Profile cover photo
Profile photo
Jaroslav Záruba
154 followers
154 followers
About
Jaroslav's posts

Post has attachment
Drsná sebereflexe z Egypta
"Kdyby k nám po tom všem cítili cokoli jiného než nenávist, byli by duševně nemocní." (Hele +Dalibor Jurik, to je o něm! :)
...
"Čím přispěly arabské země světu? Ničím."
...
"Čím přispěly islámské země světu? Ničím."
...
"3, 5, 10 vědců za 1400 let? Ale no tak...!"
...
"Kdo vymyslel letadlo, raketu, centrifugu, kvantovou mechaniku, teorii relativity? Kdo? Odkud pochází nejvýznamnější filozofové? [Hele +Dalibor Jurik, zase je řeč o něm!] Ne od nás. A vy pořád čekáte, že nás budou mít rádi?" (Ale jo, +Dalibor Jurik vás má rád.)

Post has attachment
Konferenční TV rozhovor McGregor vs Mendes #MMA
Chad Mendes: "...no já měřim 167cm..."
Conor McGregor: "...máš tak 160cm max, měl by ses postavit, skoro tě nemáme v obraze..."

Chad Mendes: "...jsem pro Conora značně nepříjemný soupeř... Conore, víš co je to wRESTling???"
Conor McGregor: "i can REST my balls on your forehead..."

Post has attachment
Conor McGregor vs ostatní - před a po zápase #MMA

Post has attachment
Top 5 knockoutů Conora McGregora
#1 je 13-sekundový knockout 10 let neporaženého José Alda #MMA

Post has attachment
Možná jste zaregistrovali, že se chystá zápas (defuckto penzionované) ikony boxu, Floyda "The Money" Mayweathera a ikony MMA Conora McGregora.
Bude se boxovat, takže Conorova šance je prý asi tak 5-procentní. (Floydova bilance je 49-0.) V zápase bez pravidel (či dle MMA-pravidel) by samozřejmě Mayweather vydržel asi tak 10 vteřin.
Obecně se má za to, že Floyd asi nemá sílu na to Conora knockoutovat. Jde spíše o technického a precizního boxera s neprůstřelnou obranou než o jatečního porážeče. Naopak Conorova šance údajně spočívá právě ve štastném úderu. Irský borec rozhodně KO-potenciálem disponuje.
Pokud Conor vydrží 12 kol, buče to prý pro Floyda a box docela ostuda.

Ale kromě toho, že je Conor McGregor větší, těžší a i silnější než Floyd, dává jeho fanouškům alespoň malou naději ještě fakt, že jde o velmi kreativního fightera. Čeká se, jestli McGregor něco vymyslí, o co šíleného se pokusí, jestli třeba trochu neznásilní pravidla boxu směrem k MMA. (Tuhle obavu vyjádřilo pár lidí z tábora Mayweathera, takže to je jistě podchycenou v kontraktu. Ale i tak se to vyloučit nedá. Conor má už vyděláno dost.)

Nemálo sportovních elitářů nad zápasem ohrnuje nos s tím, že je to divadlo. Haters gonna hate! (Ale třeba z nich mluví trochu hořkost? Oba borci si mezi sebou rozdělí stovky milionů dolarů. :)

Na obrázku níže je ukázka toho, co je McGregor za trolla. V rámci propagace chystaného zápasu postnul tenhle obrázek. Místo Floyda Mayweathera na něj "omylem" přidal Floyda staršího. :D

Jestli dáváte angličtinu s irským přízvukem, důrazně doporučuju mrknout na jeho "best trash talk moments." https://www.youtube.com/results?q=conor+mcgregor+trash+talk+best+moments
Pokud ji nedáváte, tak doporučuju jeho "highlights." https://www.youtube.com/results?search_query=conor+mcgregor+highlights

#boxing #MMA

Post has attachment
Vasyl "The Matrix" Lomačenko #boxing
(Disclaimer: Boxu rozumím ještě méně než MMA, takže jenom papouškuju.)

Přes nikterak dlouhý seznam zápasů v profi-ringu už je Vasyl Lomačenko označován za jednoho "z možná nejlepších boxerů všech dob." Tenhle mladý ukrajinský úkaz své protivníky v ringu převyšuje rozdílem třídy. Odtud i jeho přezdívka "The Matrix" nebo "Hi-Tech." Využitím brilantní práce nohou, extrémně rychlých reakcí a několika mazaných triků dělá Vasyl z oponentů v ringu školáky.

Kromě obvyklých cvičení piluje Vasyl koordinaci rukou & rychlost reakcí stavěním dřevěných kostiček na sebe či hledáním čísel v matici. Zní to hrozně blbě, ale ten člověk je úplně jinde, takže to asi funguje.
Netradiční trénink reakční doby a koordinace pohybů Lomačenka https://youtu.be/6xZARvR7Hd8

Jedním z jeho triků je přinutit protivníka nahodit kryt, fake úderem mu zakrýt skulinu mezi rukavicemi, a než se protivník rozkouká, Lomačenko je již vedle něj nebo dokonce za ním. (Tzv. "Lomačenkův krok/úskok" se již pokouší učit v gymech po celém světě.)
Blokování zorného je v podání Lomačenka pro jeho oponenty určitě kurevsky frustrujícím nástrojem.
Vysvětlení některých Lomačenkových technik a triků v ringu https://youtu.be/FjHaeloJvS0

Post has attachment
Parazit Bernie Sanders a jeho stará vyšetřováni FBI

Post has attachment
Potholes Coulee Cataract (47°08'31.9"N 119°56'42.5"W)
Tohle by údajně mělo být dílo vytvořené vodou během mega-potopy před 12000 lety.
(Více o tom melou tadyK: https://youtu.be/EXB1STsadw4)

Post has attachment
Jak náročná byla vaše cesta do školy?

Post has attachment
Země degenerátů
Nájmy v baráku, který nedávno lehnul popelem v Londýně, byly dotované daňovými poplatníky. Yay! Toho samozřejmě nájemníci využívali, a byty pře-pronajímali za tržní ceny.
Autority v UK (muslimský starosta i vrchní blběna Mayová) nyní ovšem podnikavé nájemníky ujistily, že i tak mají tito nárok na kompenzace, a že proti nim nebudou podniknuty žádné kroky, když o kompenzace zažádají.
Za blbost se platí, milí Britové.
Wait while more posts are being loaded