Profile cover photo
Profile photo
Cleaning Care
About
Posts

Co gwarantujemy naszym Klientom ?

Doświadczony personel koordynujący jak i fizyczny, przygotowany cyklem szkoleń w zakresie zarządzania i technologii stosowania produktów, który w swojej pracy stosuje odpowiednie procedury dające racjonalne gospodarowanie czasem pracy. Pracownicy liniowi wyposażeni są w odpowiednie stroje ochronne, oznaczone logiem firmy.

Nowoczesny sprzęt do wykonywania usług taki jak: automaty czyszcząco-suszące jedno i dwutalerzowe, automaty polerujące, automaty szorujące, eleganckie wózki serwisowe otwarte i zamknięte. Dysponujemy również urządzeniem teleskopowym do mycia okien i elewacji bez konieczności używania podnośnika bądź firmy alpinistycznej ( co znacznie zmniejsza koszty usługi oraz skraca jej czas ).

W naszej technologii wykonywania usług używamy najwyższej jakości produktów chemicznych niemieckiej,szwajcarskiej oraz polskiej produkcji takich jak: Pramol, Swish ,Buzil, Tenzi, Ecolab. Produkty posiadają stosowne atesty, zalecane przez instytucje kontrolujące.
Add a comment...

Misją naszej firmy jest zapewnienie Państwu kompleksowego rozwiązania w zakresie utrzymania czystości na wysokim poziomie i w rozsądnej cenie przy uwzględnieniu indywidualnych potrzeb.
Add a comment...

Post has attachment
Usługi porządkowe

Na dzień dzisiejszy obsługujemy we Wrocławiu, Opolu, Zielonej Górz, Częstochowie, Opolu i Gdańsku ok. 40 obiektów w skład których wchodzą obiekty o profilu:

PRODUKCYJNO – MAGAZYNOWYM
HANDLOWO – USŁUGOWYM
BIUROWYM I DYDAKTYCZNYM
OBIEKTY SŁUŻBY ZDROWIA

Usługi porządkowe – specjalistyczne

Oprócz obsługi stałych kontraktów firma zajmuje się również wykonywaniem nietypowych oraz specjalistycznych usług porządkowych takich jak: doczyszczanie posadzek, polimeryzacja posadzek PCV, linoleum, impregnacja, krystalizacja kamienie i lastriko, pranie wykładzin i wiele innych

Utrzymanie terenów zewnętrznych

Na przestrzeni kilku ostatnich lat zdobyliśmy duże doświadczenie w obsłudze obiektów i terenów zewnętrznych o różnej specyfice. Aktualnie dysponujemy zapleczem różnego rodzaju urządzeń służących do utrzymania czystości zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Jesteśmy przygotowani do kompleksowego wykonania usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową http://www.cleaningcare.pl
Add a comment...

Dlaczego warto współpracować z Cleaning Care ?

Nasze atuty to :
nowoczesne rozwiązania;
przejrzysty Plan Utrzymania Higieny;
indywidualne podejście do Klienta;
profesjonalna obsługa;
produkty chemiczne najwyższej jakości;
szeroki wachlarz usług dodatkowych;
łatwy kontakt.

Po podpisaniu umowy gwarantujemy Państwu kompleksową opiekę, a w szczególności:
doradztwo techniczne;
częste kontrole jakości świadczonych usług;
regularne dostawy środków czystości;
stały kontakt z opiekunem obiektu.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded