Profile cover photo
Profile photo
خرید مجازی
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
ما در این کتاب آموزشی، روش های درست سقزگیری از یکی از درختان با ارزش جنگلی به نام بنه را بیان می کنیم. شما بهره برداران عزیز با به کار بردن این روش ها، علاوه بر جلوگیری از نابودی بنه، از این درخت با ارزش به اندازه کافی بهره مند می شوید.
Add a comment...

Post has attachment
نهالستان به مکانی گفته می شود که با توجه به منابع آب و خاک و شرایط آب و هوایی برای تولید و تکثیر نهال و اندام های تکثیری سالم و اصیل و منطبق با ضوابط قرنطینه ای مورد استفاده و بهره برداری قرار گیرد.
Add a comment...

Post has attachment
تولید محصول خرما به عوامل و فاکتور های زیادی بستگی دارد که از مهم ترین آن ها عمل گرده افشانی است. که چنانچه این عمل به موقع انجام نشود میوه های ریز و نا مرغوب تولید می شود.
Add a comment...

Post has attachment
با چاپ و تکثیر این کتاب آموزشی شما خوانندگان، تولید کنندگان و بهره برداران عزیز را با چگونگی ازدیاد درخت زیتون به روش های جنسی و رویشی آشنا سازیم.
Add a comment...

Post has attachment
با توجه به مقاموت جو نسبت به عوامل نا مساعد از قبیل شوری، خشکی و زودرس بودن نسبی آن نسبت به گندم، هم چنین سازگاری آن به شرایط دیم، ضرورت ایجاب می نماید که ارقام جدید با سازگاری وسیع و دارای پایداری عملکرد، کشت گردد.
Add a comment...

Post has attachment
احداث و راه اندازی نخلستان در امر تولید و پرورش خرما بسیار مهم است که بر تمام خصوصیات نخل و محصول آن اثر می گذارد، به همین جهت در این کتاب آموزشی به آن پرداخته می شود.
Add a comment...

Post has attachment
کتاب آموزشی انتخاب بهترین سیستم های آبیاری با توجه به شرایط منطقه ای و کیفیت آب آبیاری انتخاب سیستم های آبیاری بر اساس اقلیم منطقه، وضعیت توپوگرافی نوع گیاه و ... یکی از موثر ترین گام ها جهت بالا بردن راندمان آبیاری در سطح مزارع و باغات می باشد و لزوم صرفه جویی آب در بخش کشاورزی بیش از پیش ضرورت داشته

انتخاب سیستم های آبیاری بر اساس اقلیم منطقه، وضعیت توپوگرافی نوع گیاه و ... یکی از موثر ترین گام ها جهت بالا بردن راندمان آبیاری در سطح مزارع و باغات می باشد و لزوم صرفه جویی آب در بخش کشاورزی بیش از پیش ضرورت داشته
Add a comment...

Post has attachment
کتاب آموزشی استفاده از هیدروفلوم در آبیاری مزارع و باغات به کارگیری سیستم های آبیاری کم فشار ( هیدروفلوم ) یکی از اقدامات موثر برای استفاده بهینه از آب مصرفی در بخش کشاورزی می باشد.

به کارگیری سیستم های آبیاری کم فشار ( هیدروفلوم ) یکی از اقدامات موثر برای استفاده بهینه از آب مصرفی در بخش کشاورزی می باشد.
Add a comment...

Post has attachment
کتاب آموزشی آشنایی با بیماری آنتراکنوز گردو بیماری آنتراکنوز گردو یکی از مهم ترین بیماری های گردو است. بر اثر این بیماری لکه های قهوه ای رنگی روی برگ به وجود آمده که گسترش این لکه ها موجب کاهش سطح سبز برگ ها می شود و در نتیجه غذا سازی درخت به شدت کاهش می یابد.

[purchase_link id=”26857″ style=”button” color=”blue” text=”خرید و دانلود”]   کتاب آموزشی آشنایی با بیماری آنتراکنوز گردو بیماری آنتراکنوز گردو یکی از مهم ترین بیماری های گردو است. بر اثر این بیماری لکه های قهوه ای رنگی روی برگ به وجود آمده که گسترش این…
Add a comment...

Post has attachment
کتاب آموزشی آشنایی با بیماری هیدراتیدوز و روش های پیشگیری از آن اهداف این کتاب آموزشی آشنایی با بیماری هیدراتیدوز و روش های پیشگیری راه های انتشار بیماری جلوگیری از انتقال بیماری کاهش ضایعات اقتصادی در دام

[purchase_link id=”26837″ style=”button” color=”blue” text=”خرید و دانلود”]   کتاب آموزشی آشنایی با بیماری هیدراتیدوز و روش های پیشگیری از آن مناطق چرا در جنوب غرب زاگرس دارای آلودگی نسبتا زیادی به تخم های انگل های کرمی است که این انتشار بیشتر ناشی از کوچ…
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded