Profile cover photo
Profile photo
Diamentport. Lekkie Suwnice Bramowe
4 followers
4 followers
About
Diamentport. Lekkie Suwnice Bramowe's posts

Post has attachment
Rozbiórka I wyburzenia przy pomocy suwnic stają się o wiele prostsze. Przeniesienie bloku betonu, wyciętej ściany i wielu innych ciężarów nie sprawia już żadnego kłopotu. Powiedz nam do czego potrzebujesz suwnicy, a my Ci doradzimy. Zapraszamy: http://www.suwnicabramowa.pl.
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie także dodatkowe wyposażenie, które pozwala zmodernizować Waszą suwnicę. Są wśród nich koła, wciągarki, wózki do transportu suwnic i wiele innych. Więcej informacji znajdziecie na http://www.suwnicabramowa.pl/suwnice-aluminiowe#modernizacje. Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Proponujmy także suwnice składane wraz ze stelażami typu portal. Jest ona nie tylko składana i łatwa do przetransportowania. Posiada także dodatkowy stelaż w kształcie portalu, dzięki któremu z łatwością można przenosić ładunek na wózek widłowy. Dostępna w rozmiarze: mini, standard i maxi. http://www.suwnicabramowa.pl/stelaze-typu-portal
Photo

Post has attachment
Lekkie suwnice bramowe, posiadające stelaże składne to uniwersalny model, który ma regulowaną szerokość I wysokość. Model ten bez trudu możesz złożyć i przetransportować w dowolne miejsce. Właśnie dlatego jest jednym z częściej wybieranych produktów  przez naszych klientów. http://www.suwnicabramowa.pl
Photo

Post has attachment
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć wszystkim naszym klientom najlepsze życzenia. Abyście spędzili te święta w przyjemnej i rodzinnej atmosferze. By był to czas odpoczynku i niekończącego się relaksu.
http://www.suwnicabramowa.pl
Photo

Post has attachment
Aby ułatwić naszym klientom pracę, wprowadziliśmy do naszej oferty suwnice przejezdne. Są to stelaże z kołami, które z łatwością się przesuwa. Dodatkowo są nad wyraz lekkie, co ułatwia transportowanie. Więcej informacji znajdziecie na: http://www.suwnicabramowa.pl.

Post has attachment
W naszej ofercie posiadamy również suwnice bramowe do zadań specjalnych. Są stworzone głównie do prac tam, gdzie nie ma miejsca na tradycyjną suwnicę, o normalnych wymiarach. Idealnie sprawdzają się w miejscach o niskich sufitach, lub na dużych wysokościach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.suwnicabramowa.pl.
Photo

Post has attachment
Wszelkie prace remontowe kanalizacji wymagają nie tylko wykwalifikowanych specjalistów. Potrzebny jest także sprzęt, który ułatwi funkcjonowanie. Dlatego właśnie idealnie sprawdzą się podczas takich prac nasze suwnice bramowe. Więcej informacji znajdziecie na http://www.suwnicabramowa.pl.

Post has attachment
W warsztatach również trzeba czasami podnieść cięższy przedmiot. Bywa to naprawdę uciążliwe dlatego coraz więcej właścicieli warsztatów decyduje się na suwnice warsztatowe. Więcej informacji znajdziecie na http://www.suwnicabramowa.pl/suwnice-dla-warsztatow.

Post has attachment
Zajmujesz się pracami remontowymi, wyburzeniami i rozbiórkami? Pewnie przyda Ci się dobrej jakości suwnica bramowa, która pomoże podczas pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.suwnicabramowa.pl/technika-diamentowa-wyburzenia.
Wait while more posts are being loaded