Profile cover photo
Profile photo
DCom spol. s r.o.
3 followers
3 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Srdečně Vás zveme k návštěvě 19. ročníku mezinárodního veletrhu drážní techniky, výrobků a služeb pro železniční a městskou kolejovou dopravu Czech Raildays 2018, který se koná ve dnech 19. – 21.6.2018 tradičně v komerční části železniční stanice Ostrava hlavní nádraží.DCom naleznete na společné expozici mateřské společnosti AŽD Praha a dceřiných společností v hale A1 stánek č.26.

https://www.dcom.cz/2018/06/mezinarodni-veletrh-drazni-techniky-czech-raildays-2018/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
DCom, spol. s r.o.
Zveřejněno Rudolf Toužín · Právě teď ·
Společnost SED rozšiřuje nabídku #GSM-R telefonů o model #GPH-650R, chytrý mobilní telefon založený na operačním systému #Android. GPH-650R lze současně provozovat v sítích mobilních operátoru včetně rychlých sítí #LTE. Uživatel získá nejen komunikační přístroj pro drážní sítě, ale zároveň chytré zařízení s možností využívat nepřeberné množství hotových nebo specializovaných aplikací.

Další informace:
https://www.dcom.cz/2018/06/drazni-gsm-r-telefon-sed-gph-650r/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podporujeme naše zaměstnance v pravidelné aktivní relaxaci, zlepšování fyzické kondice a upevnění zdraví. Od začátku února mají možnost využívat program MultiSport.
https://www.youtube.com/watch?v=uXXFXmgiGks&feature=youtu.be
Add a comment...

Post has attachment
Naše firma v prosinci minulého roku úspěšně certifikovala integrovaný systém řízení. Systém managementu jakosti podle ČSN EN ISO:2016 byl doplněn o enviromentální systém managementu dle ČSN EN ISO 14001:2016 a management bezpečnosti a ochrany při práci dle požadavků normy OHSAS 18001:2008.
https://www.dcom.cz/2018/01/integrovany-system-rezeni/
Add a comment...

Post has attachment
Děkujeme za přízeň , kterou jste nám věnovali v právě končícím roce a těšíme se na společné projekty v roce následujícím. Přejeme krásné Vánoce, hodně zdraví, štěstí a mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě v novém roce 2018.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
I v letošním roce jsme byli hlavním partnerem Ankety dobrovolní hasiči roku. Oceněné jednotky a sbory si rozdělily ceny v celkové hodnotě 2,4 miliónu korun. Naše podpora zahrnovala kromě finančního příspěvku již tradičně 30 profesionálních radiostanic Hytera. Záznam ze slavnostního předávání cen můžete sledovat již tuto sobotu 9.12.2017 od 17:20 na ČT2.
Add a comment...

Post has attachment
Hledáme nové kolegy a kolegyně do našeho týmu. Právě teď máte šanci získat skvělou práci ve stabilní firmě dodávající komunikační systémy pro železniční dopravu, energetiku nebo záchranné složky. Nabízíme velmi dobré mzdové podmínky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění a řadu dalších benefitů. Jestliže máte zájem o nabízené pozice neváhejte a ozvěte se ! Další info zde: https://www.dcom.cz/kariera/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zveme Vás k návštěvě na 18. ročníku mezinárodního veletrhu drážní techniky Czech #RailDays 2017. Naše vlastní produkty určené pro použití v drážním provozu, analogové i digitální radiostanice #Hytera a #GSM-R telefony #SED Vám rádi představíme na společném stánku se společnosti AŽD Praha v hale A1.
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Anketa Dobrovolní hasiči roku 2016 - vyhlášení výsledků.
Add a comment...

Post has attachment
Dovolujeme si Vám oznámit, že s účinností od 1. listopadu 2016 zajišťuje prodej našich výrobků a poskytování činností a služeb týkajících se drážní komunikační techniky a prací na dopravní cestě, dále marketingovou podporu prodeje, včetně komunikace s třetími osobami, a veškeré další služby s tím spojené, společnost AŽD Praha s.r.o., se sídlem Praha 10, Žirovnická 3146/2, PSČ 106 17.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded