Profile cover photo
Profile photo
SITK RP KRAKÓW
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Prelegent – Kolega Jerzy Hydzik, w formie gawędy przedstawi Państwu budowane lokomotywy. W tej prezentacji zostaną przedstawione lokomotywy budowane na początku XX wieku. - Spotkanie odbędzie się w siedzibie oddziału SITK RP w Krakowie 11 kwietnia b.r. o godzinie 16:00. Ilość miejsc ograniczona. Gorąco polecamy
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Już 5 października (poniedziałek) b. r. o godzinie 16:00 w siedzibie Oddziału SITK RP w Krakowie przy ulicy Siostrzanej 11 kol. Jerzy Hydzik przedstawi Państwu budowane, w pierwszej fazie rozwoju komunikacji szynowej, lokomotywy.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Zarząd Koła Zakładowego SITK RP przy Politechnice Krakowskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych na trzecią prelekcję z cyklu „Transport miejski w …”.W trakcie spotkania Kol. Michał Wojtaszek przedstawi funkcjonowanie transportu miejskiego w Budapeszcie. Prelekcja odbędzie się 28 września 2015 r. (poniedziałek) o godz. 16:15
Add a comment...

Post has attachment
Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczypospolitej Polskiej Oddział w Krakowie, Koło Zakładowe SITK RP przy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie oraz Małopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w Krakowie zapraszają na seminarium: „Realizacja inwestycji drogowo-mostowych”
Add a comment...

Post has attachment
Oddziałowy Klub Seniora SITK RP organizuje w dniu 15 września 2015 roku (wtorek) wycieczkę techniczną - „Zwiedzanie Drogi Krajowej  Żywiec – Zwardoń”
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy na kurs przygotowujący do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych w drogowym transporcie osób i rzeczy zgodnie z obowiązującymi zmianami po 4 grudnia 2011 roku.

Certyfikat kompetencji zawodowych jest to dokument potwierdzający posiadanie kwalifikacji i wiedzy niezbędnych do podjęcia i wykonywania działalności gospodarczej w zakresie transportu drogowego.

Po zdobyciu wymaganej wiedzy na kursie na certyfikat kompetencji zawodowych prowadzonym przez ekspertów z SITK RP można przystąpić do egzaminu państwowego.
Sprawdzianem kwalifikacji i wiedzy jest egzamin pisemny zdany przed Komisją Egzaminacyjną.
Add a comment...

Post has attachment
Koło Zakładowe SITK RP przy Politechnice Krakowskiej organizuje w dniach 26 sierpnia – 30 sierpnia 2015 r. (środa-niedziela) tradycyjny wyjazd techniczno-integracyjny pn.: POŻEGNANIE LATA 2015.
Add a comment...

Post has attachment
Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Krakowie przy udziale:

Krajowej Sekcji Kolejowej SITK RP
Politechniki Krakowskiej – Katedra Infrastruktury Transportu Szynowego i Lotniczego
PKP Polskich Linii Kolejowych S.A.
Małopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Krakowie
zaprasza do udziału w XIV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Technicznej:

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE I SYSTEMY ZARZĄDZANIA W TRANSPORCIE SZYNOWYM
Add a comment...

Post has attachment
Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczypospolitej Polskiej Oddział w Krakowie, Koło Zakładowe SITK RP przy Mota-Engil Central Europe S.A. oraz Małopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w Krakowie zaprasza na: Wycieczkę  „Śladami Holocaustu”
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded