Profile cover photo
Profile photo
Громадське Формування Самооборона Обухівщини
6 followers -
ГФ “САО” сформувалось з ініціативи громадян Обухівщини, які згуртувались на барикадах Майдану під час революційних подій початку 2014 року, а також приєднались в процесі утворення формування.
ГФ “САО” сформувалось з ініціативи громадян Обухівщини, які згуртувались на барикадах Майдану під час революційних подій початку 2014 року, а також приєднались в процесі утворення формування.

6 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Заняття з тактичної медицини в Обухові

Як ми бачимо, останнім часом конфлікт на сході нашої країни тільки посилюється. Кожного дня ми отримуємо сумні звістки про загиблих та поранених героїв, а терористи вже у відкриту почали застосовувати артилерію проти мирного населення українських міст.
В цей важкий час як ніколи актуальними стають базові навики домедичної допомоги та тактичної медицини. Як показує світова статистика, 60% тих, кого ще можна було б врятувати на полі бою, помирають від кровотечі, 30% - від пневмотораксу, близько 9% - від непрохідності дихальних шляхів. Кожна хвилина зволікання з серцево-легеневою реанімацією у випадку з раптовою зупинкою серця забирає у потерпілого 10% шансу повернутися до життя. Це страшна статистика але їй можна протидіяти маючи певні навики.
То ж активісти Самооборони, за підтримки Обухівської міської ради та районного воєнного комісаріату , започаткували заняття з тактичної медицини. Наші тренери пройшли підготовку із залученням інструкторів НАТО та намагаються передати ці знання всім охочим.
Планується проведення занять кожного вівторка та четверга. Найближче заняття відбудеться 17-го лютого. Всі бажаючі можуть долучитися, зателефонувавши за телефоном «гарячої лінії» Обухівської міської ради (04572) 5-32-32.
Пам’ятаймо: краще вміти і не мати потреби застосовувати ніж не бути в змозі допомогти.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Темою вишколу цієї неділі була підготовка до організації бойової охорони місця дислокації підрозділу. Розглядалися питання організації секретів, спостережних постів, патрулів. Вчилися користуватись мапою та правильно передавати інформацію про місцезнаходження ворога. Окремою темою була організація комунікації в підрозділах, користування радіостанціями. Не минули і цього разу ще раз облаштування різного виду розтяжок та мінних загороджень, навіть незважаючи на те що це буда тема попереднього заняття. Але ж повторювання – то велике діло, зайвим воно ніколи не буде.

Час від часу, посеред прослуховування теорії, інструктори влаштовували раптові «атаки ворога» з різних напрямків, з практичним відпрацюванням навичок оборони та атаки. Це допомагало зігрітися і додавало драйву до заняття. А на завершення всі бажаючі відправилися на бойове патрулювання, щоб вдосконалювати навички пересування підрозділом по лісистій місцевості.

Наступного разу планується практичне відпрацювання бойової охорони в умовах максимально наближених до бойових. З цією метою до місця дислокації тренувальної бази буде направлений  диверсійний підрозділ. Оскільки цього разу планується використання страйкбольного спорядження, то всім присутнім обов’язково мати при собі захисні окуляри.
Add a comment...

Post has attachment
Самооборона Обухівщини запрошує патріотів на військові вишколи, що проводяться на полігоні поблизу Нещеріва. На заняттях вивчаються різноманітні елементи організації та тактики малих підрозділів, диверсійних та партизанських загонів. Під керівництвом досвідчених інструкторів можна отримати як теоретичні знання так і відпрацювати їх на практиці. Час від часу також організовуються польові навчання, максимально приближенні до військових операцій.

На даний момент заняття проводяться на безоплатній основі. Потрібні лише ваші вміння та бажання. Телефон для довідок: (097) 555-52-75
Add a comment...

Post has attachment
На цьому тижні, 16 жовтня, відбулася зустріч виборців Обухівщини з кандидатами у депутати по 94-му виборчому округу. 
Районний центр дозвілля та культури в Обухові відвідали деякі кандидати у народні депутати Верховної Ради. На запрошення зустрітися з громадою відгукнулися Андрушко Ю.В., Варес К. Л., Веремейчик В. П., Дегтяр А. П., Демченко О. А., Джулай В. М., Довгаль П. А., Романюк В. М.
Гострі запитання до депутатів та їхні відповіді допомогли скласти враження про тих, хто балотується до Верховної Ради. Розмова тривала декілька годин і була дуже напруженою. Ми пропонуємо її запис і нагадуємо, що ще одна зустріч з кандидатами запланована на 18:00 21 жовтня в центральній залі Палацу Культури "Енергетик" м. Українки.
Приходьте, питайте, слухайте, думайте, обирайте.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Самооборона Обухівщини, Правий Сектор Обухівського району, Майдан Обухівщини закликають всіх небайдужих громадян прийти 9 жовтня, в четвер, о 13:00 до будмайданчику по вул. Київська, 128 (поряд зі стадіоном) підтримати місцевих жителів та вимагати припинити незаконні забудови. 
Add a comment...

Post has attachment
Елена Васильева пишет в группе ‎Груз -200 из Украины в Россию:
Друзья! Мне нужна ваша помощь. Я выкладываю видео, в котором показываю где и как проходит идентификация погибших в моргах Днепропетровска. Кадры уникальные. Ни одна съемочная группа еще этого не видела. Также на видео сняты останки, которые не поддаются идентификации.
Стоит помнить!!!!, что это и украинские и российские тела и останки - пока определить не удалось чьи.
Я хочу поблагодарить члена нашей группы Татьяну Губа за содействие в проведении съемок и вообще за теплый прием в Днепропетровске.
Я уверена, что сейчас в ответ взвоют троли. Просьба их не кормить, в споры не вступать. Кто может, скачайте это видео и перезалейте, т.к. оно очень многим не понравится... И показывайте иностранцам, кто может.
Мне было очень тяжело все это видеть, снимать, монтировать... Но все мы должны помочь родственникам найти своих потеряшек, хотя уже ясно, что найдут своих сыновей не все...
Еще я очень хочу поблагодарить судмедэкспертов Днепропетровска за крайне неблагодарный, но колоссальный труд...
Помолимся за каждого, пусть будет им Царствие Небесное, пусть они Там станут Воинами Света в борьбе со злом. И Герои и безвинно заблудшие....
Слава Героям!
Оригинал видео: В поисках пропавших российских военных
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded