Profile cover photo
Profile photo
Fluidra Polska Sp. z.o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo UVAZONE. To urządzenie, które łączy w sobie dwie najbardziej skuteczne metody oczyszczania wody – wspominane wcześniej ozonowanie oraz naświetlanie promieniami UV. Zachęcamy do kontaktu wszystkich Państwa, którzy chcieliby poznać szczegóły związane z jego działaniem! http://astralpool.pl/2018/02/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jaki wpływ na wodę basenową ma stosowanie ozonu? Podobny jak na wodę pitną. To właśnie za pomocą ozonu z wody pitnej oczyszczalnie pozbywają się drobnoustrojów. Gaz ten zapewnia czystość i brak negatywnego wpływu na człowieka. Są Państwo zainteresowani takim rozwiązaniem? Zapraszamy do kontaktu! http://astralpool.pl/2018/02/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W jaki sposób miałaby zostać zapewniona użytkownikom wspominana wysoka jakość wody? Dzięki częstszym kontrolom niż dotychczas. Zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem, właściciele są zobowiązani do regularnego (co cztery godziny) badania stanu wody. Jak zadbać o to, aby wyniki zawsze były dobre? Zapraszamy do kontaktu! http://astralpool.pl/2018/02/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czysta woda w publicznych basenach i na pływalniach nie jest tylko przyzwoitością, ale również obowiązkiem. Zgodnie z rozporządzeniem wydanym przez Ministra Zdrowia 9 listopada 2015 roku, wszyscy właściciele tego typu obiektów są zobowiązani do zadbania o jak najwyższą jakość wody. Jak to zrobić? Zapraszamy do kontaktu! http://astralpool.pl/2018/02/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadacze basenu wiedzą, jak ważne jest utrzymywanie go w czystości. Aby ułatwić ten proces, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości odkurzacz z systemem GYRO. Pomoże on wyczyścić trudno dostępne miejsca. Działa na zasadzie skanowania czyszczonej powierzchni, więc nie można mu zarzucić, że pominie jakiś niechciany liść, czy inne zabrudzenie. Polecamy http://astralpool.pl/odkurzacze-basenowe-z-systemem-gyro-gwarancja-czystosci/!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jednym z najczęściej wybieranych materiałów, który służy do wypełniania niecek basenowych jest folia basenowa. Główną zaletą folii jest ich stuprocentowa szczelność! Można je stosować nawet przy basenach o niestandardowych kształtach. Dlaczego jeszcze warto je wybrać? O tym przeczytacie Państwo tutaj http://astralpool.pl/2016/10/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Planujecie Państwo wybudowanie basenu? A może jesteście jego szczęśliwymi posiadaczami? Nie zapomnijcie o odpowiednim oświetleniu! W tym miejscu http://astralpool.pl/portfolio/oswietlenie-i-atrakcje-wodne/ znajdziecie to, czego potrzebujecie! Zapewniamy szeroki wybór oświetlenia diodowego LED, które nada Waszej inwestycji zapierającego dech w piersiach efektu!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Proponujemy Państwu alternatywę dla budowy basenu, którą może być Wasza własna wanna SPA! W dużej wannie zmieści się nawet kilka osób! Będzie to idealne rozwiązanie na tych, którzy kochają wodę i relaks! Rozmiary wanien są naprawdę różne, więc każdy Klient znajdzie coś idealnego dla własnych potrzeb. Zapraszamy http://astralpool.pl/2018/01/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dlaczego warto uprawiać sport? To wie każdy – wpływa on pozytywnie na nasze zdrowie. Jednym z bardziej zalecanych dyscyplin jest pływanie. Wówczas pracujemy wieloma partiami mięśni i nie obciążamy stawów, ani kręgosłupa. Dlatego warto odwiedzać Aquaparki, w których projektowaniu jesteśmy mistrzami http://astralpool.pl/! :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dla nas nie ma problemów, my je nazywamy wyzwaniami! Dla przykładu – często architekci nie wiedzą o nowych, lepszych rozwiązaniach, dlatego my postanowiliśmy przeprowadzać szkolenia dla architektów. Podczas nich namawiamy do podpowiadania inwestorom pomysłu dotyczącego budowy basenów np. przy domach. Naszym zdaniem wartość inwestycji wówczas znacznie wzrasta! Więcej o tym temacie mówimy w wywiadzie - https://www.youtube.com/watch?v=IwIXOXyG7NE. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania :)
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded