Profile cover photo
Profile photo
Wypożyczalnia Stańczyk
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Samochód już od 59zł? Tak, to możliwe! Zachęcamy do skorzystania z oferty wypożyczalni aut Stańczyk w Wałbrzychu. Tylko u nas najniższe ceny w całym województwie dolnośląskim. I tylko u nas możesz korzystać z wynajętego samochodu razem ze swoim zwierzęciem. Zapraszamy do kontaktu - http://wypozyczalniastanczyk.pl/warunki-wynajmu/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wynajem samochodów staje się coraz popularniejszy. Nie dziwi to, jeśli weźmiemy pod uwagę duży wybór aut, a także atrakcyjne oferty. Naszą firmę wyróżnia indywidualne podejście do Klienta i obsługa na najwyższym poziomie. Dysponujemy nowoczesnymi autami w konkurencyjnych cenach. Zachęcamy do kontaktu - http://wypozyczalniastanczyk.pl/samochody/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Współpraca z wypożyczalnią samochodów Stańczyk to przede wszystkim wygoda. Sam wybierasz, skąd odbierzesz nasze auto, a my podstawimy je w wybranym miejscu w Wałbrzychu. Poza tym na nasze auta nie ma wyznaczonych dobowych limitów kilometrów. Zatem nie wahaj się i skontaktuj z naszą wypożyczalnią aut już dziś - http://wypozyczalniastanczyk.pl/warunki-wynajmu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Decydując się na skorzystanie z naszej wypożyczalni aut, mają Państwo pewność, że otrzymacie samochód nowoczesny oraz w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Nasze pojazdy regularnie poddawane są przeglądom technicznym. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu samochodów - http://wypozyczalniastanczyk.pl/samochody/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Brałeś udział w kolizji i Twoje auto zostało uszkodzone z winy innego kierowcy? Zgłoś się do nas po wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy szkody. Proponujemy bezgotówkowy wynajem – Klient nic nie płaci, a my rozliczamy się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Zachęcamy do skorzystania z oferty - http://wypozyczalniastanczyk.pl/auto-z-oc/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz skorzystać z naszej wypożyczalni aut? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, a już wkrótce będziesz prowadził wybrany samochód. Nasza siedziba mieści się w Wałbrzychu. Nasze dane kontaktowe znajdziesz pod poniższym linkiem - http://wypozyczalniastanczyk.pl/kontakt/. W tym samym miejscu zamieściliśmy także wygodny formularz do rezerwacji auta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nikt nie lubi podpisywania stosu dokumentów, umowa powinna być przejrzysta, a jej podpisanie nie powinno zabierać dużo czasu. W naszej wypożyczalni aut w Wałbrzychu dbamy o minimum formalności. Cała procedura wynajęcia samochodu zajmie Ci tylko 10 minut. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://wypozyczalniastanczyk.pl/warunki-wynajmu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wynajem długoterminowy to znakomite rozwiązanie dla przedsiębiorstw. Zakup auta wymaga dużych środków finansowych, dlatego warto skorzystać z naszej propozycji. Oferujemy możliwość skorzystania z określonego samochodu przez co najmniej miesiąc na podstawie umowy. Zapewniamy atrakcyjne ceny i pełną obsługę techniczną. Zapraszamy do współpracy - http://wypozyczalniastanczyk.pl/dla-firm/.
Add a comment...

Post has attachment
Bez względu na markę czy rodzaj auta, jesteśmy w stanie zaproponować Ci optymalną dla Ciebie opcję. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://wypozyczalniastanczyk.pl/samochody/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Długoterminowy wynajem aut łączy ze sobą finansową część związaną z pozyskaniem samochodów z kompleksowym pakietem obsługi serwisowej. Długoterminowy wynajem aut to usługa dedykowana dużym przedsiębiorstwom i międzynarodowym korporacjom, które tworzą lub posiadają flotę samochodów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://wypozyczalniastanczyk.pl/dla-firm/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded