Profile cover photo
Profile photo
Mie Company
53 followers
53 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
مهاجرت به امارات و کشورهای عربی
مهاجرت به امارات و کشورهای عربی  با توجه  به رشد سریع اقتصادی در این کشورها و پیشرفت آنها به ویژه در چند سال اخیر ، مورد سوال بسیاری از افرادی است که نسبت به مهاجرت به امارات و کشورهای عربی اقدام کرده اند یا قصد انجام آن را دارند . مهاجرت به امارات و کشورهای عربی دارای نکته ها و مزایا و معایبی است که به ذکر  این نکات مثبت و منفی در این مقاله می پردازیم  .

https://legalmalekpour.com/wp-content/uploads/2018/10/اقامت-در-امارات-و-کشورهای-عربی2.

#امارات #کشورامارات #کشورهایعربی #مهاجرتبهاماراتوکشورهایعربی
Add a comment...

Post has attachment
اخذ ویزای آلمان
اخذ ویزای آلمان ، مهاجرت به آلمان و گرفتن وکیل مهاجرت از پر مخاطب ترین مواردی است که امروزه متقاضیان مهاجرت به آلمان از وکیل مهاجرتی آلمان پرس و جو می کنند ، اینکه چه شرایطی جهت اخذ ویزای آلمان و شرایط اخذ اقامت آلمان باید داشته باشیم و یا چه کارهایی برای اخذ ویزای آلمان باید انجام دهیم و یا برای اخذ ویزای آلمان و اخذ تابعیت آلمان باید چه مدارکی را آماده کنیم از این سوالات متعدد مهاجرین به آلمان بوده است .

#آلمان #اخذویزایآلمان #مهاجرتبهآلمان #ویزایآلمان
Add a comment...

Post has attachment
اقامت دائم آلمان
اقامت دائم آلمان و راههای اخذ اقامت دائم آلمان  که همیشه جز موضوعات طرفدار برای متقاضیان مهاجرت به اروپا و مهاجرت به آلمان می باشد را بررسی مینماییم . اخذ اقامت دائم آلمان  از طریق ازدواج و تولد در آلمان یا  از طریق پناهندگی و یا دریافت اقامت دائم آلمان  از طریق تحصیل یا کار در آلمان امکانپذیر است .

در این مقاله سعی شده به طور خلاصه توضیحاتی راجع به اقامت دائم آلمان  به شما عزیزان  داده شود.

#آلمان #اقامتدائمآلمان #مهاجرتبهآلمان
Add a comment...

Post has attachment
مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن
مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن از سري اقداماتي است كه موسسه ملكپور در جهت روشن سازي و پاسخ به برخی ابهامات شما هموطنان عزيز در پيش گرفته است. مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن را مي توان پيش درآمدي براي افزايش آگاهي شما جهت انتخاب كشور مناسب با شرايط خود و همچنين ارائه پيشنهاداتي همسان با شرايط شما در نظر گرفت. مشاوره مهاجرتي از طريق تلفن از جمله مواردي است كه مديريت موسسه ملك پور توجه شاياني نسبت به پاسخگويي مشاورين دارد.

#مشاورهمهاجرت #مشاورهمهاجرتيازطريقتلفن #مشاورهمهاجرتی #مشاورهمهاجرتیتلفنی
Add a comment...

Post has attachment
پذیرش تحصیلی ارزان
پذیرش تحصیلی ارزان و مهاجرت تحصیلی با هزینه کم شاید بهترین گزینه برای کسانی باشد که از توانایی بالایی علمی برخوردار هستند اما به دلیل برخی مشکلات توانایی پرداخت هزینه بالا برای تحصیل را ندارد. امکان اخذ پذیرش تحصیلی ارزان و مهاجرت تحصیلی عملا رایگان برای شما عزیزان یکی از اهداف موسسه ملک پور بود که به حقیقت پیوسته است. با همراه باشید تا نحوه اخذ پذیرش تحصیلی ارزان را برای شما بیان کنیم.

#پذیرشتحصیلی #پذیرشتحصیلیارزان #پذیرشتحصیلیرایگان #مهاجرتتحصیلیباهزینهکم
Add a comment...

Post has attachment
انتخاب رشته مناسب برای تحصیل در خارج 
انتخاب رشته مناسب برای تحصیل در خارج از کشور یکی از پارامترهای مهم برای اشخاصی است که قصد ادامه تحصیل و اخذ مدرک در دانشگاههای خارج از کشور را دارند . انتخاب رشته مناسب برای تحصیل جهت مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور ، در واقع تعیین کننده مسیر شما برای دستیابی به اهداف بلند مدت ، شغل و زندگی آینده شما خواهد بود . انتخاب رشته مناسب برای تحصیل در خارج ، می تواند بر اساس معیارها و اولیتهایی صورت گیرد که در این مقاله به بررسی آنها می پردازیم .

#انتخابرشتهمناسببرایتحصیل #انتخابرشتهمناسببرایتحصیلدرخارج #تحصیلی #مهاجرتتحصیلی
Add a comment...

Post has attachment
شرایط ویزای کار آلمان
شرایط ویزای کار آلمان ، مهاجرت به آلمان از طریق کار ، ویزای جستجوی کار در آلمان و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت برای مهاجرت به آلمان یکی از مباحث بسیار مهم برای متقاضیان مهاجرت است. با توجه به شرایط مناسبی که برای کار در آلمان وجود دارد در این نوشتار سعی می کنیم که شرایط ویزای کار آلمان را بیان کنیم و به برخی از سوالات شما در مورد شرایط ویزای کار آلمان و شرایط مهاجرت به آلمان از طریق کار پاسخ دهیم. برای از سوالات مهم را در زیر با هم مرور می کنیم و در ادامه به آن ها پاسخ می دهیم.

#شرایطکاردرآلمان #شرایطویزایکارآلمان #کاردرآلمان #مهاجرتکاریبهآلمان
Add a comment...

Post has attachment
شرایط اعزام دانشجو به آلمان
شرایط اعزام دانشجو به آلمان برای متقاضیان مهاجرت به آلمان و کسانی که قصد اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل را دارند بسیار مهم است. ما در این مقاله سعی می کنیم که نکات و شرایط اعزام دانشجو به آلمان و تحصیل در آلمان را بررسی کرده و به سوال های زیر در مورد شرایط اعزام دانشجو به آلمان پاسخ دهیم.

#آلمان #تحصیلدرآلمان #شرایطاعزامدانشجوبهآلمان #مهاجرتبهآلمان
Add a comment...

Post has attachment
تحصیل مهندسی در آلمان
تحصیل مهندسی در آلمان متقاضیان زیادی دارد چراکه باتوجه به بحران مهندسی که در المان وجود دارد مهندسان می توانند براحتی اقامت المان را از طریق کار کسب نمایند. تحصیل مهندسی در آلمان شرایط خاصی برای متقاضیان ایرانی دارد. در این مقاله به بررسی موضوع  تحصیل مهندسی در آلمان و مهاجرت به المان از طریق ان پرداخته ایم.

#آلمان #تحصیلدرآلمان #تحصیلمهندسیدرآلمان
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded