Profile cover photo
Profile photo
Plus. Biuro rachunkowo - księgowe
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Outsourcing kadr to coraz popularniejsze zjawisko. Dzięki temu można odciążyć firmę w działaniach związanych z administracją kadr. Jest to także źródło oszczędności, ponieważ utrzymywanie wewnętrznego działu zarządzającego zasobami ludzkimi generuje duże koszty. Nasza firma oferuje pomoc w tym zakresie, zapraszamy - http://plus.katowice.pl/uslugi/sprawy-kadrowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Trzeba pamiętać o regularnym uzupełnianiu książki przychodów. Jeżeli mają Państwo na głowie dużo zajęć, może być to problematyczne. Oferujemy terminową obsługę księgi przychodów i rozchodów. Zadania wykonujemy profesjonalnie i rzetelnie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://plus.katowice.pl/uslugi/ksiega-przychodow-i-rozchodow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na księgę przychodów i rozchodów składa się 16 kolumn ewidencji, za pomocą której przedsiębiorstwa rejestrują wszystkie zdarzenia gospodarcze zachodzące w firmie. Księga powinna zawierać sprzedane towary, dokonane zakupy i inne koszty związane z prowadzeniem działalności. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, zajmiemy się prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów - http://plus.katowice.pl/uslugi/ksiega-przychodow-i-rozchodow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesuje Państwa outsourcing płac? Zachęcamy do współpracy, zajmiemy się rozliczaniem pracowników, przygotowywaniem zgłoszeń i deklaracji do ZUS oraz Urzędu Skarbowego, a także sporządzaniem rocznych deklaracji dla podatników. Outsourcing to duża oszczędność dla przedsiębiorstwa, polecamy nasze usługi - http://plus.katowice.pl/uslugi/place/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prywatne pracownicze ubezpieczenia zdrowotne to bardzo dobra inwestycja. Szybki i bezproblemowy dostęp do lekarzy i specjalistycznych badań na pewno spotka się z entuzjazmem pracowników. Nasza firma oferuje pomoc w doborze odpowiedniego ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników - http://plus.katowice.pl/uslugi/pracownicze-ubezpieczenie-zdrowotne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli planujesz założyć firmę, najważniejsza jest jej rejestracja. Należy pamiętać, że każdy stały przychód musi zostać zalegalizowany. Nasza firma służy pomocą przy zakładaniu nowej firmy. Pomożemy w rejestracji działalności gospodarczej, a także przy wyborze opodatkowania oraz załatwieniu formalności w Urzędzie Skarbowym. Zapraszamy - http://plus.katowice.pl/zakladanie-firmy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Usługa wirtualnego biura staje się coraz popularniejsza wśród małych przedsiębiorstw, które dopiero rozpoczynają swoją działalność. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając firmę, która świadczy takie usługi? Musimy się zastanowić, jakie usługi są dla nas istotne. Ważny jest także adres – liczy się łatwy dojazd, jak również prestiżowa lokalizacja. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie wirtualnego biura - http://plus.katowice.pl/uslugi/uslugi-dodatkowe/biuro-wirtualne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Księgę przychodów i rozchodów mają obowiązek prowadzić m.in. osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółki cywilne, jawne i partnerskie osób fizycznych, których przychody netto ze sprzedaży nie wyniosły więcej niż 2 miliony euro. Profesjonalną obsługę księgi przychodów i rozchodów w Państwa firmie zajmie się nasze biuro rachunkowe z Katowic - http://plus.katowice.pl/uslugi/ksiega-przychodow-i-rozchodow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie wiesz, jak wysłać Jednolity Plik Kontrolny? Zastanawiasz się, jaką formę opodatkowania wybrać dla swojego przedsiębiorstwa? Skorzystaj z porady księgowego! Nasi wykwalifikowani pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Prosimy o kontakt mailowy, żadne pytanie zostanie bez odpowiedzi - http://plus.katowice.pl/porada-ksiegowego/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą ofertę poszerzyliśmy o usługi prawne dzięki współpracy z Kancelarią Prawną Woźniak i Wspólnicy. Zapewniamy m.in. obsługę prawną inwestycji mieszkaniowych, drogowych i kolejowych. Nasze zespół pomoże w uzyskaniu niezbędnych zezwoleń, zebraniu potrzebnej dokumentacji, itp. Zachęcamy do kontaktu - http://plus.katowice.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded