#gerastekstas  

Teisingas kūno masės indeksas arba raminantis choreografinis numeris

Šis rodiklis yra labai svarbus moterims ir vyrams, jei yra optimalus tai leidžia jaustis geriau ir netgi padeda darbe. Štai tikroviškas atsitikimas koks mums svarbus kūno masės indeksas.
Su kolega dirbome tokioje įstaigoje, kurioje dažnai tekdavo išklausyti klientų skundus. Buvo sukurta daugiapakopė atrankos sistema, kuri atrinkdavo su dideliu nubyrėjimo procentu mūsų kabinetui visiškai išsekintus pirmųjų pakopų klientus. Bet kai kurie individai prieš paskutinį etapą dar sukaupdavo jėgas ir įsiverždavo į paskutinės instancijos kabinetą su trenksmu ir keiksmais.
Ypač daug tokios rūšies bėdų atsitikdavo penktadieniais per pilnatį.
Ilgainiui su kolega paruošėme netgi savotišką choreografinį numerį, kuris padėdavo apraminti labai įsiaudrinusius. Kabinete sėdėdavome labai žemai ir nuo aukšto durų slenksčio atrodėme lyg du nedidukai bjaurūs sukti aferistai. Tad vyriškos giminės klientai pajausdavo fizinį pranašumą ir keldavo balsą ar net kumščius. Tada mes juos pasikviesdavome arčiau, tai yra nulaipindavome nuo pranašių laiptelių ir abu pradėdavome savo suderintą ir atidirbtą choreografinį numerį. Ramiai kalbėdami ( bet balso garsumą laipsniškai didindami) kildavome iš savo krėslų. Kilimas buvo specialiai sulėtintas, nes kolega buvo visiškai įspūdingų 203 cm ūgio ir 133 kg svorio, aš kuklokų 186 cm ir 120 kg svorio. Didelė dalis mūsų svorio buvo sudaryta iš išvystyto raumenyno ir tai netgi matėsi per švarkus. Vienu žodžiu kūno masės indeksas buvo labai aukštas. Abiejų.
Sukrėsti klientai mums kylant nutildavo. Jie tylomis laukdavo koks gi iš tikrųjų mūsų kūnų mastas ir galutinė ekspozicija juos sukrėsdavo. Koliojimosi mintį kai kurie klientai net pamesdavo, tiesiog nutildavo ir laukdavo kuo tai baigsis. Kolega specialiai dar atsistodavo prieš langą ir kabinete staiga tapdavo tamsu.
Toliau pokalbis vykdavo žymiai racionaliau ir abi pusės bandydavo rasti kompromisą. Ypač klientai džiaugdavosi nepradėję taikyti mums fizinio poveikio priemonių.

P.S. Tačiau pilnaties ir gyvenimo totaliai išvestų iš pusiausvyros moterų tokie triukai nepaveikdavo. Nurimdavo tik visi vyriškiai ir dalis moterų.

#gerastekstas  
Shared publiclyView activity