Profile cover photo
Profile photo
Logi un Vārti PVC logi
About
Posts

Post has attachment
Šodien mēs vēlamies plašāk parunāt par plastikāta logu izvēli mājai.

Plastikāta logi ir zināmi salīdzinoši, taču tie jau ir kļuvuši vispopulārākie tirgū. Pat, ja jums liekas, ka logu izvēle nav sarežģīta, ka var izvēlēties jebkurus no piedāvātajiem un uzstādīt savā mājā, jūs kļūdāties.

Ja nolemsiet ietaupīt ar logiem, jūs varat saskarties ar to, ka tie laidīs cauri auksto gaisu no āra, uzkrās kondensātu un vēl ar daudzām citām nepatīkamām parādīties, no kurām vienmēr ir vēlēšanās savā mājā izvairīties.

Pirmkārt, aplūkosim, kādiem jābūt kvalitatīviem plastikāta logiem, lai nebūtu jānožēlo savs pirkums:
logiem jāsaglabā siltums mājā;
jāļauj gaismai labi iekļūt telpās;
jāaiztur ielas trokšņi;
jāaizveras, neatstājot spraugas;
jābūt ērtiem lietošanā un jākalpo ilgu laiku.
Šie ir vissvarīgākie kvalitatīvu plastikāta (un visu citu) logu kritēriji.

Plastikāta logi sastāv no profila, stikla paketes un furnitūras. Šīs trīs sastāvdaļas mēs arī apskatīsim mūsu rakstā.

Pirmais, par ko mēs vēlamies pastāstīt, ir PVC logu profilu kameras. Ir svarīgi nesajaukt kameras, kas atrodas loga profilā un pašā stikla paketē. Tās ir divas dažādas lietas, kurām nav nekā kopēja.

Kamera profilā ir neliela tukša telpa, kas ir aizpildīta ar starpsienām, kuras veido noteiktu skaitu nodalījumu. Šīs starpsienas pastiprina rāmja stingrumu. Nodalījumu skaits ir arī kameru skaits PVC loga profilā. Lai pastiprinātu loga pretestību slodzēm, kameras tiek stiegrotas ar metālu.

Kā izvēlēties plastikāta logus.
Logā var būt no vienas līdz sešām kamerām. Būtiskākā atšķirība starp logiem, kuriem ir dažāds kameru skaits, ir to siltumvadītspējā (jo tā ir augstāka, jo siltāks būs loga rāmis). Tātad, jo vairāk kameru ir logā, jo siltāks rāmis. Mūsu klimatā pietiek, ja loga profila konstrukcijā ir trīs līdz četras kameras.

Otrs svarīgākais aspekts, izvēloties PVC logus, ir stikla pakete. Stikla pakete aizņem lielāko daļu loga virsmas, tāpēc nevar to neņemt vērā.

Ražotāji piedāvā stikla paketes ar dažādu kameru skaitu, sākot ar vienu un beidzot ar piecām kamerām.

Kamera stikla paketē ir brīvo gaisa spraugu skaits starp stikliem. Tā vienkameras stikla paketē ir divi stikli un viena gaisa kamera starp tiem. Jo vairāk paketē ir kameru, jo siltāk un klusāk būs mājā. Nebūtu jādomā, ka, jo vairāk kameru būs, jo mazāk gaismas ieplūdīs telpā. Tā tas nav.

Protams, jo vairāk kameru būs stikla paketē, jo tā būs dārgāka, taču, ja nolemsiet ietaupīt ar logiem, var gadīties, ka jūs pārmaksāsiet par apkuri aukstajā gada laikā.
Photo
Photo
26.02.16
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
PVC logi privātmājām
PhotoPhotoPhotoPhoto
15.02.16
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Logu furnitūra

Pirmajā brīdī var likties, ka PVC loga konstrukcijā furnitūrai nav tik nozīmīga vieta kā stiklapaketei vai loga profilam. Tomēr no furnitūras lielā mērā ir atkarīga loga kvalitāte un funkcionallitāte. Tieši furnitūra nes lielāko mehānisko un dinamisko slodzi .
Furnitūra – tie ir mehānismi, kas dod iespēju atvērt un aizvērt logu. Kā zināms, loga vērtnei ir vairāki atvēršanas veidi – atverama, atgāžama, atverama un atgāžama, ziemas vēdināšanas režīms. Visas šīs iespējas nodrošina loga furnitūras mehānismi. Atveramās-atgāžamās furnitūras radīšana logu ražošanā izraisīja teju vai revolūciju, jo parādījās jaunas konstruktīvās iespējas. Vairs nav nepieciešams darināt vēdlodziņus, kas samazina gaismas laukumu logā.
Viss loga mehānisms tiek darbināts ar vienu rokturi. Neraugoties uz mehānismu sarežģītību, furnitūra ir ļoti vienkārša apkopē. Izmantojot visparastākos instrumentus, iespējams noregulēt vērtnes stāvokli rāmī pa vertikāli un horizontāli, blīvējuma piespiešanas pakāpi un citas lietas.
Mūsu piedāvātie PVC logi tiek komplektēti ar augstas kvaitātes vācu furnitūru Roto vai Siegenia.
Sazinoties ar mums, varat logu komplektācijai iegādāties rokturus ar atslēgu, t.s.„pīpētāju” rokturus balkona durvīm un citu Jūs interesējošo furnitūru.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
‪#‎KONKURSS‬
Dārgie vecāki un visi tie, kuri rūpējas par maziem bērniem, šis konkurss domāts tieši Jums. Tiek izlozēts Baby safty lock priekš PVC logiem. Sīkāk par produktu var iepazīties spiežot uz šo saiti https://goo.gl/fVtx63 un uzstādīšanas instrukcija vinnētājam https://goo.gl/90yhtF
Konkursa noteikumi
1. Dalies ar šo ziņu (SHARE);
2. Seko mūsu lapai (LIKE);
3. Uzrakstiet kometāros, kāpēc tieši Jums ir nepieciešams Baby safty lock.
Konkurss spēkā no 03.02.2016 līdz 28.02.2016 plkst 17:00
Laimētāju izlozēsim un publicēsim 28.02.2016. Ar laimētaju sazināsimies personīgi.
Veiksmi !
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kondensāta veidošanās uz logiem

Plastikāta logu konstrukcija pati par sevi kondensātu nerada un tā veidošanos neveicina, te pie vainas ir dažādi blakus apstākļi. Kondensāta veidošanās ir dabisks process, jo gaisa sastāvā ir zināms ūdens daudzums. Īslaicīga kondensāta parādīšanās īpašas problēmas nesagādās, jo radiatoru siltuma ietekmē ūdens samērā ātri iztvaikos. Taču, ja telpās ir paaugstināts mitruma līmenis un tās netiek pietiekami labi vēdinātas, iztvaikošanas process būs apgrūtināts.
Mitruma koncentrācija var paaugstināties vairāku iemeslu dēļ.
Paaugstināta riska zonas ir
virtuve, kur notiek ēdiena gatavošana;
vannasistaba, kur māzgājamies un mazgājam veļu;
guļamistaba, kur miega laikā no cilvēka izdalās 0,5-1l ūdens
Kondensāta rašanos veicina arī tas, ja telpā atrodas daudz augu, biezi aizkari vai žalūzijas, kas izjauc gaisa cirkulāciju.
Līdzīga situācija var rasties telpās, kur ir apgrūtināta konvekcijas gaisa plūsma (nepareizi izvietotas mēbeles vai radiatori). Nevienmērīga telpas stūru un nišu apsilde šajās zonās veicinās kondensāta veidošanos.
Mitruma sastāvu var izmanīt arī nepareiza apjoma radiatoru uzstādīšana, kas mājoklī izjauc siltuma balansu. Virs radiatoriem nav ieteicams uzstādīt platas un pārlieku masīvas palodzes un biezus, garus aizkarus, kas kavē siltuma plūsmu.
Jābūt uzmanīgiem ar mājokļa pārplānošanu, jo var gadīties, ka pārbūves laikā tiek izjaukti vai sabojāti jau esošie ventilācijas kanāli. Tas nav pieļaujams, ja vien šīs ventilācijas iekārtas netiek kompensētas ar citām.
Lai mazinātu kondensāta rašanās iespējamību, īpaša uzmanība jāpievērš apsildes ierīču novietojumam.
Problēmas var risināt regulāri vēdinot telpas. Tas jādara vairākas reizes dienā vismaz 15—20 minūtes.
Mūsu piedāvātajos PVC logos piedāvājam arī mikrovēdināšanas sistēmu. Tāpat logu blokos var būt iebūvētas papildus ventilācijas sistēmas, kas palīdz regulēt gaisa apmaiņu telpā.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Logu stikla paketes
Nereti par stikla paketēm cilvēki sauc pašu PVC loga konstrukciju,bet stikla pakete ir tikai loga stiklotā daļa. Atkarībā no tā, cik stiklu ir paketē, izškir vienkameru vai divkameru stikla paketes. Tās attiecīgi sastāv no 2 vai 3 stikliem, kas pa perimetru savienoti ar distanciālo rāmīti, kas visbiežāk tiek izgatavots no alumīnija vai plastmasas. No rāmīša platuma ir atkarīgs kameras biezums (piem., 6,8,12,16mm). Rāmīša iekšējā telpā tiek iepildīta īpaša viela –absorbents, kas absorbē (uzsūc) mitrumu stikla paketē, bet, lai starp stikliem radītu hermētisku kameru un no tās neizkļūtu gāze un tajā neiekļūtu mitrums, ražojot stiklapaketi, to vairākkārt hermetizē.
Stikla paketes kameras var tikt pildītas ar gaisu vai inerto gāzi –argonu,kas palielina paketes siltumaizsardzības īpašības. Bet tā kā stikla pakete aizņem loga lielāko laukumu un caur to notiek pat līdz 80% siltuma zuduma, tad papildus ieteicams izmantot energotaupošos stiklus ar zemu emisijas pārklājumu. Ir divi galvenie zemas emisijas stikla veidi — ar cieto pārklājumu (K-stikls) un ar mīksto pārklājumu (I-stikls).K-stiklu izgatavo, izgulsnējot aizsargslāni uz vēl karsta stikla. I-stiklu ražo, vairākos slāņos uzklājot metālus, to nitrātus un oksīdus. Parasti I-stiklu izmanto vienkameru vai daudzkameru stikla paketēs.
Latvijas klimatā optimāls variants ir vienkameras stikla pakete ar energotaupošo stiklu. Šāds logs ir viegls un līdz ar to rada mazāku slodzi furnitūrai. Savukārt nelielā slodze paaugstina kalpošanas ilgumu. Šāda vienkameru stikla pakete ar energotaupošo stiklu un argona gāzes pildījumu ļauj palielināt siltuma aizsardzību vairāk kā 2 reizes salīdzinājumā ar parasto stikla paketi. Patreiz ir pieejams ļoti plašs stikla pakešu sastāvs un biezums, bet visizplatītākais variants ir 24mm bieza vienkameras stikla pakete,kas sastāv no diviem 4 mm bieziem stikliem, viens no tiem energotaupošais, attālums starp stikliem 16mm , kamera pildīta ar argona gāzes maisījumu. Siltuma caurlaidibas koeficients Uf=1,1 W/m2K
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded