Profile cover photo
Profile photo
LIFTOM. Sprzedaż, serwis, wynajem wózków widłowych.
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
A jeśli nie są Państwo przekonani do kupna używanych wózków, proponujemy sprzęt nowy. Oferujemy wózki marki NISSAN, która nigdy nas nie zawiodła. Gwarantujemy zadowolenie z zakupu: http://www.liftom.pl/nowe
Photo

Post has attachment
Widzieli już Państwo nasze używane sztaplarki? Na stronie internetowej zamieściliśmy oferty kupna. Dobre, sprawdzone sprzęty w okazyjnych cenach! Warto nam zaufać: http://www.liftom.pl/uzywane

Post has attachment
Każdy pracodawca musi zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom. Prosimy więc pamiętać o przeglądach okresowych wózków widłowych. Zapraszamy do naszego serwisu! O wózkach widłowych wiemy wszystko: http://www.liftom.pl/serwis
Photo

Post has attachment
Dlaczego na naszej stronie internetowej nie ma cennika za wynajem wózków? Już Państwu odpowiadamy – otóż cena jest zależna od kilku czynników, m.in. od czasu wynajmu, intensywności użytkowania i samego sprzętu.
Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem, prosimy o kontakt: http://www.liftom.pl/wynajem

Post has attachment
Dlaczego wynajem wózków widłowych jest korzystny i bezpieczny? Wynajmujesz w zależności od potrzeb sezonowych, duża część kapitału pozostaje wolna na inne wydatki w przedsiębiorstwie, możliwość zaplanowania stałych kosztów, wydatek związany z wynajmem wpisujesz w koszty działalności, przed zakupem możesz wynająć wózek widłowy i przetestować. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.liftom.pl/wynajem.
Photo

Post has attachment
W celu zarejestrowania urządzenia technicznego należy złożyć do Oddziału UDT wniosek o przeprowadzenie badania/zmianę danych urządzenia podlegającego dozorowi technicznemu/eksploatującego. Do wniosku należy dołączyć dwa komplety dokumentacji urządzenia dla każdego ze zgłaszanych urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.liftom.pl/serwis.
Photo

Mamy wspaniałych klientów, dzięki którym i dla których wciąż chcemy się rozwijać. Czy widzieli już Państwo listę firm, które wybrały nasze usługi? Na stronie http://www.liftom.pl/obslugujemy znajdują się wszyscy ci, którzy nam zaufali i tego nie żałują. Dołączcie do ich grona!

Post has attachment
Wózek widłowy jest niezbędny w Państwa firmie, a właśnie odmawia posłuszeństwa?
Proszę się nie martwić, zaraz coś na to poradzimy. Mogą Państwo na nas liczyć w kryzysowych sytuacjach, ponieważ prowadzimy również serwis sprzętu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.liftom.pl/serwis
Photo

Post has attachment
Wynajem wózków widłowych jest usługą skierowaną do tej części klientów, dla której wózki widłowe stanowią alternatywny sposób rozwiązania problemów logistyki wewnątrzzakładowej. Nasza oferta wynajmu podnośników jest jedną z najkorzystniejszych form organizacji transportu wewnętrznego, dającą wymierne korzyści, jakimi są z pewnością: możliwość sezonowego wykorzystania urządzenia, okres wynajmu dostosowany do indywidualnych potrzeb, zbudżetowany koszt pracy sprzętu itp. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.liftom.pl/wynajem.
Photo

Post has attachment
Dokonywanie przeglądów konserwacyjnych jest koniecznością m.in. na wymogi UDT, które mają zapewnić bezpieczeństwo i określone warunki pracy. Dział serwisu bezpośrednio współpracuje z działem sprzedaży i zajmuje się przygotowaniem pod względem technicznym zamówionych przez klienta podnośników, które przed dostawą przechodzą gruntowną odnowę techniczną oraz lakierniczą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.liftom.pl/serwis.
Photo
Wait while more posts are being loaded