Profile cover photo
Profile photo
Mantas Malcius
About
Mantas's posts

Post has attachment
Jei matot ženklą „Sustoti draudžiama“, tai tiesiog pavažiuokite porą metrų už jo ir nebematysite. Problema išspręsta. Na, dar dėl bendros tvarkos reikia paspaust ParkAnywhere mygtuką.
Photo

Post has attachment
Visi rokiškėnai yra išskirtiniai. Kas visureigius fotkina, kas gyvena ir su esamu, ir su buvusiu sugyventiniu vienu metu:

Policijai tenka aiškintis vienos moters dviejų vyrų konfliktą. Rajono gyventoja (gim. 1974 m.) pasiskundė pareigūnams, kad konflikto, kilusio kovo 21-osios pavakarę, metu neblaivus sugyventinis (gim. 1960 m.) smurtavo prieš kartu gyvenantį taip pat neblaivų jos jau buvusį sugyventinį (gim. 1963 m.).

Dabartiniam sugyventiniui nustatytas 3,13 prom. girtumas, buvusiam – 3,07 prom.

Post has attachment
Malčius pavėluotai įspėja, kad į darbą jau važinėja dviračiu. Šio sezono naujovė - jis išvažiuoja kokiomis 3 minutėmis anksčiau, tad laisvu laiku kartais fotografuos gražius vaizdus ir dės į savo nuotraukų albumą Vilniaus savivaldybės puslapyje. Šįkart ne visureigis, bet tebūnie - tai įspėjimas.
Photo

Post has attachment
Su tokiom pirkimo sąlygom, tai galėtų ir didesnę nuolaidą suteikt.
Photo

Post has attachment
Ot nusigyveno telekomas, kad pigius konservus pradėjo stumdyt.
Tiesa, katė KacKac suėdė gan greit. matyt, kad geresni už visokius friskius ir favoritus.
Photo

Išlindo Malčius šeštadienį su dviračiu pasivažinėt Vilniaus miesto pakrašty. O kad pypina visi, negi per porą mėnesių užmiršo, kad Vilniuj dviratininkai egzistuoja. Kelias tuščias, matomumas geras, aplenkt niekas netrukdo, Malčius tvarkingai tiesiai važiuoja pakraščiu, bet vis tiek pypina. Nesuprantu tos pypinimo logikos.

Post has attachment
Paaiškinkit man logiką.
VĮ „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija“ skelbia viešąjį konkursą Dakaro raliui reklamuoti (kam jai to reikia?) ir taip netyčia tą konkursą laimi VšĮ „NACIONALINIS AUTOMOBILIŲ KLUBAS“, vadovaujamas B. Vanago (laimi konkursą ir gauna pinigų, kad save pasireklamuotų, aš irgi taip norėčiau).
Na ir neskaitant šito, Vanago vadovaujamos VšĮ nuolatinis minėjimas visokių VĮ paramos teikimo sąrašuose jau pradeda įdomiai atrodyt.

http://www.freedata.lt/vpt/listByParticipant?q=Nacionalinis+Automobili%C5%B3+Klubas

Photo

Post has attachment
Mielieji, Malčius su jumis atsisveikina. Šito visureigio šviesiaplaukė vairuotoja sakė, kad mane kažkas suras bet kur Vilniuj ir kad kažkas bus negero su mano gyvenimu. Smagu buvo jus pažinoti. Iki.
Photo

Post has attachment
Žmonės, kaip jums su bekontakčiais atsiskaitymais sekasi? Normaliai veikia?
Man dažniausiai suka suka sekundes atsiskaitymo aparato ekrane, po 30-40 sekundžių ir galiausiai daugeliu atvejų vis tiek nesuveikia.
Iš pradžių galvojau, kad čia su Revoliutu kokios bėdos, išsiėmiau Swedbanko kortelę - tas pats velnias.
Šiandien laukimo neapsikentus Maximos kasininkė jau sakė kišt kortelę senoviniu būdu, bet po minutės apmąstymų visgi pinigus nusiskaitė bekontaktis.
Nesuprantu, kas čia per bėdos? Kodėl ten viskas taip sunkiai kruta?
Photo

Sėdi mano katė ant palangės ir žiūri į fejerverkus. Nesuprantu, ką įdomaus ji ten įžvelgia.
Wait while more posts are being loaded