Profile cover photo
Profile photo
Dpmehr. Biz
Dpmehr.Biz
Dpmehr.Biz
About
Posts

Post has attachment

سئو چه میکند:
1.رپورتاژ خبری
2. لینک سازی
3. شبکه های اجتماعی
4. بازاریابی محتوایی
5. بهینه سازی تصاویر
6. بهینه سازی کدها، عنوان ها، تگ ها
و . . .
Photo

Post has attachment
شم بازاریابی حکم میکند، که همواره در جایی حضور داشته باشیم که مشتری ما به آنجا سر میزند اگر‌ ما آنجا نباشیم رقیب آنجا خواهد بود.
نداشتن یک فروشگاه آنلاین برای کسب و کارتان به مثابه این میماند که فروشگاهی در کوچه پس کوچه های شهر دارید که از خیابان اصلی، که محل تردد مشتریان بی شماری ست پنهان مانده است.اما، با داشتن یک فروشگاه آنلاین به خیابان اصلی نقل مکان میکنید و‌تعداد نامحدودی مشتری خواهید داشت.
Photo

Post has attachment

با تولید اپلیکیشن مختص کسب و کار خود، سرعت خدمت رسانی و ارائه محصول و حجم فروش خود را افزایش داده و سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهید .
Photo

Post has attachment
بهترین بسته ی تبلیغاتی را، با هر بودجه ای که دارید دریافت کنید!!!
Photo

Post has attachment
ایمیل مارکتینگ:

ایمیل مارکتینگ شما با هدف افزایش تعداد مشتریان و ارتقاء فروش خود، ایمیل های انفرادی و یا گروهی که حاوی اطلاعات مفیدی در مورد محصول و یا خدمات شما هستند را ارسال می نمائید.
این کار منجر به افزایش ارتباط موثر شما با مشتریان فعلی و پیشین و همچنین باعث اضافه شدن مشتریان جدیدی به مجموعه شما خواهد گردید.
با توجه به این آمار که در حال حاضر 50 درصد همه ی کاربران اینترنتی، ایمیل های خودرا چک میکنند، این روش تا حد زیادی مقرون به صرفه و دارای بازخورد خواهد بود.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
وبسایت:

اولین قدم برای جذب مشتری و کسب جایگاه و اعتماد در فضای آنلاین، داشتن یک وبسایت قدرتمند و همچنین داشتن اپلیکیشنی جذاب و چشمگیر است. چنین امکاناتی میتواند همچون پایگاه تبلیغاتی شما در فضای اینترنت عمل کند و تعداد بی شماری بیننده داشته باشد آن هم با صرف هزینه ای اندک.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
برخی از مزایای راه اندازی اپلیکیشن های اجتماعی در گوشی های هوشمند :
-افزایش مشتریان از طریق افزایش دانش آنان در مورد محصولات -تبدیل نام تجاری به ابزاری مفید
-افزایش درآمد از طریق تبلیغات یا فروش محصولات و خدمات
-کاهش هزینه تبلیغات
Photo
Add a comment...

Post has attachment

سئو یکی از شاخه های بازاریابی دیجیتال است و به معنای بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو است.
هدف سئو:
- بالا بردن رتبه بندی سایت در جستجوهای گوگل
- کمک به افزایش فروش محصول
- ایجاد برند و...

برای افزایش آگاهی تان از دنیای دیجیتال مارکتینگ ما را دنبال کنید.
Photo
Add a comment...

Post has attachment

در دنیای دیجیتالی امروز، جهان با سرعت خارق العاده ای در حرکت است.اینترنت تبلیغات و فروش را وارد دنیای تازه ای کرده است و با به حداقل رساندن عامل انسانی بازار تمام و کمالی را ایجاد کرده که از رزرو هتل تا خوراکی های قفسه ی آشپزخانه مان را دربرمیگیرد.

از طرفی وسعت دایره ی مشتریان به نسبت بازار سنتی(offline marketing) را از محله و شهر به سراسر کشور و حتی جهان گسترش داده است.
بازاریابی دیجیتال (digital marketing) روشی قدرتمند برای ارائه محصول به مشتری است. پیشرفته ترین کشورهای جهان بخشی عظیمی از فروششان را از این طریق انجام میدهند.

ما با معرفی بهترین و کاملترین تبلیغات پویا به بهبود زندگی شغلی شما کمک خواهیم کرد.
Photo
Add a comment...

Post has attachment

از آنجا که موج تبدیل مشاغل سنتی به اینترنتی در همه ی دنیا در حال گسترش است، برای عقب نماندن از تکنولوژی های نوین فروش و افزایش بهره وری ناگزیر باید با این موج همراه شد.

زمانی باور اینکه بتوان خارج از فضای فیزیکی و ملموس بازار درآمدی کسب کرد قابل تصور هم نبود، ولی امروزه میتوان فقط با لمس چند دکمه وارد چرخه ی خرید شد.

بعنوان مثال یکی از قدرتمندترین بازارهای دیجیتالی در سطح جهان شرکت آمازون میباشد. این شرکت با ارزشی بالغ بر 140بیلیون دلار و 235 میلیون محصول، روزانه فروشی در حدود 14 میلیون دلار دارد.


کدام را انتخاب میکنید غرق شدن یا همراه شدن؟
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded