Profile

Cover photo
Mantas Malcius
Works at UAB „Propux“
Attended Mykolas Romeris University
107,949 views
AboutPosts

Stream

Mantas Malcius

Shared publicly  - 
 
Gerai penktadienio ryto pradžiai, būtinai vidury kelio turi padanga nusprogt. Iki pilnos laimės trūko tik geros liūties, kad būtų smagiau valandą pėsčiom dviratį stumtis iki darbo.
 ·  Translate
3
Artūras Balsys's profile photoMantas Malcius's profile photoLinas Rupeika's profile photopow w's profile photo
5 comments
pow w
+
2
3
2
 
Po keletos nusprogimų, visuomet vežiodavaus kuprinėje atsarginę. Dabar, jei dar jos niekas neiškrapštė, įkišta į kažkurią iš dviračio tašių gal prieš kokius metus. Reiks gal patikrint ar vis dar yra, ar niekas nepavogė. :D
 ·  Translate
Add a comment...

Mantas Malcius

Shared publicly  - 
 
Darbe šiandien pirmajį šių metų derlių nuiminėjam. Panašu, kad vasara jau netoli.
 ·  Translate
20
Vyne Tu's profile photo
Vyne Tu
+
1
2
1
 
Geriausias to Derliaus, kurį matau, dalinimo būdas kolektyvui

Randat kėdę, geriausia su kietu (mediniu) paviršiumi, arba tam tinka ir stalas.

Padedat ant jos tą Derlių ir gražiausia mergina užpakaliu sutrina.
Tada eina ir lyžtelna trynusiai ton vieton arba renkasi kietą paviršių. Kaip kas nori.

Jei Derlių "dalins" šefas, patys suprantate, pasirinkimo, kurią vietą laižyti nėra.
 ·  Translate
Add a comment...

Mantas Malcius

Shared publicly  - 
 
Pagaliau bloge žmonės naudingus komentarus pradėjo rašyt, ir į temą.
 ·  Translate
13
Rokiškis Rabinovičius's profile photoViktoras M.'s profile photoAivaras Čechamiras's profile photo
3 comments
 
Kad jūs žinotumėte, kiek tokių komentarų per dieną ateina į transplantacijos biuro svetainę :) Ten praktiškai būtu pažinčių portalas, nes atsiranda ir siūlau ir pirksiu ir tarpininkai.
 ·  Translate
Add a comment...

Mantas Malcius

Shared publicly  - 
 
Privalomas gyvūnų ženklinimas
Aš nuo pat pradžių sakiau, kad šitas ženklinimas prastūminėjamas skubotai ir nepasiruošus. Bile prastumt. Ir akivaizdu, kad neklydau.
Gyvūnų globos organizacijoms iniciatoriai „gyvūnų globėjai“ apskritai užmetė dar vieną kilpą ant kaklo, nes jau dabar uždrausta gyvūnus nežymėtus dovanot. O dar kažką kliedi apie nepažymėtų gyvūnų konfiskavimą. Totalus briedas.
 ·  Translate
Kai pirmadienio rytą šiaulietis Ričardas suskubo pas veterinarą teirautis dėl savo škotų terjero ženklinimo ir registravimo, paaiškėjo, kad gyvūnų registras dar pilnai neveikia. „Pasirodo, tam registravimui nebuvo nepasiruošta. Nėra registro, tai nėra ir kur traukti tuos paženklintus gyvūnus. O visi procesai pajudės tik po poros savaičių“, – po vizito pas veterinarą į portalo lrytas.lt redakciją kreipėsi šiaulietis Ričardas.
5
Niex Tikrai's profile photoMarius Laurinaitis's profile photoMantas Malcius's profile photo
7 comments
 
Čia niekas nieko negalvojo, čia buvo bile pasirodyt per žiniasklaidą ir prastumt šitą neparuoštą nesąmonę prisidengiant gražiais tikslais.

Taip, visi turi būt čipuoti, kai dovanojami.
https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/3a2caae0ae0a11e5b12fbb7dc920ee2c
7. Iki 2015 m. gruodžio 31 d. atvesti šunys, katės ir šeškai, kurie nėra paženklinti
mikroschema, ženklinami taisyklių 10 punkte nurodyta mikroschema iki 2017 m. balandžio 1 d., bet
ne vėliau kaip iki šuns, katės ar šeško perdavimo kitam savininkui ar laikytojui.

Apie privalomą tikrinimą dar negirdėjau, bet manau, kad idėja gera. Galima Kymantaitei pasiūlyt.
 ·  Translate
Add a comment...

Mantas Malcius

Shared publicly  - 
 
Kaip važiuojant dviračiu nuskinti merginą
http://mantas.malcius.lt/kaip-malcius-mergina-nuskyne/

Vakar vakaras, po darbo truputį pavargusia galva rieda Malčius dviračiu namo. Niekur per daug neskuba, nes pilna visokių pėsčiųjų perėjų, automobilių ant dviračių juostų, o pėsčiųjų ant dviračių takų. Mašinos stovi kamštyje, tai daug problemų nekelia, prisiplojus prie krašto, pralįsti galima. Kelionę tęsiam atskiru dviračių taku. Šilta, sausa, kritulių nėra, matomumas geras. Smagu. Aišku, bukapročių bukaprotiškai suprojektuotame dviračių take standartiškai pilna medžių, reklaminių stendų ir pėsčiųjų. Reikia pripažinti, kad durnius Malčius pastoviai ieško problemų ir ne vietoj keverzojančius pėsčiuosius mėgsta pagąsdint pravažiuodamas visiškai pro šalį, kartais net kokiai moteriškei su chemine šukuosena bulvių maišą užkliudydamas. Na, bet visada šitą auklėjamąją priemonę naudoja tik iš anksto pasignalinęs ir įsitikinęs, kad tai saugu – užtenka vietos manevravimui, pėstieji eina nuspėjama trajektorija, o dviratis važiuoja santykinai lėtai. Ir, žinoma, visada pirmenybę suteikdamas neįgaliesiems, sunkiai paeinantiems pensininkams ir mažiems vaikams. Čia jau nelaužoma taisyklė net ir dviračiams skirtoje kelio dalyje.
Eina merginų būrelis, krašte vietos nedaug – skalambiju garsiniu signalu iš tolo, tikriausiai plepa tarpusavy ir negirdi. Auklėjamosios nuotaikos nėra, kaip nėra ir saugios erdvės manevrams, norisi tiesiog ramiai pravažiuoti siauru, bet pakankamu dviračių tako krašteliu. Greitis sumažėja, merginos toliau nereaguoja į skambutį, Malčius ramiai pravaž… ne, čia tik jo smegenys dar kurį laiką galvoja, kad sėkmingai pravažiavo, nes negali patikėti, kad jis, persivertęs per vairą, jau sėdi ant minkštos Lietuvos žemelės. Visgi viena sureagavo į skambutį paskutinę akimirką ir šoko po ratais. Štai taip Malčius merginą ir nuskynė… nuo dviračių tako.
Abu sveiki gyvi, su smulkiais sumušimais. Tik priekiniam ratui vėl nepasisekė. Tam pačiam, ant kurio prieš porą dienų „perėjoje“ užvažiavo dėdė su blizgančiu lizingo šedevru. Antra avarija vargšui buvo lemtinga, mirtinai susilankstė. Matyt, Malčius griūdamas savo svoriu sulankstė.
Dėl įvykio, aišku, kalta mergina. KET 48.5 pėstiesiems draudžia eiti dviračių takais, o logika draudžia šokti dviratininkams po ratais. Kaltas, aišku, ir pats Malčius, kad įvykio neišvengė nesustodamas ar nenušokdamas nuo dviračių tako ant pažliugusios žemės. Na, bet iki šiol niekas jam po ratais nebuvo užšokęs. Dabar žinos, kad ir taip būna. Bus abiems pamoka.
Šįkart bent jau susikalbėti pavyko. Mergina pati pripažino, kad kalta. Net nebandė aiškint, kad dviračių takas yra pėsčiųjų perėja, kaip ją būtų paprotinęs dėdė iš minėto automobilio. Kai žmogus nesiginčija, tai ir nepikta dėl įvykio. Visko pasitaiko gyvenime. Nuo tokių įdomybių tik linksmiau gyvent – monotoniją prasklaido.
Moralų sąrašas:
Dviračių takų projektuotojams – projektuoti dviračių takus galva, o ne užpakaliu. Vilniuje nėra nė vieno dviračių tako, kuriuo būtų galima saugiai važiuoti. Vieni padaryti taip, kad jais neišvengiamai eina pėstieji, kituose pilna visokių stulpų, stotelių, stendų, vazonų, medžių (įskaitant kelmus), duobių ir pan. Net tame neblogame dviračių take palei Nerį pilna kuriozų, kur galvą nusisukt galima lygioj vietoj.
Pėstiesiems – neiti dviračių takais (KET 48.5). Išgirdus garsinį signalą, geriau sustoti ir nekrutėti (žinau, kad pasąmonė liepia kitaip). Dviratininkas ar kitas eismo dalyvis tikrai jūsų išvengs ir ant galvos neužvažiuos. Jis pravažiuos būtent ta vieta, į kurią jūs norite pasitraukti išgirdę signalą.
Dviratininkams:
Nevažiuoti dviračių takais, jei šalia yra normalios kokybės važiuojamoji dalis. Taip, tą draudžia KET 57, bet tikimybė Vilniuje užsimušti važiuojant dviračių taku yra gerokai didesnė, nei būt sutraiškytam važiuojamojoje dalyje.
Niekada nenaudoti garsinio signalo. KET 56 reikalauja jį turėti, bet neįpareigoja naudoti. Automobiliai jų negirdi, o pro pėsčiuosius saugiau pravažiuoti jo nenaudojant, vis tiek tik pasitraukia tik kas antras.

 ·  Translate
Vakar vakaras, po darbo truputį pavargusia galva rieda Malčius dviračiu namo. Niekur per daug neskuba, nes pilna visokių pėsčiųjų perėjų, automobilių ant dviračių juostų, o pėsčiųjų ant dviračių takų. Mašinos stovi kamštyje, tai daug problemų nekelia, prisiplojus prie krašto, pralįsti galima.
4
Dainius Happy's profile photoJoris Malinauskas's profile photopow w's profile photo
3 comments
pow w
 
Tiesa. Kartais geriau neskambinti. Nežinia kur šokt sugalvos.
 ·  Translate
Add a comment...

Mantas Malcius

Shared publicly  - 
 
Vakar mindamas tamsoj per lietų namo prasikeikiau. Nusprendžiau pirkt mėnesinį, bet lietus taip pliaupė, kad patingėjau eit į maximą.
Šiandien atvažiavau į darbą autobusu. Prasikeikiau, nes autobusas.
Pasimečiau. Nebežinau, ką daryt. Ir taip blogai, ir taip.
 ·  Translate
4
Tadas Milkintas's profile photoKarolis Sankauskas's profile photoMantas Malcius's profile photopow w's profile photo
4 comments
pow w
 
dar galima darbą pakeisti
 ·  Translate
Add a comment...

Mantas Malcius

Shared publicly  - 
 
O kas nusprendė, kad naujasis Islandijos dviračių kalvagūbris turi baigtis ne - kaip įprasta - vazonu, stulpu, stotele, narvesen kiosku, duobe, laiptais, nupjauto medžio kelmu / medžiu, stačiu bordiūru, išarta dirva, tvora, o būtent kuoliukais? Kodėl kuoliukai?
 ·  Translate
6
Mantas Malcius's profile photoRegimantas _'s profile photopow w's profile photoJustas Kacvinskis's profile photo
13 comments
 
Čia specialiai dviračių "tampu eismo dalyviu kai noriu" transporto priemonių valdytojam savo kietumui patikrinti - pravažiuoji tarp kuoliukų - +5 kietumo.
 ·  Translate
Add a comment...

Mantas Malcius

Shared publicly  - 
 
Tiems, kurie nesugalvoja, kur padėti GPM paramą ir mėgsta ataskaitas. Kadangi VšĮ ant mano galvos registruota, tai patikinu, kad viskas švaru, skirtingai nei daugumoje kitų gyvūnų globos organizacijų.
Įstaigos kodas: 303410406
Detali finansinė ataskaita: https://goo.gl/ZfK6P3
Veiklos ir gyvūnų kaitos ataskaitos: http://goo.gl/EH39so
Daugiau informacijos apie GPM 2% skyrimą: http://goo.gl/LUEcje

Kaip atskirti daugiau mažiau švariai veikiančią VšĮ nuo nešvarios? Labai paprasta - paprašykit atsiųsti veiklos ataskaitą. Labai greit atsisijoja. Bandžiau.
 ·  Translate
12
pow w's profile photoMantas Malcius's profile photo
3 comments
 ·  Translate
Add a comment...

Mantas Malcius

Shared publicly  - 
 
LABASRYTAS
Dirbat?
12
Saulius Barauskas's profile photoŽygimantas “RGB” Tauras's profile photo
2 comments
 
Poilsiaujam jau daugel metų :)
 ·  Translate
Add a comment...

Mantas Malcius

Shared publicly  - 
 
Ką horoskopai rodo žmonėms, kuriems dviratis save pradeda demontuot vidury kelio? Man toks jausmas, kad jis paskutiniu metu man bando savo veiksmais kažką pasakyti.
 ·  Translate
1
Marius Laurinaitis's profile photo
 
Grandinė krenta, ratai atskleidžia, vairas išsimauna:) visa tai stebuklų metas:)) 
 ·  Translate
Add a comment...

Mantas Malcius

Shared publicly  - 
 
Skambina moteriškė, sako, man Feisbuką nulaužė. Ką daryt? Skambinau į 118, davė jūsų numerį.
Kapiec, pasirodo, esu feisbuko egzpertas.
 ·  Translate
11
Mantas Malcius's profile photoMarius L.'s profile photoGyvenimo Stebėtojas's profile photoMarius Laurinaitis's profile photo
5 comments
 
Va čia tai respektukas :)
Add a comment...

Mantas Malcius

Shared publicly  - 
 
Pratęsiant temą „Tu ne transporto priemonė, tu - dviratis“.
http://mantas.malcius.lt/cia-ne-pagrindinis-kelias-cia-pereja/

Važiuoja Malčius dviračiu ramiai į darbą, neskuba, kad galvos sau ar kam kitam nenusuktų, nusileidžia nuo kalniuko autobusų juosta (KET 181.1), gražus rytas, šilta, sausa, maloni rytinė mankšta. Autobusų juosta baigiasi, tvarkingai nulipa nuo dviračio, žiede persivaro dviratį per perėjas ir paskutinę atkarpėlę iki darbo palengva juda šaligatviu – tai jam leidžia KET 57.
Visai netoliese šilta žiema ir neapšalusiais stiklais džiaugiasi ir maždaug 35 metų savimi pasitikintis, puikiai KET išmanantis (bent jau jam taip atrodo) naujo blizgančio automobilio vairuotojas. Strykteli į savo lizingo šedevrą ir pajuda į darbą.
Staiga abiejų lempų šviesos romantiškai susilieja į vieną. Tiek pagrindiniu keliu (nors ir šaligatviu) lempomis ir liemenėmis (KET 56) apsikarsčiusio Malčiaus, tiek savimi pasitikinčio vyriškio. Pirmasis – ne kartą KET skaitęs ir žinantis savo pirmumą. Antrasis – jau senokai vairuotojo pažymėjimą pirkęs, bet per televizorių irgi puikiai KET išstudijavęs automobilio vairuotojas. Abu vienas kitą mato, prilėtina greitį, bet nė vienas pasiduoti neplanuoja. Kuris sustos pirmas – štai kur intriga.
Visgi durnumo užtenka abiems: tiek pasimetusiam dviratininkui Malčiui, kurį tokiais atvejais iki šiol visada vis tik praleisdavo, tiek ir kažkokio raudono trikampio (KET 203) apspigintam automobilio vairuotojui. Pastarasis užvažiuoja ant dviračio priekinio rato.
Pamažu atidaromas automobilio langas. Vairuotojas galvoja, kurį argumentą ištarti pirmą:
A) Tu ne transporto priemonė, tu – dviratis!
B) Dviračiu per perėjas važiuoti draudžiama!
C) Žiūrėk, kur važiuoji, **, gai**!
Trečias variantas atkrenta, nes solidus dėdė taip nebekalba nuo to laiko, kai pardavė antrą golfą, pirmas irgi toks labai neapibrėžtas, tenka rinktis vienintelę žinomą KET taisyklę – dviračiu važiuoti per perėją draudžiama (KET 64.9)!
Dviratininkas Malčius sekundei suglumsta, net žvilgteli, kur čia koks stulpas su pėsčiųjų perėjos ženklu (KET 533-538) ar bent jau horizontaliai pažymėta perėja (1.13.x). Į klausimą, kur čia perėja, vairuotojas atsakyti negali, bet leidžia aiškiai susiprasti – visi kelių susikirtimai, išvažiavimai iš kiemų ir pan. yra pėsčiųjų perėjos! Bandymai aiškinti, kad žmogus išvažinėja iš kiemo, kur jam blizga šalutinio kelio trikampis ir nepraleidžia pagrindiniu keliu važiuojančio eismo dalyvio, vairuotojo ausų nepasiekia. Jis tvirtai žino – jokio čia pagrindinio kelio nėra, čia perėja!
Kadangi abu vadovavosi skirtingomis KET taisyklėmis, nė vienam savo tiesos išaiškinti nepavyko. Mažasis eismo dalyvis tik paprašė nuvažiuot jam nuo padangos, apsižiūrėjo ir nuvažiavo į darbą. Visgi teisybė yra: po dviejų minučių aiškinimosi dviratis „perėją“ kirto pirmas.
 ·  Translate
Važiuoja Malčius dviračiu ramiai į darbą, neskuba, kad galvos sau ar kam kitam nenusuktų, nusileidžia nuo kalniuko autobusų juosta (KET 181.1), gražus rytas, šilta, sausa, maloni rytinė mankšta. Autobusų juosta baigiasi, tvarkingai nulipa nuo dviračio, žiede persivaro dviratį per perėjas ir ...
11
Nerijus Jurėnas's profile photoMarius Laurinaitis's profile photoMantas Malcius's profile photo
3 comments
Add a comment...
Education
  • Mykolas Romeris University
    Financial Economics, 2008 - 2012
  • Rokiskis Juozas Tubelis Gymnasium
    High school, 2000 - 2008
Links
Work
Employment
  • UAB „Propux“
    2012 - present
Basic Information
Gender
Male