Profile cover photo
Profile photo
Grillmix - Grille ogrodowe, gazowe, elektryczne
9 followers
9 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Grillowanie na balkonie ?? Na grillach elektrycznych Weber jest to możliwe... www.grillmix.pl

Wiele osób, decydując się na kupno lub wynajem mieszkania z balkonem liczy, że będzie można grillować na nim, kiedy sezon na pieczone kiełbaski i karkówkę już się rozpocznie. Tymczasem mało który właściciel zdaje sobie sprawę z tego, że grillowanie na balkonie wymaga odpowiedniego grilla. 

#grillowanie   #grille   #grillweber   #weber   #decofire   #grill   #grilleelektryczne   #party   #balkon   #grillnabalkonie   #webergrille   #grill360   #impreza   #grilleQ   #Qseries   #weberelektryczny  

http://grill360.pl/grill-na-balkonie-tak-czy-nie
Add a comment...

Post has attachment
Znacie naszego eksperta od grillowania? Michał Dobosz

Jestem absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Od siedmiu lat po jej ukończeniu zajmuję się tematem grillowania i sprawia mi to ogromną przyjemność. Jak zaczęła się moja przygoda, która przerodziła się w pasję? Zupełnie zwyczajnie…Jako młody chłopak z przedmieść stolicy Małopolski przyglądałem się ojcu, który wraz z innymi weekendowymi amatorami, przygotowywał na ruszcie przepyszne potrawy. Chciałem być taki jak on, więc bez reszty oddałem się zgłębianiu swojej wiedzy.
Chociaż od mojego pierwszego grillowania minęło już sporo czasu, to nadal pamiętam, co wtedy przyrządziłem. Teraz wiem o wiele więcej o tej sztuce. Udało mi się wykształcić własny styl, mimo tego, że opierałem się głównie na improwizowaniu.
Prawidłowego i profesjonalnego grillowania zacząłem się uczyć, kiedy podjąłem współpracę z czołowymi producentami grilli na świecie – markami Weber, Broil King czy Napoleon. 
Można się ze mną kontaktować pod numerem telefonu :
690-003-281 oraz mailowo : redakcja@grill360.pl 

Zapraszam do kontaktu..
Michał Dobosz

#grillowanie   #michaldobosz   #grill   #weber   #ekspert   #decofire   #grillegazowe   #grilleweber   #webergrille   #party   #grilleweglowe  #grill360
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolejny zadowolony Klient który zdecydował się na zakup najlepszego Grilla gazowego na rynku Polskim..

Grill gazowy WEBER SUMMIT S-470..

Zapraszamy do zakupów w Decofire - Salonie Weber World Kraków

#grille   #weber   #summit   #summits470   #decofire   #grillowanie   #party   #webergrille   #grillegazowe   #grill360   #grillmix   #grillsummit  
Photo
Photo
2015-05-28
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
AKADEMIA GRILLOWANIA 2015 KRAKÓW PLAZA

Miło było nam gościć wszystkich uczestników pierwszej edycji konkursu na Lokalnego Mistrza Grillowania w Krakowie.. Było mnóstwo zabawy i dobrego jedzenia.. Wkrótce relacja wraz ze zdjęciami i wynikami konkursu..

Bardzo dziękujemy Galerii Kraków Plaza , Dziennik Polski oraz Gazecie Grill360.pl

http://grill360.pl/akademia-grillowania-2015-krakow-plaza
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded