Shared publicly  - 
 

#gerastekstas  

Teisingas kūno masės indeksas arba raminantis choreografinis numeris

Šis rodiklis yra labai svarbus moterims ir vyrams, jei yra optimalus tai leidžia jaustis geriau ir netgi padeda darbe. Štai tikroviškas atsitikimas koks mums svarbus kūno masės indeksas.
Su kolega dirbome tokioje įstaigoje, kurioje dažnai tekdavo išklausyti klientų skundus. Buvo sukurta daugiapakopė atrankos sistema, kuri atrinkdavo su dideliu nubyrėjimo procentu mūsų kabinetui visiškai išsekintus pirmųjų pakopų klientus. Bet kai kurie individai prieš paskutinį etapą dar sukaupdavo jėgas ir įsiverždavo į paskutinės instancijos kabinetą su trenksmu ir keiksmais.
Ypač daug tokios rūšies bėdų atsitikdavo penktadieniais per pilnatį.
Ilgainiui su kolega paruošėme netgi savotišką choreografinį numerį, kuris padėdavo apraminti labai įsiaudrinusius. Kabinete sėdėdavome labai žemai ir nuo aukšto durų slenksčio atrodėme lyg du nedidukai bjaurūs sukti aferistai. Tad vyriškos giminės klientai pajausdavo fizinį pranašumą ir keldavo balsą ar net kumščius. Tada mes juos pasikviesdavome arčiau, tai yra nulaipindavome nuo pranašių laiptelių ir abu pradėdavome savo suderintą ir atidirbtą choreografinį numerį. Ramiai kalbėdami ( bet balso garsumą laipsniškai didindami) kildavome iš savo krėslų. Kilimas buvo specialiai sulėtintas, nes kolega buvo visiškai įspūdingų 203 cm ūgio ir 133 kg svorio, aš kuklokų 186 cm ir 120 kg svorio. Didelė dalis mūsų svorio buvo sudaryta iš išvystyto raumenyno ir tai netgi matėsi per švarkus. Vienu žodžiu kūno masės indeksas buvo labai aukštas. Abiejų.
Sukrėsti klientai mums kylant nutildavo. Jie tylomis laukdavo koks gi iš tikrųjų mūsų kūnų mastas ir galutinė ekspozicija juos sukrėsdavo. Koliojimosi mintį kai kurie klientai net pamesdavo, tiesiog nutildavo ir laukdavo kuo tai baigsis. Kolega specialiai dar atsistodavo prieš langą ir kabinete staiga tapdavo tamsu.
Toliau pokalbis vykdavo žymiai racionaliau ir abi pusės bandydavo rasti kompromisą. Ypač klientai džiaugdavosi nepradėję taikyti mums fizinio poveikio priemonių.

P.S. Tačiau pilnaties ir gyvenimo totaliai išvestų iš pusiausvyros moterų tokie triukai nepaveikdavo. Nurimdavo tik visi vyriškiai ir dalis moterų.

#gerastekstas  
34
Renatas Jakubonis's profile photoGyvenimo Stebėtojas's profile photoArturas Ramanavicius's profile photoRima Viniarskaite's profile photo
13 comments
 
Aha, būna, moterys į jokius dirgiklius nebereaguojančios. Šioje vietoje prisimenu Dovydo skulptūrą Florencijoje. Ten gal valandą stebėjau moteris kaip juos reaguoja į vyriško grožio etaloną, viskas matėsi...
Translate
 
mano kūno komplektaciją sudaro 197cm ir 120kg, taip pat labai daug dirbu su žmonėmis ir dauguma su nepatenkintais:) turiu pastebėti kad kaip ir +Gyvenimo Stebėtojas atveju, apsiramina tik vyrai :) moterys ir toliau išlieka stabiliai isteriškos
Translate
 
niekaip, nors panašiai negaliu atrinkti koks, įstaigos į kuria einama išlieti neigiamų emocijų, o jei labai pasiseks, gal net priboksuoti, ten besidarbuojantiems, kriaušes, pavadinimas?! ;)
Translate
 
Didžiausias meistriškumo lygis pasiekiamas, kai nebereikia stotis ir demonstruotis kompleksijos privalumų - užtenka tik pažiūrėti į akis...
Translate
 
reikia nusiteikti pergalei, bet ne kovai, tada išvaizda neturės jokios reikšmės ;)
Translate
 
Dar vieną gerą metodą taikė pažįstama. Skolininkus savo sodyboje kviesdavosi maudytis nudistiniu būdu. tada bent jau nemeluodavo sako....
Translate
 
panašu, kad čia supinti du dalykai - razborkės ir teisinis išvingiavimas. Mano pažinimo medis sako, kad dažniausiai, po populiaraus situacijos išaiškinimo, beveik visi, net ir labai zdarovi, kaip pagrindinį argumentą meta, advokatų ir teismų, kozirį.
Translate
 
Su moterimis man senai viskas aišku. Jos tiesiog atmeta galimybę nuo didelio vyro paprastuju būdu gauti į dūdą. Dėl to ir gatvių kamščiuose iš moterų pusės drąsiai šmėžčioja nepadorūs gestai, mojuojama, rėkiama ir neadekvačiai muistomasi. Skaitau, čia tinka šiaulietiškas anekdotas. "- Ką sakyti, kai vyras moteriai įstato fingalą po akimi? - Ką čia besakysi, kai jai du kartus prieš tai sakyta buvo." Reziume - jos neadekvačiai vertina realybę ir mano, kad aplink vien džentelmenai, kas šiuo atveju ir buvo, nes choreagrafinius elementus atlikinėjo regbio propoguotojai. Iš čia ir lygių teisių gliukas - nori lygių teisių, pratinkis prie minties, kad gali gaut į nosį. Deja deja.
Translate
 
+Arturas Ramanavicius, mes tokios, mes lengvai nepasiduodam :D
+Renatas Jakubonis, ...ir nereikia mūsų gąsdinti :)
Translate
 
Šiaip moterų nepaklusnumas jau yra mūsų civilizacijos problema.
Translate
 
moteris yra ta silpna, bejėgė, jautri ir pažeidžiama būtybė, nuo kurios neįmanoma išsigelbėti...
Translate
Translate
Add a comment...