Profile cover photo
Profile photo
Abbas Peyambarpour
940 followers
940 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has shared content
#123بپز #آشپزی #غذا #آموزش_آشپزی #آشپزخانه سیب شکلاتی - http://123bepaz.ir/wp-content/uploads/2015/08/شکلات-سیب.mp4 مواد لازم سیب یک عدد پنج قاشق شکر (بستگی به مزاج خودتان دارد میزان شیرینی شکلات را خودتان تعیین کنید) یک سوم پیمانه پودر کاکائو سه قاشق کره پودر نارگیل و مغز بادام یا پسته یا … طرز تهیه سیب ها را برشهای نازک بزنید پود کاکائو و شکر را مخلوط کرده کره را روی حرارت گذاشته تا آب شود کاکائو و شکر را به کره اضافه کنید و هم بزنید میزان شیرینی آن را تست کنید که اگر تمایل داشتید شکر بیش...
Add a comment...

Post has shared content
#123بپز #آشپزی #غذا #آموزش_آشپزی #آشپزخانه دسر موز و بستنی - http://123bepaz.ir/wp-content/uploads/2015/08/دسر-موز-و-بستنی.mp4   مواد لازم سه عدد موز رسیده چند شکلات تلخ چند شکلات کارامل خامه بستنی طرز تهیه طبق شکل موزها را بریده درون آن شکلاتهای کارامل را قرار دهید در فویل پیچیده آنها را گریل کنید (از فر هم میتوانید استفاده کنید) پس از ده دقیقه موزها آماده است درون لیوان ریخته و بین انها به صورت لایه ای خامه و بستنی بریزید شکلات تلخ را رنده کرده روی مواد بریزید (میتوانید از پسته یا مغزهای ...
Add a comment...

Post has shared content

Post has shared content

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
** اطلاع رسانی شود*

وعده ما >>
شنبه 9 خرداد، ساعت 18 مقابل مدرسه فیضیه ، تجمع هزاران نفری مردم قم در حراست از دستاورد های هسته ای 

* اطلاع رسانی شود**


#اجازه_نمیدهیم
Photo
Add a comment...

Post has shared content
قصه ي عاشقي پهلوان #حجاب

#سمیه_حیدری قهرمان جودوی آسیا و جهان در خصوص مشکلاتی که بعد از قهرمانی با آن روبرو شد می‌گوید: بعد از این مسابقات بود که مشکلات ما شروع شد که مهم ترین دلیل آن پوشش با #چادر بر روی سکوی قهرمانی بود. پیش از مسابقات آسیایی به ما گفتند سکوت کنید تا حق شرکت در مسابقات را داشته باشید! سکوت کردم، به وزارت ورزش نامه زدم و برای مسابقات آسیایی اعلام آمادگی کردم و مطمئن بودم مدال می گیرم. بماند که حضور بانوان در مسابقات آسیایی هم به طور کامل منتفی شد.
وی در خصوص پیگیری مشکلاتش نیز گفت: بارها از طریق وزارت ورزش برای حل مشکل از من و برخی مسئولان فدراسیون دعوت به عمل آمد تا زمینه ادامه فعالیتم فراهم شود، اما مدیران جودو به وعده هایشان عمل نکردند و همچنان از ادامه فعالیت ورزشی در سطح قهرمانی چه در داخل و چه خارج از کشور محروم هستم.
وی ادامه داد: اگر در مسابقات سهمیه المپیک شرکت نکنم شانس حضور در المپیک را از دست می دهم

حیدری با بیان اینکه «با چادر به روی سکوی قهرمانی رفتم تا به جهان #حجاب_اسلامی را نشان دهم» گفت: اتفاقا بعد از این حرکت من که اتفاقا مورد لطف دفتر حضرت آقا هم قرار گرفتم بنده را طوری از ورزش حذف کردند که واقعا دچار نوعی افسردگی شدم.

متن كامل خبر در:
http://goo.gl/KqwkdP

www.hayatebartar.ir
Photo
Add a comment...

Post has shared content
چرا #حجاب_اجباري؟!....

چرا به عنوان یک مسلمان نباید اختیار انتخاب حجاب رو نداشته باشم و در جامعه باید #حجاب اجباری باشد؟

آیا در جامعه‌ اسلامی الزام به رعایت «حجاب» باید به صورت «قانون» وضع گردد یا خیر؟

آیا «حجاب» مسئله ای در حوزه حریم خصوصی است یا در حوزه حریم عمومی؟

اگر بی حجابی برای آنها عادی شده است چرا در تبلیغ کالاها و شبکه های تلویزیونی شان از #زن های برهنه استفاده می کنند؟متن كامل و پاسخ به پرسش ها در:
http://goo.gl/1aER8J

Www.hayatebartar.ir
Photo
Add a comment...

Post has shared content
حيا زينت اسلام است...

(رسول اكرم صلي الله عليه و آله و سلم)
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded