Profile cover photo
Profile photo
Wentylacja Hurtownia - PROWENT BIAŁYSTOK SP. J.
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Na początku czerwca w Prowent Białystok odbyło się szkolenie wewnętrzne. Omawialiśmy kluczowe kwestie dla efektywnego rozwoju przedsiębiorstwa. Na szkoleniu miały miejsce także seminaria z udziałem producentów. Nie zabrakło również czasu na aktywny wypoczynek - spływ kanoe po Narwi.
PhotoPhotoPhoto
2016-06-21
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego filmu z targów Forum Wentylacja 2016. Materiał opisuje m.in. właściwości innowacyjnych przewodów wentylacyjnych Artist.
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera, w którym będziemy informować o:
- promocjach i akcjach specjalnych organizowanych przez hurtownię Prowent Białystok
- nowościach w naszej ofercie
- poradach oraz ciekawostkach ze świata kominków i wentylacji. 

Aby zapisać się do newslettera wystraczy odwiedzić naszą witrynę www.prowent-bialystok.com oraz wypełnić znajdujący się tam formularz zapisu. Postaramy się aby wysyłane do Państwa wiadomości były ciekawe i merytoryczne.
Add a comment...

Post has attachment
Z przyjemnością prezentujemy najnowszą edycję naszego katalogu na rok 2016. Publikacja obejmuje sprawdzone i cenione przez Państwa produkty, a także wiele ciekawych nowości branżowych, między innymi: przewody Artist, kratki kominkowe V-open, systemy Smartflex oraz Starflex Kit.

Katalogi w wersji papierowej otrzymają Państwo w najbliższym czasie przy okazji wizyt naszych handlowców.

Katalog w wersji elektronicznej mogą Państwo pobrać również z naszej strony ( http://prowent-bialystok.com/pdf/KATALOG_PROWENT_2016.pdf )

Liczymy na dalszą, owocną współpracę i wspólny rozwój. W razie pytań prosimy o kontakt z Państwa opiekunem handlowym lub z naszym działem obsługi klienta tel. 85 740 22 55.
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas zeszłotygodniowych targów Budma/Kominki w Poznaniu.

Mamy nadzieję, że Państwa wizyta będzie miała przełożenie na naszą owocną współpracę w przyszłości.

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera - postaramy się aby wysyłane do Państwa wiadomości były ciekawe i merytoryczne.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-02-11
9 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Niniejszym mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska Prowent Białystok Sp. j.
(pawilon 5A, stoisko 7) oraz udziału w programie wydarzeń Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury – Budma 2016, odbywających się w dniach 2 – 5 lutego 2016 w Poznaniu na terenie MTP ul. Głogowska 14.

Każdy kto odwiedzi nasze stoisko i złoży zamówienie na kwotę powyżej 3000 zł netto otrzyma dodatkowy rabat w wysokości 3% (szczegóły poniżej).
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni klienci,
 
Informujemy, iż każde zamówienie złożone z dowolnym Aparatem Nawiewnym firmy DARCO - koszt transportu po stronie Prowent Białystok.
 
Dotyczy wszystkich modeli APARATÓW I ZESTAWÓW NAWIEWNYCH - Ceny katalogowe* i zestawienie produktów w załączeniu.
*Dotychczasowe rabaty i oferty specjalne, pozostają bez zmian
 
Promocja trawa od dnia 28 października do 31 grudnia 2015
 
Zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z mapą dystrybutorów produktów Hansa dzięki której odnajdą Państwo najbliższy sklep w okolicy.
Add a comment...

Post has attachment
Ogień to zjawisko będące efektem skomplikowanej reakcji chemicznej, podczas której paliwo reaguje z tlenem, jedna substancja zaś zamienia się w inną.
W trakcie spalania drewna w rzeczywistości palą się wydzielające się z niego gazy palne: wodór, tlenek węgla, metan. Wysoka temperatura stymuluje dalszy rozkład termiczny drewna, a błękitny płomień oznacza, że spala się toksyczny gaz – tlenek węgla. Gdy palą się gazy wydzielające się z drewna, widzimy dym. Biały dym tworzy para wodna, a czarny – węgiel drobnocząsteczkowy (sadza) oraz trudnopalne opary kreozotu, znajdujące się w drewnie. Wydzielające się razem z dymem sadza i kreozot stwarzają największe niebezpieczeństwo dla użytkowników i urządzeń, gdyż wytwarzająca się podczas spalania drewna para wodna „zlepia” je, schładza i nie pozwala spłonąć. Z powodu dużej masy te lepkie elementy sadzy nie mogą zostać usunięte razem z dymem, dlatego też osadzają się na elementach urządzenia grzewczego i komina, tworząc osad smoły i sadzy. Nawet niewielka ich ilość nie pozwala na normalne działanie urządzenia grzewczego, zmniejsza jego sprawność, przyspiesza zużywanie się i korozję. Osad smoły i sadzy zatykają komin, a co najbardziej niebezpieczne mogą zapalić się w kominie i w konsekwencji spowodować pożar w całym obiekcie.
Opisanym niebezpiecznym konsekwencjom procesu spalania można zapobiec. Prowent Białystok proponuje Państwu efektywny preparat do usuwania smoły firmy Hansa, której jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Ten niezwykle skuteczny środek składa się z mieszanki specjalnych kryształów: jedne ich składniki katalizują proces spalania drewna – smoła znajdująca się w drewnie rozkłada się na palne gazy, a inne w wysokiej temperaturze wydzielają gaz, reagujący z osadem smoły rozbijając jego strukturę. W efekcie działania środka odparowuje woda – główny składnik utrzymujący osadzającą się smołę. W ostatniej fazie działania preparatu pozostają jedynie kruche resztki smoły, które osypując się w dół komina i paleniska, rozkładają się termicznie i ulegają spaleniu. Przy regularnym stosowaniu preparatu system grzewczy pozostaje „czysty”, koszty ogrzewania nie zwiększają się , a urządzenie grzewcze nieprzerwanie będzie pracowało pełną mocą.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded