله‌کشی و مقام مجریان صنعت تاسیسات مکانیکی، مراسمی به میزبانی سوپرپایپ در روز 23 اسفند با دعوت از مجریان مجاز استان تهران و البرز، برگزار شد. در آغاز، مجریان به بازدید از هنرستان فنی و حرفه‌ای آزادی فلسطین با قدمت 80 ساله پرداختند. این برنامه شامل کارگاه آموزشی تئوری و عملی برای هنرجویان بود که مورد استقبال مسئولان هنرستان، هنرجوها و مجریان قرار گرفت. در جریان این بازدید، برای ارائه کمک‌های فنی به هنرستان فنی آزادی، اعلام همکاری کردند.

در ادامه برنامه و پس از ضیافت ناهار، مجریان با حضور در مجموعه "حس خوب زندگی" از محصولات سوپرپایپ به‌کار برده ‌شده در این مجموعه مدرن ورزشی و تندرستی آبی، بازدید و خستگی یک سال کار و تلاش را از تن به در کردند.

گرامی‌داشت روز جهانی لوله‌کشی، با هدف یادآوری و ترویج نقش این صنعت در بهبود سلامت و بهداشت عمومی و حفاظت از محیط زیست، از طریق همبستگی فعالان لوله‌کشی و صنعت تاسیسات جهان، انجام می‌شود. سوپرپایپ امیدوار است با برگزاری این گردهمایی برای ششمین سال متوالی، در جهت ارائه درک بهتری از نقش انکارناپذیر مجریان در حفظ سلامت، آسایش و ایمنی انسان‌ها در محیط کار و زندگی، گام بردارد.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
۱۳۹۶/۱۲/۲۷
8 Photos - View album
Add a comment...

مجری 43 منتشر شد
شماره چهل و سه مجله مجری منتشر شد.
مجری تنها نشریه موجود به زبان فارسی در حوزه اجرای تاسیسات است که از سال 1381 به‌طور مستمر و در تیراژ وسیع منتشر و به رایگان برای مجریان سیستم‌های لوله‌کشی و مهندسان ناظر توزیع می‌شود. هدف سوپرپایپ از انتشار مجله مجری، افزایش دانش عمومی و فنی مخاطبان خود است.
برای دریافت این نشریه به لینک www.mojri.superpipe.ir مراجعه فرمایید.
Add a comment...

Post has attachment
کرمانشاه، در کنار تو هستیم
Photo
Add a comment...

Post has attachment
سوپرپایپ در نمایشگاه تاسیسات
سوپرپایپ در شانزدهمین نمایشگاه صنعت تاسیسات تهران که از 3تا6آبان در محل دائمی نمایشگاه‌ها برگزار شد به معرفی راه‌حل‌های جدید تاسیساتی پرداخت.
پمپ‌های PB ویلو یکی از راه‌حل‌های جدید بود که مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت.
این پمپ‌ها برای افزایش فشار آب واحدها کاربرد دارند و برای استفاده از آن نیازی به تجهیزات جانبی مثل منبع دیافراگمی یا ست‌کنترل نیست. همچنین بسیار کم‌صدا هستند و مصرف برق پایینی معادل 200 وات دارند.
از دیگر جدیدهای سوپرپایپ «مارکینگ» بود که با استفاده از آن می‌توان به راحتی و زیبایی هرچه تمام‌تر برای اقلام تاسیساتی پلاک‌گذاری کرد.
غرفه سوپرپایپ در سالن 6 یکی از پرشورترین غرفه‌‌های این دوره نمایشگاه بود.
PhotoPhotoPhoto
۱۳۹۶/۸/۹
3 Photos - View album
Add a comment...

با حمایت سوپرپایپ، ایران صاحب مدال در مسابقات جهانی مهارت شد
در مسابقات جهانی مهارت که از 23تا26مهر امسال در ابوظبی پایتخت امارات برگزار شد،‌ نیما حسین‌پور از بین 29 شرکت‌کننده‌ی جهانی در بخش لوله‌کشی و حرارتی موفق به دریافت مدال برنز شد.
از آنجا که سوپرپایپ و روتنبرگر حامی قسمت لوله‌کشی و حرارتی این مسابقات بودند، شرکت‌کنندگان این مسابقه با لوله و اتصالات سوپرپایپ و همچنین دستگاه پرس رومکس روتنبرگر اقدام به انجام مسابقه نمودند.
در کنار این مسابقه، سوپرپایپ اقدام به برگزاری نمایشگاه و غرفه اجرای محصولات سوپرپایپ نمود که بسیار مورد توجه قرار گرفت.
مسابقات جهانی مهارت هر دو سال یک بار برگزار می‌شود که دوره قبلی آن در برزیل بود.
Add a comment...

Post has attachment
سوپرپایپ در نمایشگاه تاسیسات
Photo
Add a comment...

Post has attachment
پخش مستقیم جایزه معمار
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded