Profile cover photo
Profile photo
Наталія Саражинська
1,920 followers -
Сертифікований викладач Google
Сертифікований викладач Google

1,920 followers
About
Posts

Post has attachment
7 інструментів для перевірки фактів.

Post has attachment
Якщо наше використання технології залишається лише на рівні заміни звичних нам інструментів, педагогічних прийомів, ми не повинні дивуватися, що це не покращує навчання.

Post has attachment
Графічні редактори онлайн.
Малювання віброваних зображень https://sketchtoy.com/
Створення найпростіших анімацій з власних зображень https://brush.ninja/
А якими ви користуєтесь, зазвичай?

Post has attachment
НУШ нам розповідає про задушевні бесіди з дітьми, про обговорення особистого та співпрацю в групах. Ідея створення спільної презентації на тему Як я провів літо буде цінна не лише класним керівникам.
В Google Презентаціях легко організувати співпрацю, створивши шаблон на 30 слайдів.

Post has attachment
Гіфки веселі, позитивні люблять й дорослі. Їх використання чудово підійде для вивчення мовних тем, для висловлення свого ставлення до певних героїв.
Ну і, звичайно, це розвиток творчих здібностей під час створення власних gif-файлів. Список середовищ, де це можна зробити, зрозуміло, є у статті.
Весело, коли демонструючи свої емоції, ви створюєете власні аватари із себе й використовуєте gif-ку із своїм власним зображенням.

Post has attachment
Новини за тиждень у світі Network та Біткоїнів.

Post has attachment
4 нові гри.
BACK TO SCHOOL GAMES
BACK TO SCHOOL GAMES
breakoutedu.com

Post has attachment
Існує час і місце для інновацій швидкими темпами, що приносять успіх у технологічну індустрію, але, усвідомлюючи інші моделі інновацій та вибираючи те, що найкраще відповідає обставинам, школи повинні мати можливість адаптуватися до проблем, пов'язаних із майбутнім без шкоди для навчання.

Як і норми в галузі авіабудування, нам потрібен набір протоколів, щоб забезпечити належне тестування нових ідей, перш ніж вони будуть широко реалізовані. Дії пілотів за будь-яких обставин, від самих нормальних до найгірших уявлюваних сценаріїв, продиктовані контрольних списками. Існує контрольний список для попереднього польоту, контрольний список для зльоту та контрольний список для відмови двигуна.

Перед внесенням будь-яких змін у галузь існують процедури перевірки нового методу або його частини. На кожному етапі мета - забезпечити безпеку екіпажу та пасажирів.

Школи можуть зробити все можливе, щоб прийняти подібний набір протоколів та процесів тестування переконатися, що саме в процесі впровадження нових ідей створюється безпечне, сприятливе середовище, яке є основою для їх успіху та не піддається ризикам.

Post has attachment
Джастін О'Бейр з детальним порівняльним аналізом Google Карт та Еплівських.
Justin O’Beirne
Justin O’Beirne
justinobeirne.com

Post has attachment
Червневі Переговори в Google
Переговори в Google - це серія регулярних зустрічей, що відбуваються з цікавими спікерами, блискучими умами з усіх галузей та фондів у кампусах Google. Щомісяця обирають кілька найфеєричніших переговорів місяця або на певну тему та оприлюднюють для всіх.
Wait while more posts are being loaded