Profile cover photo
Profile photo
Prywatny gabinet okulistyczny Elżbieta Kaszuba - Witczak lek. med. spec. chorób oczu.
About
Posts

Post has attachment
W naszym gabinecie wykonujemy badania OCT. Jest to jedna z najnowocześniejszych, najskuteczniejszych metod diagnostycznych, która stosuje skaning optyczny. Co to oznacza dla Państwa? Wykrycie błony podsiatkówkowej i monitorowanie jej leczenia. http://okulista-zielonagora.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni Państwo, przypominamy, że nasz Gabinet Okulistyczny ma swoją siedzibę w Zielonej Górze. Na miejscu zajmie się Państwem lek. med. spec. chorób oczu Elżbieta Kaszuba-Witczak. Jej ogromne, ponad 20-letnie doświadczenie, przekłada się na wysoki poziom świadczonych usług. Warto powierzyć zdrowie swoich oczu specjalistom. okulista-zielonagora.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Częste bóle głowy czy okolic oczu to problem, z którym bezskutecznie Państwo walczą? Być może kłopotem jest wysokie ciśnienie wewnątrz gałki ocznej, którego Państwo się nie spodziewają - a my jesteśmy w stanie wykryć, dzięki tonometrii. Zapraszamy do zapisu na badania: okulista-zielonagora.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do szybkiej diagnostyki jaskry, jak i wielu innych chorób oczu, niezwykle pomocnym jest wykonanie badania pola widzenia. W naszym gabinecie, pole wiedzenia mierzymy metodą komputerową, a także metodą kinetyczną na polomierzu Goldmana lub Maggiore'go. Po więcej szczegółów dotyczących badania, zapraszamy na stronę: http://okulista-zielonagora.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kondycję oczu można sprawdzić w bardzo prosty sposób - poprzez badanie dna oka. Kiedy należy wykonać takie badanie? W szczególności wtedy, kiedy borykają się Państwo z problemami naczyń krwionośnych. Gwarantujemy, że w naszym gabinecie rzeczowo podchodzimy do wszelkich chorób oczu oraz celnie stawiamy diagnozy. Zapraszamy do poznania naszej oferty: http://okulista-zielonagora.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w diagnostyce chorób oczu. Badania przeprowadzamy przy użyciu najnowszych, najdokładniejszych narzędzi, takich jak: oftalmoskop, szkło Volka lub Goldmana, polomierz Maggiore'go i wielu innych. Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym gabinecie: http://okulista-zielonagora.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym gabinecie przeprowadzamy komputerowe badanie wzroku. Jest to bezinwazyjna metoda badania. Ma ona na celu zbadanie ostrości widzenia oraz pomiaru refrakcji i ciśnienia śródgałkowego oka. Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie: http://okulista-zielonagora.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Równie powszechną chorobą co zaćma jest jaskra. Wiele czynników może wpłynąć na jej rozwój - począwszy od dziedziczności, a skończywszy na używkach, takich jak papierosy. Jaskra przebiega bezobjawowo i przyczynia się do nagłej utraty wzroku. Tylko regularne badania ciśnienia śródgałkowego dna oka oraz badania pola widzenia, są w stanie ją wykryć. Warto zgłosić się na takie badania do naszego gabinetu okulistycznego. Zapraszamy: http://okulista-zielonagora.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najpopularniejszą chorobą gałki ocznej jest zaćma. Jej najczęstszymi objawami są: mętny lub zamazany wzrok, zaburzenie widzenia w nocy, przebarwiony obraz lub podwójne widzenie w jednym oku. Do rozwoju zaćmy może przyczynić się wiek, uraz, cukrzyca, palenie czy nadczynność tarczycy. Podczas specjalistycznych badań wykonywanych w naszym gabinecie, będziemy w stanie szybko zdiagnozować tę chorobę. Zapraszamy: http://okulista-zielonagora.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się badaniami okulistycznymi kierowców. Badanie takie jest konieczne w sytuacji, kiedy ubiegają się Państwo o prawo jazdy, niezależnie jakiej kategorii. Zapraszamy nie tylko kandydatów, ale i kierowców zawodowych, na okresowa badania wzroku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://okulista-zielonagora.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded