Profile cover photo
Profile photo
SEKWOJA GARDEN Kompleksowe usługi ogrodnicze Piotr Klunder
About
Posts

Czy wiecie Państwo, dlaczego warto zdecydować się na usługi firmy Sekwoja Garden? Pracują u nas najlepsi specjaliści z zakresu ogrodnictwa. Ponadto dbamy o terminową realizację zleceń oraz gwarantujemy najwyższą jakość usług. Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza! http://sekwojagarden.pl/
Add a comment...

Specjalnie dla Was nasza oferta poszerzona została o oświetlenie i iluminacje świetlne. Na stronie: http://sekwojagarden.pl/ dostępne są dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu.
Add a comment...

Post has attachment
Wiosna tuż, tuż… A czy Wasz trawnik odpowiednio się prezentuje? Wymaga specjalnej pielęgnacji? W takim razie skontaktujcie się z nami! Z chęcią podejmiemy się nawet najtrudniejszych wyzwań! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://sekwojagarden.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pielęgnacja zieleni to nasza specjalność! Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a ponadto posiadamy szeroką wiedzę dotyczącą roślin. Z naszych usług skorzystało wielu Klientów, którzy chętnie do nas powracają. Przekonajcie się sami! http://sekwojagarden.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Praca przy roślinach to nasza pasja! Dlatego z przyjemnością zapoznajemy się z nowościami ze świata ogrodnictwa. Służymy fachową poradą, jak i oferujemy szeroki zakres usług. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej kompleksowej oferty dostępnej na stronie: http://sekwojagarden.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czas prac zimowych już minął, nie jesteśmy jednak w stanie przewidzieć – jak będzie w przyszłym roku? A jeśli śnieg całkowicie uniemożliwi nam wyjazd z bramy? Sople będą zagrażały bezpieczeństwu Waszemu oraz bliskich? Warto już dziś zapisać sobie kontakt do profesjonalnej firmy radzącej sobie z takimi problemami, aby w przyszłym roku się z nami skontaktować! http://sekwojagarden.pl/
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług Klientów indywidualnych. Ofertę kierujemy także do firm, a także instytucji publicznych. Decydując się na nasze usługi możecie mieć pewność, że dokładnie wykonamy powierzone nam zadanie! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej na stronie: http://sekwojagarden.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chętnie udzielimy Wam wszystkich niezbędnych porad dotyczących ogrodnictwa. Wiosna to czas ciężkiej pracy, dlatego warto już dziś zastanowić się nad jej zaplanowaniem. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu: http://sekwojagarden.pl/.
Photo
Add a comment...

Podczas układania kostki brukowej należy pamiętać o wszystkich etapach pracy. Jest to jedno z najciekawszych rozwiązań, którego nie ogranicza przede wszystkim wielkość powierzchni. Pamiętać jednak należy o tym, aby nawierzchnia odpowiednio odprowadzała wodę opadową. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://sekwojagarden.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że zajmujemy się również usuwaniem drzew? Oferujemy także profesjonalne usługi dotyczące transportu. Z pewnością na czas dotrzemy we wskazane przez Was miejsce! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://sekwojagarden.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded