Profile cover photo
Profile photo
COFFEE NOW s. r. o.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Spustili jsme předprodej vstupenek na Příbram Food Festival

Po loňském velkém úspěchu prvního ročníku Příbram Food Festival přichází jeho letošní druhé pokračování. Samozřejmě bude určitě ještě lepší a větší. I naše pražírna se tam opět bude prezentovat a nabízet k ochutnání něco z „naší zahrádky“.
Pro návštěvníky bude opět nutné mít pro vstup platné VSTUPENKY. Od dnešního dne si je můžete zakoupit prostřednictvím našeho e-shopu, nebo osobně vyzvednout v COFFEE POINTU vedle naší pražírny. Cena vstupného je 50 korun za osobu.
» www.mojeprazirna.cz

Food Festival proběhne v neděli 3. června, Dvořákovo nábřeží, Příbram. Přijďte, určitě si nikde jinde v okolí nepochutnáte na tolika regionálních dobrotách. Stojí to za to!
Akci pořádá +VDN Promo

#coffeenow #mojeprazirna #coffeepoint #kava #prazirna #dobris #pribram #coffee #ristretto #espresso #doppio #americano #cappuccino #macchiato #latte #arabica #arabika #foodfestival #vstupenky
Photo
Add a comment...

Post has attachment
V sobotu (14. dubna) startuje první letošní Dobříšský regionální trh a samozřejmě my nebudeme chybět.
Počasí má být nádherné, naše Barča se na vás už těší. Tak jí udělejte radost a přibrzděte u našeho stánku. Káva je připravená, už se balí jen do pytlíků, ať si můžete odnést i na doma.
Jo a nezapomeňte, že akce je na tržišti v Kopáčkově dvoře vedle PENNY Marketu. Jen doufáme, že bude hodně stánků a budete mít co nakupovat. Na Velikonoce se to organizátorům nějak nevydařilo…

#coffeenow #mojeprazirna #prazirna #coffeepoint #kava #dobris #pribram #coffee #ristretto #espresso #doppio #americano #cappuccino #macchiato #latte #arabica #arabika #regionalni #trh
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Velikonoce bez dobré kávy? To by nebylo ono. A proto už určitě máte každý udělané své zásoby. Jestli jste to ale podcenili, tak nepropadejte panice. Každý den, včetně státních svátků (pátek až neděle), si tu svou nejlepší můžete vyzvednout v COFFEE POINTU vedle naší pražírny. Otevřeno bude vždy od 15 do 19 hodin a připravena je spousta dobrot z naší pražírny.

#coffeenow #mojeprazirna #prazirna #coffeepoint #kava #dobris #pribram #coffee #ristretto #espresso #doppio #americano #cappuccino #macchiato #latte #arabica #arabika #velikonoce
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Není tomu ani měsíc, co jsme pro vás mimořádně dovezli peruánskou kávu PERU TRES MOSQUETEROS a mile nás překvapilo, jaký je o ni zájem. Celá várka zmizela během několika dnů. Ale nebojte se, už dorazila nová objednávka, dokonce už máme i něco napraženo, takže kdo si prodloužený víkend chce pochutnávat na kakaovo-oříškové chuti této kávy, má možnost.

https://www.mojeprazirna.cz/peru-tres-mosqueteros-washed-arabica/

#coffeenow #mojeprazirna #prazirna #coffeepoint #kava #dobris #pribram #coffee #ristretto #espresso #doppio #americano #cappuccino #macchiato #latte #arabica #arabika #kavamesice #novinka #peru #peru #tresmosquueteros
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zahajujeme naší letošní stánkovou sezónu. První akcí, na které se můžeme potkat u naší kávy, bude tuto sobotu v Příbrami další ročník Fashion Second Hand 4!.

#coffeenow #mojeprazirna #kava #prazirna #dobris #pribram #fashion #palermo #coffeepoint #coffee #arabica #arabika #espresso #cappuccino #macchiato #latte
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Instalovali jsme náš první vendingový nápojový automat, ze kterého si můžete vychutnat naší čerstvě praženou kávu. A jelikož jsme velice pečlivě vybírali, pro jaký systém se rozhodnout, a protože jsme nechtěli slevovat z kvality připravovaných nápojů ani komfortu obsluhy, vyhrála ta nejlepší technologická řada.
Káva je v automatu samozřejmě v zrnkové podobě – a žádná podřadná kvalita, jako jste zvyklí v drtivé většině automatů, je tam naše výběrovka – mele se těsně před přípravou, jako v profesionálních kavárenských automatech. 20 možností volby nápoje (espresso, americano, cappuccino, latte macchiato, čokoláda, čaj a další, v klasickém i XL provedení).
Jo a i na totální kávové neznabohy jsme mysleli, mají tam několik kvalitních instantních nápojů. Takže pokud by se někomu zdálo 20 Kč za espresso hrooozně moc, má i tuhle možnost.
Plánujeme postupně pořizovat další bratříčky k tomuhle mazlíkovi, tak pokud by měl někdo vhodný prostor s dostatečným potenciálem (větší firmy, obchodní centra, zdravotnické zařízení, sportoviště,…), může se nám ozvat.

#coffeenow #mojeprazirna #kava #prazirna #dobris #pribram #coffeepoint #coffee #arabica #arabika #vending #espresso #cappuccino #macchiato #latte
Photo
Add a comment...

Post has attachment
NOVINKA: 100% Arabica z peruánských And
PERU TRES MOSQUETEROS WASHED

Na letošní jaro jsme pro vás rozšířili portfolio čerstvě pražených káv o vysokohorskou Arabcu z Peru. Pomalu zrající, potomky Mayů ručně sbíraná káva, zpracována mokrou metodou a pěstovaná v duchu ORGANIC (bez použití umělých hnojiv a pesticidů).
Zajímavý je i chuťový profil - plné tělo, intenzivní chuť kakaa a karamelové aroma, jemné dochuť oříšků a pečených kaštanů. A jako bonus velice nízká acidita.
Při poslední ochutnávce v naší pražírně, kdy jsme kávu představovali veřejnosti, byla velice kladně ohodnocena všemi účastníky.

Další podrobnosti o této kávě:
https://www.mojeprazirna.cz/peru-tres-mosqueteros-washed-arabica/

#coffeenow #mojeprazirna #kava #prazirna #dobris #pribram #coffee #cappuccino #espresso #arabica #arabika #peru #mosqueteros
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ochutnejte některé z našich káv.
Už zítra – ve čtvrtek 1. března – máte v pražírně COFFEE NOW možnost nezávazně ochutnat, nebo si jen popovídat o pražení a přípravě výběrové kávy.
Představena bude i novinka, vysokohorská Arabica od jihoamerických indiánů, s příjemnou, velice nízkou aciditou, plným tělem, intenzivní chutí kakaa a karamelovým aroma, jemnou dochutí oříšků a pečených kaštanů.

Akce bude probíhat od 14 do 21 hodin. Pražská 1808, Dobříš
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kdo také máte rádi fantastické hamburgery, sendviče a saláty z Šáša Burger v Příbrami, tak teď je můžete začít zapíjet i naší kávou v jejich nové provozovně – v bývalé Mototechně, ulice Boženy Němcové. Určitě vyzkoušejte!

#coffeenow #mojeprazirna #kava #prazirna #dobris #pribram #coffeepoint #coffee #ristretto #espresso #doppio #americano #cappuccino #macchiato #latte #arabica #arabika #robusta #sasaburger
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Přejeme vám, aby v novém roce byl každý váš šálek kávy úžasný a při napití se pro vás na okamžik zastavil celý svět.

Děkujeme všem našim zákazníkům za jejich přízeň. A samozřejmě také našim kolegům a spolupracovníkům za jejich nasazení.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded