Profile cover photo
Profile photo
Info Tech P.H.U. Andrzej Osmolik
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
U nas mogą się Państwo zaopatrzyć we wszelkiego typu materiały eksploatacyjne do drukarek, kopiarek czy faksów – w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do kontaktu i zamówienia indywidualnej wyceny! Dodatkowo na terenie Olsztyna dowozimy materiały bezpłatnie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty: http://infotech.olsztyn.pl/oferta/materialy-eksploatacyjne
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drukarka, kserokopiarka czy niszczarka odmówiła posłuszeństwa? Zamiast wymieniać ją na nową, lepiej skontaktować się z naszym sprawnym i skutecznym serwisem sprzętu biurowego. Naprawiamy urządzenia różnego typu, różnych producentów, tj. Canon, Brother, Toshiba, Samsung czy Konica Minolta. Zapraszamy http://infotech.olsztyn.pl/serwis
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Proponujemy Państwu korzystne warunki współpracy w zakresie dzierżawy kserokopiarki. Rozwiązania dające Państwu wiele możliwości i korzyści bezpłatnie. Oferujemy materiały eksploatacyjne, części oraz serwis. Mają Państwo jednocześnie pewność wysokiej jakości kopii oraz wydruku. http://infotech.olsztyn.pl/dzierzawa
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie firmy Info Tech znajdują się również drukarki używane, zarówno monochromatyczne jak i kolorowe. Sprzęt jest sprawdzony i w pełni funkcjonalny. Proponujemy dobry sprzęt w bardzo przystępnej cenie. Z dostępnymi aktualnie używanymi drukarkami mogą się Państwo zapoznać pod tym linkiem - http://infotech.olsztyn.pl/oferta/drukarki-uzywane.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Często zdarzają się awarie drukarek w Państwa biurze? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Prowadzimy naprawy kopiarek, drukarek, niszczarek i innych urządzeń biurowych. Wykonujemy także przeglądy okresowe sprzętu i zapewniamy profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej - http://infotech.olsztyn.pl/serwis.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze biuro znajduje się w Olsztynie przy ul. Piłsudskiego 54. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty sprzętu biurowego, zapraszamy do kontaktu. Pod poniższym linkiem znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje, takie jak numery telefonów i adresy mailowe - http://infotech.olsztyn.pl/kontakt. Z chęcią udzielimy szczegółowych odpowiedzi!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli nie planują Państwo kupna sprzętu biurowego, dobrym rozwiązaniem będzie jego dzierżawa. Nasza firma oferuje dzierżawę kserokopiarki na korzystnych warunkach. W comiesięcznej opłacie znajdują się: koszt dzierżawy kopiarki, materiały eksploatacyjne oraz serwis. Nie pobieramy jakichkolwiek opłat za naprawy czy wymianę części. Zapraszamy - http://infotech.olsztyn.pl/dzierzawa.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Skanery wielkoformatowe to urządzenia niezbędne w wielu biurach projektowo- inwestycyjnych. Zapraszamy do zapoznania się ofertą naszych skanerów wielkoformatowych, które zostały wyposażone w dodatkowe funkcje ułatwiające użytkowanie na co dzień: http://infotech.olsztyn.pl/oferta/skanery-wielkoformatowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Usterki drukarek, kopiarek i innych urządzeń biurowych zdarzają się każdym modelu maszyn. Ważne jest by usterka nie utrudniła pracy biura. W tym celu polecamy skorzystać z oferty serwisu urządzeń biurowych Info Tech w Olsztynie: http://infotech.olsztyn.pl/serwis. Sprawnie zadbamy o Twój sprzęt biurowy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Składarki wielkoformatowe to urządzenia niezbędne w drukarniach. Co raz więcej firm kupuje własne składarki. To dobry wybór, gdyż złożenie dokumentów w drukarni zwykle bywa kosztowne. Proszę sprawdzić nasza ofertę i zapoznać się z oferowanymi przez nas składarkami wielkoformatowymi: http://infotech.olsztyn.pl/oferta.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded