Profile cover photo
Profile photo
"Geomarko" s.c. Usługi Geodezyjne. Teresa Kotas, Marek Oleksy
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Jedną z popularnych czynności wykonywanych przez geodetów jest tyczenie obiektów budowlanych. Prace polegają na fizycznym zaznaczeniu na gruncie założeń projektu budowlanego. Celem tyczenia obiektów jest ich prawidłowe usytuowanie w terenie, zgodnie z projektem budowlanym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://geomarko.eu/oferta-geodeta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Punkty graniczne to nie to samo co znaki graniczne. Punkty graniczne określają przebieg granicy nieruchomości. Jeśli mamy działkę w kształcie prostokąta, to będzie ona miała cztery punkty graniczne. Znaki graniczne w formie słupka czy pala są ustawiane w miejscu tychże punktów. http://mgeo.com.pl/oferta/geodezja-urzadzeniowo-rolna-ewidencja-gruntow-budynkow-lokali/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prawidłowa obsługa inwestycji budowlanej wymaga obecności uprawnionego geodety? Gdzie znaleźć najlepszego? Oczywiście w Geomarko! Nasze biuro geodezyjne od lat świadczy dokładne usługi geodezyjne. Zachęcamy do kontaktu, by ustalić zakres naszych obowiązków związanych z inwestycją - http://geomarko.eu/oferta-geodeta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do współpracy z biurem geodezyjnym w Brzesku. W zakres naszych usług geodezyjnych wchodzą m.in. podział działek, obsługa inwestycji, pomiary geodezyjne, a także sporządzanie map geodezyjnych, takich jak mapy do celów prawnych i projektowych. Ze szczegółami oferty mogą się Państwo zapozna pod tym linkiem - http://geomarko.eu/oferta-geodeta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Inwentaryzacja powykonawcza sieci, przyłączy i budynków umożliwia odbiór budowlany i rozpoczęcie użytkowania obiektu. Podczas inwentaryzacji wykonany obiekt zostaje naniesiony na mapę urzędową. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług geodezyjnych, oferujemy przeprowadzanie inwentaryzacji powykonawczych sieci, przyłączy i budynków - http://geomarko.eu/oferta-geodeta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zanim rozpoczną się prace projektowe, niezbędne jest wykonanie mapy sytuacyjno-wysokościowej do celów projektowych. Mapa tego typu stanowi geodezyjny podkład dla projektanta. Firma geodezyjna Geomarko z Brzeska oferuje wiele usług, w tym także wykonywanie geodezyjnych pomiarów sytuacyjno-wysokościowych - http://geomarko.eu/oferta-geodeta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Geodezyjna obsługa inwestycji to różnego rodzaju czynności wykonywane przy realizacji inwestycji. Obejmują one m.in. wytyczenie budowli na terenie budowy, kontrolę prawidłowości wykonanych prac w trakcie budowy i inwentaryzację powykonawczą. Firma Geomarko zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji - http://geomarko.eu/oferta-geodeta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma geodezyjna Geomarko z Brzeska oferuje kompleksowe usługi geodezyjne oraz kartograficzne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu. Czekamy na Państwa telefony i wiadomości mailowe. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy warunki współpracy. Zapraszamy - http://geomarko.eu/kontakt-z-geodeta-brzesko/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mapa do celów projektowych stanowi opracowanie kartograficzne, obejmujące przygotowanie dokumentacji geodezyjnej, która jest niezbędna do wykonania projektu budowlanego na terenie naszego kraju. Zakres mapy tego rodzaju musi obejmować obszar otaczający teren inwestycji w pasie co najmniej 30 metrów. Firma Geomarko z Brzeska oferuje sporządzanie map do celów projektowych - http://geomarko.eu/oferta-geodeta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podział nieruchomości wykonywany przez geodetę jest jednym z podstawowych elementów gospodarki nieruchomościami. Sporządzenie prawidłowego projektu podziału działki ma służyć możliwości efektywnego wykorzystania całego potencjału nieruchomości przy uwzględnieniu wymogów prawa budowlanego oraz przepisów ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://geomarko.eu/oferta-geodeta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded