Profile cover photo
Profile photo
Latvijas Tālmācības profesionālais centrs
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Esam priecīgi atskatīties uz aizgājušo 2015.gadu, jo tas ir bijis patiesi aizraujošs un spožs! Apkopojot svarīgāko informāciju, esam secinājuši, ka tieši šīs 3 programmas ir bijušas vispopulārākās pagājušajā gadā! :)
Ar prieku uzņemam jaunos talantus arī šogad: www.ltpc.lv #tālmācība #profesijatālmācībā
Photo
Add a comment...

Post has attachment
7 padomi veiksmīgai profesijas apguvei ‪#‎tālmācībā‬!

1.Plāno laiku jau tagad! Mūsdienu lielākā problēma ir neizpratne par laika plānošanu, taču Tavas atzīmes ir atkarīgas tieši no tā. Tu jutīsies daudz brīvāks un mierīgāks, ja laicīgi plānosi savu darba dienu. Pie mācībām - bez stresa!

2.Pārbaudi sava personīgā datora "veselību"! Svarīgi ir rūpēties ne tikai par sevi, bet arī par savu datoru. Skolas mācību viela, uzdevumi un ieskaites Tev ir pieejami tikai caur datoru ar interneta pieslēgumu, tāpēc, lai kādā brīdī dators Tevi nepieviļ, laicīgi pārbaudi tā tehnisko nodrošinājumu.

3. Ņem vērā skolotāju ieteikumus mācību vielas apguvei! Mācīties ir vieglāk, ja uzklausi citu ieteikumus efektīvākai mācību vielas apguvei.

4.Lasi! Vērs uzmanību skolotāju ieteicamās literatūras sarakstam, lai Tavs zināšanu lauks būtu lielāks. Noteikti vari dalīties ar mums un citiem skolēniem, ja esi atradis vēl labus mācību papildlīdzekļus labākai vielas apguvei.

5.Nebaidies jautāt pēc palīdzības! Ja nav skaidra mācību viela, atceries par mūsu skolotāju Skype un klātienes konsultācijām. Kā arī citu neskaidrību gadījumā vērsies pie skolas vadības. Gudrs tas, kurš jautā!

6.Neaizmirsti par ieskaitēm! Apgūstot mācību vielu, neaizmirsti laicīgi izpildīt arī ieskaites.

7.Motivē sevi sasniegt pēc iespējas labākus rezultātus! Motivēt sevi nozīmē cienīt sevi, savas zināšanas un spējas.Atrodi tieši sev labākos motivācijas veidus!

www.ltpc.lv
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kāpēc ir forši mācīties tālmācībā?
Jo visi mācību materiāli ir pieejami jebkurā vietā, kur ir internets, turklāt tālmācībā neeksistē jebkāda veida ģeogrāfiskās teritorijas un valstu robežas, tāpēc vari mācīties sev tīkamā vidē, piemēram, mājās. 

www.ltpc.lv
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ja esi 12.klases absolvents, bet vēl nezini, kurā augstskolā stāties vai kādu profesiju apgūt, ieskaties mūsu skolas programmu piedāvājumā - mācies ‪#‎tālmācībā‬ un iegūsti profesiju vien 1,5 gada laikā! wink emoticon 
Nekāda stresa, sēžot augstskolu rindās, un nekādu iestājpārbaudījumu!
www.ltpc.lv
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mācies internetā un apgūsti profesiju "Sociālais audzinātājs" sev ērtā laikā un vietā! Pēc teorijas apguves jau prakses laikā Tu kļūsi par draugu kādam rūpju nomāktam bērnam un palīdzēsi viņam pasauli ieraudzīt spilgtākās krāsās: http://goo.gl/h1YJmW
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Arvien biežāk darba tirgū tiek pieprasīti programmētāji, tāpēc arī Tev tagad ir iespēja apgūt šo profesiju - turklāt sev ērtā vietā un laikā: http://goo.gl/H8NYbr

#LTPC #tālmācība #programmēšana
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nav jāsēž garlaicīgās lekcijās, lai apgūtu sen kāroto profesiju, jo LTPV skola piedāvā to iegūt tālmācībā - lasot e-materiālus, darbojoties ar licencētām programmatūrām un piedaloties interaktīvos vebināros!

Vairāk par mūsu skolas piedāvātajām programmām uzzini šeit:
http://goo.gl/Mepmhh
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sapņo par profesiju, kurā varētu izpaust savas radošās prasmes? Tad "Multimediju dizains" būs ideāla izvēle, jo apgūt šo programmu varēsi tālmācībā, turklāt izmantojot licencētas programmas un konsultējoties ar profesionāliem pasniedzējiem.

Plašāka informācija: http://goo.gl/05wve5
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Iegūt profesiju tagad ir vieglāk par vieglu! ;)
Iepazīsties ar mūsu piedāvātajām tālmācības studiju programmām šeit: http://goo.gl/WX5gLo

#tālmācība   #māciesinternetā   #profesijatālmācībā   #LTPC  
Photo
Add a comment...

Post has attachment
„Latvijas Tālmācības profesionālais centrs” (LTPC) piedāvā vidusskolu absolventiem un pieaugušajiem bez vecuma ierobežojuma iegūt profesiju tālmācībā 10-18 mēnešu laikā. 
Ja arī Tu esi mērķtiecīgs un apņēmības pilns kaut ko mainīt savā dzīvē, īsā laikā veidojot un tālāk attīstot savu karjeru - kļūsti par izvēlētās profesijas speciālistu! :)

Plašāku informāciju par mūsu piedāvātajām programmām atradīsi šeit: http://goo.gl/HgqxPt
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded