Profile cover photo
Profile photo
admin (КВНЗ ХАНО)
Харківська академія неперервної освіти – заклад післядипломної педагогічної освіти, утворений з метою підвищення фахової компетентності керівних і педагогічних кадрів дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів у системі неперервної педагогічної освіти; забезпечує науковий та організаційно-методичний супровід модернізації навчально-виховного процесу, спрямованого на підвищення якості навчання в системі освіти Харківського регіону.
Харківська академія неперервної освіти – заклад післядипломної педагогічної освіти, утворений з метою підвищення фахової компетентності керівних і педагогічних кадрів дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів у системі неперервної педагогічної освіти; забезпечує науковий та організаційно-методичний супровід модернізації навчально-виховного процесу, спрямованого на підвищення якості навчання в системі освіти Харківського регіону.
About
Posts

Post has attachment
22 – 23 червня 2017 року головний спеціаліст Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Таранік-Ткачук К.В. та завідувач сектору наукового та навчально-методичного забезпечення вивчення мов національних меншин Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Фоміна С.П. ознайомилися із загальноосвітніми навчальними закладами Харківської області, які з 1 вересня 2017 року є пілотними школами з апробації освітніх програм нового Державного стандарту початкової загальної освіти.
До дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою «Реалізація інтегрованого підходу в початковій освіті в контексті Концепції Нової української школи» долучилися чотири загальноосвітні навчальні заклади області:
– Богодухівський колегіум № 2 Богодухівської районної ради Харківської області,
– Красноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної державної адміністрації Харківської області,
– Хорошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області,
– Харківська гімназія № 12 Харківської міської ради Харківської області.
Add a comment...

Post has attachment
15 червня 2017 року відбувся V обласний фестиваль «Світ медіації». Метою фестивалю є розповсюдження кращих практик ефективного розвитку інститутів учнівського посередництва та сприяння зниженню рівня насильства, нетерпимості, ксенофобії у школах.
Команди-агітбригади учнів Оскільського НВК Ізюмської районної ради, Васищевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Харківської районної ради та Безлюдівського юридичного ліцею імені Героя Радянського Союзу І.Я. Підкопая Харківської районної ради Харківської області виступили на фестивалі і переконливо довели переваги шкільних медіаційних осередків. З новими техніками та формами медіації учасників фестивалю ознайомили координатори медіаційних осередків м. Первомайського та м. Куп’янська.
Під час фестивалю відбулося нагородження дипломами учасників та переможців ІІ (регіонального) етапу Х фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Фрагменти виступів показали команди-переможці конкурсу-фестивалю з Валківського, Харківського районів Харківської області, Московського та Новобаварського районів м. Харкова.
У заході взяли участь 26 педагогічних працівників та 67 учнів і студентів навчальних закладів Харківської області.
Add a comment...

Post has attachment
14 червня 2017 року Центром організаційно-методичної роботи з керівними кадрами проведено дев’яте (очне) заняття Школи новопризначеного завідувача і методиста Р(М)МК(Ц) за темою:«Захист портфоліо».
У захисті взяли участь 3 завідувачі та 21 методист Р(М)МК(Ц) із районів Харківської області та м. Харкова.
Проведено анкетування учасників з метою визначення результативності проведених занять та окреслення питань для подальшої роботи з новопризначеними завідувачами і методистами Р(М)МК(Ц).
За результатами роботи Школи у 2016-2017 н. р. та захисту портфоліо її учасники отримали сертифікати.


Add a comment...

Post has attachment
13 червня 2017 року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» проведено науково-практичний семінар для директорів навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування за темою «Організація навчально-виховного процесу в школі-інтернаті на засадах педагогіки партнерства».
За програмою семінару було розглянуто такі питання:
– суть педагогіки партнерства як етичного концепту нової української школи;
– протиріччя між суб’єктами освітнього простору навчального закладу інтернатного типу.
У ході практичної роботи за інтерактивною формою «Світове кафе» учасниками семінару було змодельоване освітнє середовище інтернатного загальноосвітнього навчального закладу в контексті реформування шкільної освіти на засадах педагогіки партнерства.
У роботі семінару взяли участь 32 особи.

Add a comment...

Post has attachment
Ґете Інститутом в Україні спільно з КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України з 6 по 10 червня 2017 року на базі Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради було проведено методико-дидактичний семінар для вчителів німецької мови загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та Харківської області.
У межах семінару вчителі ознайомилися з матеріалами та новітніми методиками для реалізації компетентнісного підходу навчання німецької мови із залученням країнознавчих джерел і використанням мобільних пристроїв. В інтерактивній формі вчителі опрацювали питання дидактизації автентичних матеріалів та їх інтеграції в навчальний процес, методико-дидактичного потенціалу проектної роботи, а також розробки власних ідей задля застосування набутих у межах проекту знань. У семінарі взяли участь 20 учителів німецької мови.
За підсумками роботи семінару всі учасники отримали міжнародний сертифікат GIDELFO (Professionelle Qualifizierung von Deutschlehrern).
Add a comment...

Post has attachment
8 червня 2017 року співробітниками Центру інноваційного розвитку освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено семінар-практикум за темою «Запровадження системи електронного документообігу за допомогою модуля «Конструктор форм» програми «Курс-школа» для відповідальних за ведення бази ІСУО в районах (містах) Харківської області.
Під час заходу актуалізовано значення запровадження та якісного ведення електронного документообігу в умовах дебюрократизації управлінської діяльності, проаналізовано стан заповнення навчальними закладами Харківської області бази ІСУО, розкрито функціональні можливості програми "Курс-школа" системи ІСУО, відпрацьовано алгоритм внесення даних до електронного модулю «Атестація педагогічних працівників».
У роботі семінару-практикуму взяли участь 68 осіб.
Add a comment...

Post has attachment
7 червня 2017 року співробітниками Центру практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено інтерактивне спілкування тимчасового творчого колективу «Дорожня карта вчителя в умовах інклюзивної освіти» педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів за темою «Особливості педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами: проблеми, досвід, перспективи».
Під час заходу актуалізовано поняття «дитина з особливими потребами», висвітлено шляхи реалізації індивідуального підходу в навчанні дітей з особливими освітніми потребами в умовах загальноосвітнього навчального закладу, розглянуто ефективні педагогічні технології, форми і методи роботи в інклюзивному класі.
У ТТК взяли участь 15 осіб.
Add a comment...

Post has attachment
Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» 7 червня 2017 року проведено нараду-семінар для спеціалістів місцевих органів управління освітою, методистів районних (міських) методичних кабінетів, відповідальних за організацію дошкільної освіти, заступників директорів з навчально-виховної роботи навчально-виховних комплексів обласного підпорядкування за темою «Підсумки роботи дошкільних навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році завдання на літній оздоровчий період та на 2017/2018 навчальний рік».
Мета наради-семінару полягала у визначенні пріоритетних завдань діяльності дошкільних навчальних закладів на літній оздоровчий період та 2017/2018 навчальний рік. Під час наради-семінару проаналізовано стан роботи дошкільних навчальних закладів Харківської області у 2016/2017 н.р., окреслено пріоритетні завдання з підготовки до 2017/2018 н.р., завдання методичних служб району (міста), дошкільного навчального закладу щодо забезпечення якості навчально-виховного процесу в дошкільних навчальних закладах; розкрито особливості організації навчально-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі, у тому числі з дітьми з особливими потребами (в групах компенсуючого типу та інклюзивних).
У заході взяли участь 65 осіб.
Матеріали наради-семінару розміщено у розділі «Методична діяльність» (підрозділі - «Дошкільна освіта») – http://edu-post-diploma.kharkov.ua/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=51&id=228&Itemid=99999999 та для завантаження повністю – http://edu-post-diploma.kharkov.ua/materialu/ceminar_07.06.17.zip

Add a comment...

Post has attachment
31 травня 2017 року Центром методичної та аналітичної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено засідання Школи педагога-майстра «Організація наставництва. Функції вчителя-наставника: методична, організаційна, координаційна» для вчителів географії.

У ході роботи було обговорено такі питання:
– ознайомлення вчителів географії з методичною, організаційною та координаційною функціями вчителя-наставника;
– надання допомоги з питань навчально-методичного забезпечення курсів шкільної географії в сучасних умовах;
– ознайомлення вчителів із сучасними педагогічними методиками та технологіями навчання географії.

У семінарі взяли участь 35 учителів Харківської області.

Add a comment...

Post has attachment
30 травня 2017 року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» проведено виїзний науково-практичний семінар для керівників місцевих органів управління освітою за темою «Організація навчання дітей із особливими освітніми потребами у спеціальних та інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів».
У роботі семінару взяла участь голова Чугуївської міської ради Харківської області Мінаєва Г.М.
За програмою семінару було розглянуто такі питання:
– нормативно-правове забезпечення організації навчання дітей із особливими освітніми потребами;
– організаційно-методичний супровід навчання дітей із особливими освітніми потребами у спеціальних та інклюзивних класах ЗНЗ;
– роль психолого-медико-педагогічної консультації в організації психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в умовах інклюзії.
Учасники семінару ознайомилися з досвідом організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами в навчальних закладах м. Чугуєва: Чугуївському навчально-виховному комплексі № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М. Кожедуба Чугуївської міської ради, дошкільному навчальному закладі комбінованого типу № 12 Чугуївської міської ради.


Add a comment...
Wait while more posts are being loaded